Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
pokahontazz
pokahontazz
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie brunetów, blondynów?

raczej blondynów, chociaż ostatnio sie to zmienia..

Konto usunięte
Konto usunięte: Umięśnionych czy szczupłych?

żadnych karków, może miec nawet brzuszek, teraz spotykam sie z taka chudzinka, że czuje się przy nim momentami jak tucznik, ale tez jest fajny, tak wiec musi miec to cos po prostu, jak się tak bardziej zastanowię to i ten kark z fajnym usposobieniem i uśmiechem mógłby mi się podobać:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów?

usmiech, pupa, ramiona...

Konto usunięte
Konto usunięte: wstawiajcie foty... Do dzieła!

mówisz, masz:)

nr jeden, niezmiennie od kilku lat, ARTUR BORUC


nr 2, za jego oryginalna urode, SERGIO RAMOS


nr 3, strasznie mnie kręci, on i jego głos, FU


nr 4, troche go nie doceniałam, ale był głownym bohaterem mojego snu erotycznego i się ostatecznie przekonałam:mrgreen: VICTOR VALDES


nr 5, tak bardzo męski, TILL SCHWEIGER


nr 6, im straszy tym seksowniejszy, HUGH GRANT


oraz wielu, wielu innych, ale nie bedę zasmiecać tematu;)

Babsy
Babsy:

po obejrzeniu Królowej potępionych się zakochałam w nim wręcz:) jakby to on grał edwarda w tej całej sadze Zmierzch byłoby to o wiele ciekawsze, nie sądzisz? :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  20 czerwca 2011

Czekoladowe oczy i włosy :zakochany:
Ani żeby nie był chudzielcem, ani też nie musi być nie wiadomo jak umięśniony, tak po środku ; )
Reszta to już indywidualnie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 czerwca 2011

Jak ja mogłam zapomnieć o tym małolacie Semirze:nie:.



:w00t:.

:ziober2:
feuliette
Babsy
Babsy
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po obejrzeniu Królowej potępionych się zakochałam w nim wręcz:

ja tez:D o Boziu, jako on seksowny jest:D i gral tez Doriana Grey'a w "Lidze niezwyklych dzentelmenow", nie wiem, jakim cudem go nie rozpoznalam w "Krolowej..."

Konto usunięte
Konto usunięte: jakby to on grał edwarda w tej całej sadze Zmierzch byłoby to o wiele ciekawsze, nie sądzisz? :)

o ludzie, wtedy bylabym najwieksza fanka Zmierzchu;) ale szkoda, ze nie nakrecili wiecej filmow na podstawie Kronik Wampirow:and:
eleniaa
eleniaa
  20 czerwca 2011

przede wszystkim dłuższe włoski :zakochany: mam manie na tym punkcie. Przystojny, wysoki tak z 180, brązowe oczy, brunet/szatyn. Takie mega rysy : > no i oczywiście zarościk

Denaris
Denaris
  20 czerwca 2011
Babsy
Babsy: nie nakrecili wiecej filmow na podstawie Kronik Wampirow


I tak jak dla mnie Królowa Potępionych to było dno. ;)
Rozczarowałam się ,zwłaszcza ,że wcześniej czytałam książkę. Za dużo fikcji scenarzysty - za mało związku z książką.
Ale z tego co czytałam Rice nie miała wpływu na scenariusz tak jak w ,,Wywiadzie z Wampirem".
pokahontazz
pokahontazz
  20 czerwca 2011
Babsy
Babsy: gral tez Doriana Grey'a w "Lidze niezwyklych dzentelmenow"

nie ogladałam... ale w filmie Dorian Gray też mogli go z powodzeniem obsadzić, chociaż głowny odtwórca tej roli tez jest niczego sobie:)

Babsy
Babsy: o ludzie, wtedy bylabym najwieksza fanka Zmierzchu;)

ja przeczytałam te ksiażki i szczerze mówiac jak sobie wyobrażalam Edwarda to własnie widzialam Stuarta z "Królowej...", dlatego jak później zobaczyłam, kogo wybrali, to sie przeraziłam wręcz...
Denaris
Denaris
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja przeczytałam te ksiażki i szczerze mówiac jak sobie wyobrażalam Edwarda to własnie widzialam Stuarta z "Królowej..."

