Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  20 czerwca 2011

Blondyn, szatyn, brunet lub rudy :jezyk:. budowa wypośrodkowana - ani nie kark, ani nie chudzielec, proporcjonalny w miarę. Ma mu być do twarzy w jednodniowym zaroście. Więcej wymagań nie mam.

Babsy
Babsy
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacy mężczyźni Wam się podobają?

mescy;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie brunetów, blondynów?

bez roznicy:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Umięśnionych czy szczupłych?

umiesniony, facet ma wygladac konkretnie, a nie jakby zaraz mial go wiatr porwac. mam sie czuc przy nim bezpiecznie:) no i sylwetka w ksztalcie litery V- szerokie bary, waskie biodra:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów?

mocno zarysowana szczeka to jest to:)


:zakochany:
pijana
pijana
  20 czerwca 2011

Kolor włosów mi obojętny, wzrost wysoki, najlepiej koło 185, lubię mocno zarysowane szczęki, ładne oczy dość duży nos xD Budowa ciała najlepiej lekko umięśniona, ale mam szczęście do chudzielców :D Ze znanych podoba mi się np. Ashton Kutcher, Gerard Butler, Gerard Pique, Rafael Nadal... I jeszcze wielu innych, których sobie teraz nie przypomnę.

Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów?


Blondyn lub szatyn, szczupły, ładne oczy :) wzrost jakieś 180cm. Uwielbiam facetów w koszulach!

Filip Bobek
Babsy
Babsy
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Filip Bobek

:zakochany:
Denaris
Denaris
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacy mężczyźni Wam się podobają?


On.
:zakochany:
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;) Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :) Do dzieła! ;)

Nie wiem..ladni ;d kiedys wolalam brunetow a teraz wole jasnowlosych, o lekko chlopiecej urodzie, zadziornym spojrzeniu, lekka rzezba ciala...takie tam :D
sylwik
sylwik
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)

meskich, umiesnionych, wysokich.
meskie rysy twarzy.
zarost:zakochany:
wyglad takiego sqwysyna:zakochany:

Babsy
Babsy
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

uu Vin Diesel to tez jak najbardziej moj typ:D
SoDope
SoDope
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:







SoDope
SoDope
  20 czerwca 2011

Dwa razy mi redman wyskoczył a drugi ma być Method Man

ImaDrug
ImaDrug
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyglad takiego sqwysyna

no^^ super jest ^^ :zakochany: ;D
Patrishia
Patrishia
  20 czerwca 2011

Dłuższe włosy bardzo lubię.
Nic poza tym szczególnego.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 czerwca 2011

Kiedyś preferowałam tylko brunetów z ciemnymi oczami, obecnie ulubionego typu urody nie mam.

Co do znanych osób, nie będę oryginalna:



:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.