Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
Denaris
Denaris
  20 czerwca 2011
Babsy
Babsy: z kronik czytalam raptem Krew i Zloto i zaczelam teraz czytac Wywiad;)

Przeczytałam wszystkie.
I jeżeli mogę doradzić : Zacznij najpierw czytać ,,Godzinę Czarownic" I i II tom a potem Taltos - bo bohaterowie z tych książek powtarzają się w kronikach.
Czytałam najpierw ,,Krwawy Kantyk" i nie widziałam o co chodzi tak naprawdę. Sens zrozumiałam dopiero po przeczytaniu jej pierwszych książek ,które wydała przed Kronikami.
I najlepiej się też czyta od początku i po kolei ,bo w każdej kolejnej części są wzmianki o wcześniejszych przez co w pewnym etapie zaczyna się wszystko mieszać.

Babsy
Babsy: to bajka na dobranoc przy Kronikach;)

Bardzo mi się nie podobało. Za duże romansidło robione na miarę dzisiejszych nastolatków.
pijana
pijana
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha rozumiem. Nos

Hahaha :rotfl: Musiałaś mnie wydać :mrgreen: A tak serio nie lubię małych i zadartych nosków u facetów, duży nos dodaje wg mnie trochę męskości :D

Ooo Vin Diesel oczywiście też mniam i ten Damon z "Pamiętników Wampirów" czy jakoś tak, właśnie przed chwilą pierwszy raz go widziałam w tv.
Babsy
Babsy
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytałam wszystkie. I jeżeli mogę doradzić : Zacznij najpierw czytać ,,Godzinę Czarownic" I i II tom a potem Taltos - bo bohaterowie z tych książek powtarzają się w kronikach. Czytałam najpierw ,,Krwawy Kantyk" i nie widziałam o co chodzi tak naprawdę. Sens zrozumiałam dopiero po przeczytaniu jej pierwszych książek ,które wydała przed Kronikami.

o, dzieki za info:) na kompie mam aktualnie wywiad i wampir lestat, ale poszukam tych:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo mi się nie podobało. Za duże romansidło robione na miarę dzisiejszych nastolatków.

mi tam sie czytalo niezle, ale to tak wlasnie- z braku laku dobry kit. film za to juz w ogole mi sie nie podoba.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja zawsze lubiłam facetów typu: włosy na żel, koszulki polówki, jeansy, ładny brunet, szczupły i umięśniony, chłopięca uroda.

ale odkąd poznałam mojego TŻ wszystko się zmieniło, był łysy, ubierał się w naju raczej (ale nie dresiarz, nosił normalne spodnie itp) i nosił czapki z daszkiem - zupełnie nie mój typ ale urzekł mnie jego śmiech, głos i charakter :zakochany: obecnie przerobiłam go 'po swojemu', nosi irokeza, czasem stawia na gumę, nosi jeansy, polówki, ubiera się w np.w reserved czyli normalnie, nie na sportowo. :-)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie brunetów, blondynów?

Raczej brunetów, chociaż jeśli ma nawet i fajne blond włoski to ujdzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Umięśnionych czy szczupłych?

To zależy jak szczupłych, bo raczej za patykami się nie oglądam, więc patrzę zazwyczaj na takich pomiędzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów?

BUTY, włosy, a raczej fryzura i wzrost to chyba dla mnie najważniejsze w wyglądzie faceta.
Kim jest mój ideał? Hmm Janem Wieczorkowskim, Damięckim, Małaszyńskim bym nie pogardziła :zakochany:, czyli w pierwszym i trzecim przypadku to chyba męskość. Lubię też wysportowanych mężczyzn, którzy umieją się ubrać.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  21 czerwca 2011

skoksowany lysy z duza pala

marta0859
marta0859
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacy mężczyźni Wam się podobają?

Właściwie to... chłopcy. :ninja: Tak czytam ten temat i ze wszystkich których zdjęcia wkleiłyście, żadnego bym kijem nie tknęła (i nie obchodzi mnie, czy oni by mnie dotknęli, tak dla jasności ;))
Im starsi tym gorsi, chyba wolę młodszych. :nielapie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie brunetów, blondynów?

Blondynów, ale nie wszystkich. W sumie to zależy. Najbardziej chyba blondynów, ale nie za jasnych i nie z bardzo jasną oprawą oczu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Umięśnionych czy szczupłych?

Nie za grubych, nie za chudych, nie za bardzo umięśnionych ani nie takich z zapadniętą klatą.
Normalnych. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów?

Oczy! Tylko niebieskie. :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :) Do dzieła! ;)

Wśród znanych nie mam. :ziober2:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łysy

:napalony:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale odkąd poznałam mojego TŻ wszystko się zmieniło, był łysy, ubierał się w naju raczej (ale nie dresiarz, nosił normalne spodnie itp) i nosił czapki z daszkiem - zupełnie nie mój typ ale urzekł mnie jego śmiech, głos i charakter obecnie przerobiłam go 'po swojemu', nosi irokeza, czasem stawia na gumę, nosi jeansy, polówki, ubiera się w np.w reserved czyli normalnie, nie na sportowo. :-)

Ty swojego przerobiłaś, a mój sam się przerobił - ostatnio śmiga w bojówkach i desantach ...;/ Ech, ponoć kopiowanie to najwyższy wyraz uwielbienia... :crylol:
Transcendencja
Transcendencja
  21 czerwca 2011




Zarośnięte gnojki o posturach sqrwieli wiadomo :ziober2:

I bonusik teraz Tomek .

Transcendencja
Transcendencja
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz, masz:)

Co to za gimnazjaliści :D
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: obecnie przerobiłam go 'po swojemu', nosi irokeza, czasem stawia na gumę, nosi jeansy, polówki, ubiera się w np.w reserved czyli normalnie, nie na sportowo. :-)

Beka z kolesia... pantofel.
Gothiclady
Gothiclady
  21 czerwca 2011

raczej skandynawski typ urody, nienawidze jak facet ma duże usta - obrzydza mnie to und nie lubię karków

moje typy:





ale i



:w00t:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Beka z kolesia... pantofel.

wcale nie pantofel, miałam na myśli to, że mu 'pomogłam' się odnaleźć, on kupował ciuchy w naju bo sądził, że w żadnym innym sklepie nic nie znajdzie, więc kilka razy pomoglam mu coś wybrać i teraz sam wie co ma kupować, tak samo z fryzurą, chciał zapuścic ale nie wyobrażał sobie tego skoro przez 3 lata chodził łysy - ja mu tylko pomogłam bo jestem fryzjerem, więc dobrałam mu fryzure.
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  21 czerwca 2011
Babsy
Babsy: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQOX2yMfQkn5G2qJEVcbWOS2P5im39sXGM9oymFFs3F7517rOeL

z nim są fajne filmy :ziober2:
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wcale nie pantofel, miałam na myśli to, że mu 'pomogłam' się odnaleźć, on kupował ciuchy w naju bo sądził, że w żadnym innym sklepie nic nie znajdzie, więc kilka razy pomoglam mu coś wybrać i teraz sam wie co ma kupować, tak samo z fryzurą, chciał zapuścic ale nie wyobrażał sobie tego skoro przez 3 lata chodził łysy - ja mu tylko pomogłam bo jestem fryzjerem, więc dobrałam mu fryzure.

I on w to wierzy? Co złego jest w ubraniach z Nike i byciu łysym? Koleś miał jakiś tam swój styl i dał się ustawić pod gust dziewczyny. Na piwo pozwalasz mu wyjść, ma ustaloną godzinę powrotu?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.