NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  31 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: ja juz Was nie czaję... ubóstwo: gdy ktoś nie jest zdolny do pracy,nie ma prawa do zasiłku, renty, emerytury, nie ma co jeść, gdzie mieszkać, żebrze... skromność: gdy ktoś nie obnosi się ze swoim bogactwem, nie rozpowiada co gdzie i za ile kupił (nie mam tu na mysli podzielenia sie informacją, a chęć 'pochwalenia się') ja to tak widzę choc nie mam pojęcia w ogóle o co chodzi oO

O to chodzi, że niektórzy tutaj twierdzą, że ubóstwo jest dobrze postrzegane :ziober2:
Normalnie idzie zazdrościć tym, którzy nie mają co jeść, ah.
Fieska
Fieska
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie kasiora;>?


Nie. Nie interesują mnie pieniądze mojego faceta. Mam swoje. A to ile będzie kosztował pierścionek czy obojętnie co od niego dostanę mało mnie obchodzi. Sam gest się liczy.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie o to mi chodziło, że one są dla ubogich, tylko o to, że najeżdżali na Ciebie, bo powiedziałaś, że one są dla Ciebie luksusem, bo wcześniej nie mogłaś sobie na nie pozwolić. Zresztą sama wiesz, jak to było w tamtym temacie. Rzucili się jak hieny, bo to szczerze napisałaś, a nie zgodziło się to z ich poglądami.

Aha, no tak, to jest racja. Było tak napisałam, że obecnie kupowanie w sieciówkach: Nike, Adidas, Bershka, Tally Weijl jest dla mnie luksusem bo wcześniej musiałam się ubierać na targu. A w sumie cała afera była o to, że napisałam, że są to markowe rzeczy i tylko w takie się ubieram.
Bo są to markowe rzeczy, pisali przeciez ze takie rzeczy sa tez na targu, ale na targu koszulka kosztuje 25 zł a w sieciówce 80 więc za coś się płaci - chyba za nazwę sklepu skoro rzekomo jest to samo :) co dla mnie jest absurdalne, bo na targach są chyba podróbki sieciowych rzeczy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.