NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 maja 2011

Wtrącając się do dyskusji , bo przez posty kilku osób poczułem się niejako 'wywołany do tablicy' chcę dopisać,że :
Nie chodzi tu o popieranie skromności i ubóstwa tylko o zachowanie pewnych osób, które można by śmiało określić próżnym. Moment zaręczyn, to chyba bardzo ważna chwila dla obojgu ludzi, którzy planują wspólne życie. Pierścionek zaręczynowy jest dla mnie symbolem i nie może być ważniejszy od całej tej chwili. Debatowanie nad ceną takiego bądź co bądź prezentu jest dla mnie nie na miejscu,bo liczy się chwila,gest, a nie cena tego pierścionka. Rozumiem,że dla niektórych liczy się jakość, no ale chyba nie wypada tak się nad tym rozwodzić.. No chyba,że Wasz narzeczony zafunduje Wam pierścionek z gumy do żucia.

pijana
pijana
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie pokaż mi chociaż jedną wypowiedź w tym temacie (lub gdziekolwiek na forum MiU), która adoruje w jakiś sposób ubóstwo, lub kogoś kto je popiera, ba, cytując Ciebie - "dobrze postrzega" - wtedy będziemy mogły rozmawiać.

Nie chce mi się szukać tematu o luksusie ani o bluzach Adidasa, kto czytał ten wie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli mając 20 lat nie widzisz różnicy między skromnością / ubóstwem

A gdzie napisałam, że skromność i ubóstwo to to samo ?
Konto usunięte
Konto usunięte: skromność i ubóstwo

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Konto usunięte
Konto usunięte: na dodatek twierdzisz, że forumowicze dobrze postrzegają ubóstwo i biedę, traktując je jako coś pozytywnego, to masz trochę spaczone pojęcie o świecie. Wygoogluj sobie biedę, albo ubóstwo, pooglądaj sobie jotpeeżki, nie wiem, doucz się.

Nie muszę się niczego douczać, Pani Wszystkowiedząca.
A co do poglądów wielu forumowiczów nie będę się powtarzać. EOT, bo dalszego sensu tejże wymiany zdań nie widzę.
Konto usunięte
Konto usunięte: no i tyle w temacie:]

Zerwanie zaręczyn musiałoby być bolesne... i widowiskowe.
mmaryjka
mmaryjka
  30 maja 2011

a ja znam jedną parę gdzie dziewczyna majętna, znalazła sobie chłopaka który groszem nawet nie śmierdział. oświadczył się, kupił pierścionek na miarę swoich możliwości, a dziewczyna raczej nie nosi rzeczy poniżej pewnej kwoty, a jak dostała owy pierścionek to wpadła w histerię z radości.

mmaryjka
mmaryjka
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zerwanie zaręczyn musiałoby być bolesne... i widowiskowe.

faktycznie, o tym nie pomyślałam.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja znam jedną parę gdzie dziewczyna majętna, znalazła sobie chłopaka który groszem nawet nie śmierdział. oświadczył się, kupił pierścionek na miarę swoich możliwości, a dziewczyna raczej nie nosi rzeczy poniżej pewnej kwoty, a jak dostała owy pierścionek to wpadła w histerię z radości.

No i morał z tego jest taki,że najważniejsza jest miłość. Jeśli kochasz faceta, który Ci się oświadcza to nie będziesz przeliczała kasy za pierścionek tylko zwyczajnie w świecie będziesz szczęśliwa.
mmaryjka
mmaryjka
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli kochasz faceta, który Ci się oświadcza to nie będziesz przeliczała kasy za pierścionek tylko zwyczajnie w świecie będziesz szczęśliwa.

i jeśli chcesz drogi pierścionek to sobie go kupisz sama.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jeśli chcesz drogi pierścionek to sobie go kupisz sama.

Dokładnie to chciałem napisać wcześniej.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc może zabierz jej najlepsza przyjaciółkę do jubilera nich Ci coś podpowie?:

Jest to jakaś myśl :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce mi się szukać tematu o luksusie ani o bluzach Adidasa, kto czytał ten wie.

Czytałam ten temat, nikt tam słowa nie napisał na temat tego, że dobrze postrzega ubóstwo. Także następnym razem upewnij się, że źródło którego się chwytasz naprawdę istnieje.

Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie napisałam, że skromność i ubóstwo to to samo ?

Wystarczy, że stawiasz je obok siebie na jednej półce ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie muszę się niczego douczać, Pani Wszystkowiedząca.

Widocznie jednak musisz.
No cóż, wygląda na to, że nigdy w życiu nie widziałaś ubogiego człowieka, lub o takim nie słyszałaś, skoro twierdzisz, że ktokolwiek może to dobrze postrzegać.

Konto usunięte
Konto usunięte: EOT, bo dalszego sensu tejże wymiany zdań nie widzę.

No no, cześć cześć ;))
Fieska
Fieska
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba,że Wasz narzeczony zafunduje Wam pierścionek z gumy do żucia.


To mój! Jeżeli znajdzie się taki to go biorę od razu :ziober2: Serio! Poczucie humoru i gest się liczy.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce mi się szukać tematu o luksusie ani o bluzach Adidasa, kto czytał ten wie.

ten temat nie miał nic wspólnego z ubóstwem :zonk: i bluzy adidasa też nie sądzę, że mają. chyba, że dla kogoś kto zarabia 50 tys, ale z całym szacunkiem Ty na pewno tyle nie zarabiasz.
Gothiclady
Gothiclady
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bluzy adidasa


co Ty masz z tymi bluzami adidasa? :wtf: co widzę temat to o bluzach i butach adidasa piszesz... nie czaję...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To mój! Jeżeli znajdzie się taki to go biorę od razu Serio! Poczucie humoru i gest się liczy.

A nie kasiora;>?
pijana
pijana
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten temat nie miał nic wspólnego z ubóstwem i bluzy adidasa też nie sądzę, że mają. chyba, że dla kogoś kto zarabia 50 tys, ale z całym szacunkiem Ty na pewno tyle nie zarabiasz.

Nie o to mi chodziło, że one są dla ubogich, tylko o to, że najeżdżali na Ciebie, bo powiedziałaś, że one są dla Ciebie luksusem, bo wcześniej nie mogłaś sobie na nie pozwolić. Zresztą sama wiesz, jak to było w tamtym temacie. Rzucili się jak hieny, bo to szczerze napisałaś, a nie zgodziło się to z ich poglądami.
Gothiclady
Gothiclady
  31 maja 2011

ja juz Was nie czaję...

ubóstwo: gdy ktoś nie jest zdolny do pracy,nie ma prawa do zasiłku, renty, emerytury, nie ma co jeść, gdzie mieszkać, żebrze...

skromność: gdy ktoś nie obnosi się ze swoim bogactwem, nie rozpowiada co gdzie i za ile kupił (nie mam tu na mysli podzielenia sie informacją, a chęć 'pochwalenia się')

ja to tak widzę choc nie mam pojęcia w ogóle o co chodzi oO

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.