Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz zauwazylam, ze przynalezysz do pewnej subkultury i stąd Twoje zdanie na temat jego aktualnego stylu.

Nie przynależę do żadnej subkultury i czy w jakikolwiek sposób propaguje tu swój sposób ubierania? Napisałaś że teraz niby wygląda poważniej, a jest odwrotne. Poważniej wyglądał by ubrany prosto, zwykłe jeansy klasyczny krój, jak bardziej elegancko to spodnie od gajerka, prosty t-shirt, ewentualnie polo, jakaś koszula w kratę. A nie włosy na żel, spodnie z przetarciami i pstrokata koszulka.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: A mi się na tym pierwszym STARYM zdjęciu widzi lepiej niż jak wygląda obecnie :) Przynajmniej nie nosił opiętych koszulek, bo dla mnie to totalna masakra.

zalezy co kto lubi, ja mu nie mowie co ma kupowac mi sie jego styl podoba, poza tym obecnie wazy 90 kg i cwiczy na silowni, nosi rozmiar L/XL z rozmiaru wczesniejszego M, jakby chcial nosic cos luznego to by chyba musial XXXXXXL :wtf: i wygladalby jak jakis 'sk8'
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Boze i 11 mies? ja sobie tego nie umie wyobrazic :D ja mojego strzyge co max 3 tyg bo szybko mu wlosy rosna. jak widze male wloski co mu na ucho nachodzą to od razu idzie pod maszynke.

no ja nie wiem, troche mnie to juz zaczyna denerwowac, bo on nawet sam narzeka ze za dlugie ma ale do fryzjera nie pojdzie, mimo ze jak wychodzi z pracy to ma fryzjera 2 metry dalej :ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przynależę do żadnej subkultury i czy w jakikolwiek sposób propaguje tu swój sposób ubierania? Napisałaś że teraz niby wygląda poważniej, a jest odwrotne. Poważniej wyglądał by ubrany prosto, zwykłe jeansy klasyczny krój, jak bardziej elegancko to spodnie od gajerka, prosty t-shirt, ewentualnie polo, jakaś koszula w kratę. A nie włosy na żel, spodnie z przetarciami i pstrokata koszulka.

patrz i dalej mi wmawiasz swoje zdanie, naszym i wszystkich z mojej i jego rodziny zdaniem teraz wyglada powazniej, czy mozesz to uszanowac? nie interesuje mnie jakie TY masz zdanie, napisałam moją opinię a Ty mi probujesz wmowic, ze nie mam racji.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy co kto lubi, ja mu nie mowie co ma kupowac mi sie jego styl podoba, poza tym obecnie wazy 90 kg i cwiczy na silowni, nosi rozmiar L/XL z rozmiaru wczesniejszego M, jakby chcial nosic cos luznego to by chyba musial XXXXXXL i wygladalby jak jakis 'sk8'

Nosząc koszulki o rozmiar większe nie trzeba byc od razu kimś innym ;).
Tylko stwierdziłam, że jednak wyglądał lepiej wcześniej, ale skoro dobrze czuje się po przemianie to niech sobie chodzi jak chce ;)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja nie wiem, troche mnie to juz zaczyna denerwowac, bo on nawet sam narzeka ze za dlugie ma ale do fryzjera nie pojdzie, mimo ze jak wychodzi z pracy to ma fryzjera 2 metry dalej

moze boi sie maszynki, niektorzy tak maja :D :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze boi sie maszynki, niektorzy tak maja :D

pomijajac juz to ze chodzi na strzyzenie, nie na maszynke, to jakos wczesniej przez 3 lata nie mial z tym problemu.
len i tyle.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Nosząc koszulki o rozmiar większe nie trzeba byc od razu kimś innym ;). Tylko stwierdziłam, że jednak wyglądał lepiej wcześniej, ale skoro dobrze czuje się po przemianie to niech sobie chodzi jak chce ;)

cos Ci pokaze... i sama ocen czy np te buty tez byly lepsze i jak wygladal 'calosciowo', wczesniejsze zdjecia sa naprawde lepsze, wybralam takie na ktorych normalnie wygladal i moze stad Twoje zdanie.
Gothiclady
Gothiclady
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie sie znudziły lateksowe ciuszki, cekinowe koszulki, buty na platformach. wiec zmiana byla potrzebna.


ale sama na to wpadłas? czy ktoś ci kazał/zasugerował?
Gothiclady
Gothiclady
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat to lepsze, co za powazny facet goli sie na lyso.


łysiejący?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cos Ci pokaze... i sama ocen czy np te buty tez byly lepsze i jak wygladal 'calosciowo', wczesniejsze zdjecia sa naprawde lepsze, wybralam takie na ktorych normalnie wygladal i moze stad Twoje zdanie.

No tutaj już troszkę gorzej, ale obecnie z niektórymi koszulkami troszeczkę przesadza, no ale to jego i Twój gust.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: ale sama na to wpadłas? czy ktoś ci kazał/zasugerował?


sama, to chyba lenistwo, bo nie chce mi sie tak stroic itp, wole wlozyc cos bardziej komfortowego np biale rurki i tunike
tak samo moj narzeczony: chcial zmienic ubior z tego wzgledu, ze nie chcial ubierac sie prawie ciagle na sportowo a poza tym, nie bedziemy sie czarowac: za jedna koszulke w naju ma dwie w innym sklepie i po pewnym czasie stwierdzil, ze woli kase przeznaczyc na cos innego. i poprosil o pomoc. teraz sam sobie wybiera ciuchy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: łysiejący?

widzisz, ale to jest inna sytuacja - tak samo jak nie smialabys sie z kobiety po chemioterapii, ze jest lysa.
mowie o osobach z normalnym zasobem wlosow, pomijajac wlasnie sytuacje lysienia itp, to sa wyjatki.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: No tutaj już troszkę gorzej, ale obecnie z niektórymi koszulkami troszeczkę przesadza, no ale to jego i Twój gust.

dlatego mowie, on ogolnie tak sie ubieral bardzo sportowo jak zdjecie wyzej, nie dres bo dresow nie nosil ale cos podobnego, tez zdjecie w polowce akurat bylo udane.
nie wiem, zmienil sie po prostu :) ja akurat lubie koszulki z nadrukami ale wiem, ze wlasnie niektorzy tego nie cierpia :D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego mowie, on ogolnie tak sie ubieral bardzo sportowo jak zdjecie wyzej, nie dres bo dresow nie nosil ale cos podobnego, tez zdjecie w polowce akurat bylo udane. nie wiem, zmienil sie po prostu :) ja akurat lubie koszulki z nadrukami ale wiem, ze wlasnie niektorzy tego nie cierpia

Swoją drogą dziwnie byłoby mi narzucac zmianę stylu partnerowi. Rozumiem pomóc mu na zakupach, ale nie zmienienie całego stylu :ninja:.
Nie to, że nie lubię koszulek z nadrukami, bo obecnie tylko takie są w sklepach, ale nie przesadzajmy z jakimiś dość komicznymi wzorami i kolorami.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.