NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: swoje lub które wam się podobają

ten jest ladny:


i wiem, ze to nie zdjecie, a animacja raczej, ale mimo wszystko, wyglada mega:
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
Babsy
Babsy: facet ktory uderzy raz, a babka mu przebaczy, bedzie tak robil ciagle

pewnie, że tak będzie..
ale ona po prostu trzyma się jego .. z różnych powodów :
- jest brzydka ..
- jest gruba ..
- jest kapryśna jak gówniara ...
dużo by tutaj wymieniać. Ona jeszcze rok temu wpadła na pomysł by być w ciąży .. - bo wg Niej przynajmniej będzie miała zajęcie w domu .. dzien w dzien oglądała Licealne Ciąże .. gorzej ona już się zapisała po jakiś forach do grup gdzie dziewczyny planują poczęcie ..
Babsy
Babsy
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ona po prostu trzyma się jego .. z różnych powodów : - jest brzydka .. - jest gruba .. - jest kapryśna jak gówniara ... dużo by tutaj wymieniać. Ona jeszcze rok temu wpadła na pomysł by być w ciąży .. - bo wg Niej przynajmniej będzie miała zajęcie w domu .. dzien w dzien oglądała Licealne Ciąże .. gorzej ona już się zapisała po jakiś forach do grup gdzie dziewczyny planują poczęcie ..

ech... gratuluje podejscia do zycia- normalnie rozum dziecka z podstawowki. i jeszcze dziecko jako "zajecie w domu"... wspolczuje dzieciakowi, jak jej akurat nie bedzie chcialo sie go przewinac, dac jesc czy cokolwiek. to nie rybki czy chomik, kutwa;/
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
Babsy
Babsy:

ja jej gratuluje głupoty .. - w domu nieciekawa sytuacja a ona jeszcze świniaka do domu bierze ..
pijana
pijana
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I szczerze nie rozumiem dziewczyn, które ustalają granicę, od której powinien być pierścionek dla nich kupiony. Im więcej wart pierścionek, tym bardziej Was kocha? Jeżeli piszecie, że powinien kosztować > 1000 , to jak facet waszego życia przyjdzie z pierścionkiem za 700 zł, to co, odrzucicie oświadczyny i stwierdzicie, że już go nie kochacie? Tak jakby cena była priorytetem. Przecież pierścionek zaręczynowy to tylko symbol.

Nie chciałabym pierścionka niczym z taśmy fabrycznej, podobnego do miliona innych. A za oryginalność (i jakość) zazwyczaj się płaci. Nie lubię bylejakości w życiu i tyle.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 maja 2011

Wyszło które to materialistki,a które to nie :D

pijana
pijana
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyszło które to materialistki,a które to nie :D

To, że ktoś nie lubi byle jakich rzeczy nie oznacza od razu, że jest materialistą :ziew:
razotka
razotka
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ? Jakie lepsze z platyny, złota a może inne? Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] ) Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Nie robią na mniej najmniejszego wrażenia :woot:
chyba jestem zbyt dużą tradycjonalistką...
zaręczynowy to chyba najlepiej złoty, ewentualnie srebrny ale z ładnym brylantem :mrgreen:
ten ma fajne połączenie: http://www.yes.pl/pierscionki-zareczynowe/37346-pierscionek-z-brylantem-BB-Z-000-Y01-1320
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: te co tu wstawiłeś to wyglądają jak jakieś ogrodzenie :)

Też miałem taką 1 myśl :D

Gejszalicious
Gejszalicious: mnie podobają się tego typu pierścionki

Fajne.

Konto usunięte
Konto usunięte: ten jest ladny:

Oo i to jak :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyszło które to materialistki,a które to nie :D

:rotfl:
Możemy je podzielić na dwie grupy w formie tabelki :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ten ma fajne połączenie: http://www.yes.pl/pierscionki-zareczynowe/37346-pierscionek-z-brylantem-BB-Z-000-Y01-1320

Fajny, taki nietypowy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz, zakochanie to nie milosc - to chwilowe uczucie - jezeli ktores sie zakocha powinni posiedziec, porozmawiac czy naprawde jest sens rujnowac milosc dla chwilowego zauroczenia sie? bo jezeli jest, to nie wydaje mi sie, zeby milosc ktora darzyli siebie nawzajem byla prawdziwa.

ciekawe czy jakby Twój facet Ci teraz powiedział, że się zakochał w kimś innym to byś z nim usiadła i porozmawiała, czy warto rujnować związek dla chwilowego zauroczenia. Czy moze inaczej by to wygladalo.
Błagam Cie :ziew:
Gothiclady
Gothiclady
  29 maja 2011

gdybym mogła zaszaleć, to chcałabym pierścionek z czarnym brylantem:



jedyne 3,610.00 :ziober2:

styka51
styka51
  29 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: jedyne 3,610.00

Łohohoh :D Kozacki ^^
razotka
razotka
  29 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Fajny, taki nietypowy.

a nie możesz kupić u zwykłego jubilera? :>
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: gdybym mogła zaszaleć, to chcałabym pierścionek z czarnym brylantem:

Wygląda jak z plastiku.

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie możesz kupić u zwykłego jubilera? :>

Mogę, mam pełen wachlarz do wyboru :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

CzarownicyPies
CzarownicyPies
  29 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: oto one:

Chyba nie muszę pisać, co o nich myślę ? :-D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: ponoć trzeba wydać 3 pensje

:rotfl:
Śmieszne.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają



podoba mi się strasznie

Generalnie uwielbiam białe złoto w połączeniu z niebieskim kamieniem, a ideałem dla mnie jest :zakochany:.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.