Zaczęłam czytać ,,Zmierzch" - ale dla mnie to parodia całokształtu wampiryzmu - więc o ile mnie pamięć nie myli dotrwałam do połowy pierwszego tomu. ;]
Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Więcej wymagań nie mam.

To nie jesteś jakoś specjalnie wymagająca ;)

Babsy
Babsy: mescy;)

Ja też taki typ preferuję :)

Babsy
Babsy: umiesniony, facet ma wygladac konkretnie, a nie jakby zaraz mial go wiatr porwac. mam sie czuc przy nim bezpiecznie:) no i sylwetka w ksztalcie litery V- szerokie bary, waskie biodra:D

Z tym też się zgodzę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: wzrost wysoki, najlepiej koło 185

To dla mnie minimum dla faceta :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: dość duży nos xD

Aha rozumiem. Nos :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Filip Bobek

Fakt, bardzo fajny. Dla mnie za szczupły ale jemu to pasuje w sumie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: On.

Oczywiście rozumiem :mrgreen:

say0something
say0something: o lekko chlopiecej urodzie, zadziornym spojrzeniu, lekka rzezba ciala...takie tam :D

To też fajny typ ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: meskich, umiesnionych, wysokich. meskie rysy twarzy. zarost wyglad takiego sqwysyna

Też ma słabość do takich :ninja:

Patrishia
Patrishia: Dłuższe włosy bardzo lubię. Nic poza tym szczególnego.

Tylko lekko "dłuższe" czy takie bardzo długie? Ja za długimi włosami u faceta raczej nie przepadam... ;)

MaqdaIena
MaqdaIena: Kiedyś preferowałam tylko brunetów z ciemnymi oczami, obecnie ulubionego typu urody nie mam.

Ja też takiego konkretnego typu nie mam. Różni mi się podobają :)

Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz, masz:)

Ooo.. bardzo różni są :) Nie jest to jeden konkretny typ urody :)

naaats
naaats: Ani żeby nie był chudzielcem, ani też nie musi być nie wiadomo jak umięśniony, tak po środku ; )

Taki " w sam raz" ;)

Konto usunięte
Konto usunięte:

Bardzo fajny chłopak :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: > no i oczywiście zarościk

Też lubię lekki zarost :)
feuliette
feuliette
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo fajny chłopak

który nr. linku ? ;>
Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: który nr. linku ? ;>

na początku wyglądało mi na to, że to jeden i ten sam :rotfl: Zajrzałam jeszcze raz i 2 i 3 ;)
Babsy
Babsy
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w filmie Dorian Gray też mogli go z powodzeniem obsadzić, chociaż głowny odtwórca tej roli tez jest niczego sobie:)

"Dorian" byl taki sobie jak dla mnie;/

Konto usunięte
Konto usunięte: ja przeczytałam te ksiażki i szczerze mówiac jak sobie wyobrażalam Edwarda to własnie widzialam Stuarta z "Królowej...", dlatego jak później zobaczyłam, kogo wybrali, to sie przeraziłam wręcz...

ja odkrylam "krolowa..." ze 3 msc temu dopiero;P nie wiem jakim cudem sie uchowalam do tej pory;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozczarowałam się ,zwłaszcza ,że wcześniej czytałam książkę.

z kronik czytalam raptem Krew i Zloto i zaczelam teraz czytac Wywiad;)

Konto usunięte
Konto usunięte: aczęłam czytać ,,Zmierzch" - ale dla mnie to parodia całokształtu wampiryzmu

to bajka na dobranoc przy Kronikach;)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jesteś jakoś specjalnie wymagająca ;)

Większość nie ma i tak u mnie szans, po tym jak się odezwie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 czerwca 2011

Bruneci, TYP BRYTYJSKI
Hugh Grant - niby nie typowy amant, ale nie potrafilabym sie mu oprzec :zakochany:

Liam Gallagher


Blondyni, TYP AUSTRALIJSKI
matthew mcconaughey

bradley cooper

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.