Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
Denaris
Denaris
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Propsy dla Pani Zdzisławy

Colę poproszę.
:mrgreen:
SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 'kocham mame kocham tate a najbardziej ich wypłate' i to nosila laska 20 lat

Ja bym chciała taką koszulke ale .. z innym napisem.
CV i całe napisane swoje CV :crylol:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tally to moj ulubiony sklep! i bershka orsay nie koniecznie, za duzo eleganckich ciuchow.

Ja właśnie wpadam do Orsay'a jak chcę kupić coś, co jest bardziej eleganckie od topu/T-shirta, a nie jest garsonką :D

Z Tally mam zaebisty ciemnoczerwony sweterek :zakochany:
Za to Camaieu (czy jak to się tam pisze) nie lubię. Jakieś dziwne są te rzeczy :/

Konto usunięte
Konto usunięte: ej tez to widzialam! masakra albo 'kocham mame kocham tate a najbardziej ich wypłate' i to nosila laska 20 lat masakra

Rzygać mi się chce na widok takich bluzek :haft:

Konto usunięte
Konto usunięte: Takie rzeczy to są na KAŻDYM targu. Ja czasem jak jeszcze przechodzę z ,,nudów" aby zabić jakoś czas - to widzę jakąś fajną bluzkę ,ale z połyskiem gó wnianych cekinów i od razu się odechciewa zakupów.

A u mnie są tylko takie :zonk: , pomijając metalshop i może jedno stoisko, na którym są garsonki i sukienki (choć te też zalatują tandetą czasem)
SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011

U mnie dopiero co nową galerie budują .. i tak już płącze bo nie będzie superpharm.. :smutny:

SuczNaPotege
SuczNaPotege
  21 czerwca 2011

ciemny blondyn lub brunet o zielonych oczach najlepiej wysoki lekko umiesniony

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Tally mam zaebisty ciemnoczerwony sweterek

ja mam z tally szary :zakochany: i biały taki z golfem, cudny. fajne robia sweterki.
miami1
miami1
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 'kocham mame kocham tate a najbardziej ich wypłate' i to nosila laska 20 lat

te jak i koszulki z tym córeczka tatusia, grzeczna dziewczynka, to taki sam kicz jak kiedyś męskie koszulki z trialami, smokami i innymi chińskimi odpowiednikami polskiego JP
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te jak i koszulki z tym córeczka tatusia, grzeczna dziewczynka, to taki sam kicz jak kiedyś męskie koszulki z trialami, smokami i innymi chińskimi odpowiednikami polskiego JP

o masz, ja też nie cierpie takich męskich koszulek, są bardzo kiczowate.
Martitta
Martitta
  21 czerwca 2011

No to się temacik rozwinął :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: brunet o zielonych oczach najlepiej wysoki lekko umiesniony

O, to mój tak wygląda. Tylko umięśniony się coraz bardziej robi :ninja: ;)
mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacy mężczyźni Wam się podobają?

chyba brzydcy, ale mający w sobie 'coś'. np:

mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mowie o osobach z normalnym zasobem wlosow, pomijajac wlasnie sytuacje lysienia itp, to sa wyjatki.

ale jak to rozróżnić? bo np. mój partner jest w moim wieku, a łysieje. co prawda na łyso się nie goli, ale strzyże na krótko.
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak to rozróżnić? bo np. mój partner jest w moim wieku, a łysieje. co prawda na łyso się nie goli, ale strzyże na krótko.

No rozroznic nie ma jak - mi po prostu chodzi o to, zeby faceci sie nie krzywdzili golac na lyso kiedy nie musza:)
mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No rozroznic nie ma jak - mi po prostu chodzi o to, zeby faceci sie nie krzywdzili golac na lyso kiedy nie musza

chyba w większości golą się dzieciaki 'dresy' i dorosłe dresy, ale im też w końcu przechodzi. no i ci którzy nie mają wyjścia lub po prostu są łysi jak kolano, z natury.
mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

znalazłaś coś na suchą skórę? bo kurna ja teraz znowu mam problem z ryjem:and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nic nie znalazlam, moja cera mnie zalamuje, mialam isc do lekarza dzisiaj ale za pozno sie obudzilam by sie umowic na wizyte:/ centralnie nie wiem co zrobic;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.