NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
Babsy
Babsy: tez uwazam, ze osoby przeciwne malzenstwu, chca "w razie czego" latwiej sie rozstac. bo slub to publiczna przysiega, ze chce sie byc razem do konca zycia( najczesciej)

nie wiem w ogóle jak można być przeciwnym małżeństwu, no dziwne to dla mnie i tyle dlaczego nie chce się tego i tyle. co kieruje człowiekiem, ze nie chce.
SoDope
SoDope
  28 maja 2011

Ja jeszcze dodam, że Polska to jednak dziwny kraj - dziecko z związku 'partnerskiego' czasami może nie być dopuszczone do chrztu, komunii bierzmowania ..

SoDope
SoDope
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co kieruje człowiekiem, ze nie chce.

ja sie dziwie mojej kuzynki.
jest z facetem 7 lat .. - czasami na nią ręke podnosi .. , często krzyczy .. a ta jeszcze się z nim hajta .. ;]
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne wytłumaczenie.

nie wiem co dziwnego w tym, ze podobaja mi sie dlugie, wieczorowe suknie, rozumiem ze maja prawo podobac mi sie tylko miniowy, bo wszystkie inne moga byc kojarzone ze slubem :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem :) to nie było z aluzją.

spoko :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak mają dziecko po czterech, pięciu latach? to chyba jednak wiedziała nie?

no widocznie nie wiedziala do konca, bo jakby wiedziala to nie skonczyloby sie tak, jak sie skonczylo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym w życiu mojego dziecka nie zostawiła nawet ojcu.

no jak bys sie bala wlasnego dziecka zostawic ojcu to jednak cos to mowi o zwiazku.

Konto usunięte
Konto usunięte: miałam znajomą, tzn moja była szefowa, jej znajomi byli razem 5 lat, postanowili sie pobrać, suknia kupiona, wszystko przygotowane, ciasto rozwiezione (u nas taki zwyczaj), a on jej tydzien przed ślubem powiedział, że on jednak jej nie kocha i się rozmyślił.

lepsze to, niz rozwod.

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, ale mówie o takich stereotypach, że rok za wczesnie a 5 lat to juz za długo.

no moze, ja sie nie znam :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jeszcze dodam, że Polska to jednak dziwny kraj - dziecko z związku 'partnerskiego' czasami może nie być dopuszczone do chrztu, komunii bierzmowania ..

Mnie sie to wydawało absurdalne, dopóki koleżanka nie chciała córki ochrzcić.
Proboszcz na kolędzie powiedział, że on do tego ręki nie przyłoży, że jak to tak bez ślubu, nie mozna itp musiała w innej parafi ochrzcić to za rok na kolędzie jak sie dowiedział, że mała ochrzczona to' podważał' decyzje tego księdza co udzielił chrztu. ze dupa a nie ksiadz.,
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011

Let's rumble :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: jest z facetem 7 lat .. - czasami na nią ręke podnosi .. , często krzyczy .. a ta jeszcze się z nim hajta .. ;]


Masochistka może :woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

u mnie czasami księża pytają czy są z tym Ojcem dziecka ... - bo lepiej żeby była samotną matką ... :and:
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Masochistka może

Brzydki gruby .. i w ogóle nie wiem co w nim widzi. Z resztą Ona też piękna nie jest to się jego trzyma bo wie, że żaden by jej już nie chciał .. :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co dziwnego w tym, ze podobaja mi sie dlugie, wieczorowe suknie, rozumiem ze maja prawo podobac mi sie tylko miniowy, bo wszystkie inne moga byc kojarzone ze slubem

nie, po prostu mówisz, że ślub to szopka ale chcesz ubrać suknie ślubną, nie trzyma się to kupy moim zdaniem. jak ja bym uważała, że coś jest szopką to zrobiłabym to tak aby szopki nie było. suknia się do tej szopki też wlicza bo nie jest to suknia w tym wypadku tylko symbol tam różnych rzeczy tak jak obrączki oznaczają nierozerwalność i nieskonczonosc.

Konto usunięte
Konto usunięte: no widocznie nie wiedziala do konca, bo jakby wiedziala to nie skonczyloby sie tak, jak sie skonczylo :)

co Ty gadasz? ile ludzi sie rozstaje, nawet po 20 latach slubu? maja dorosłe dzieci to co ona tez nie wiedziała z kim sypia? czyli jak ludzie maja dziecko i sie rozstana, nie wazne czy po 5 czy po 20 latach to kobieta nie wiedziała do konca komu daje?

Konto usunięte
Konto usunięte: no jak bys sie bala wlasnego dziecka zostawic ojcu to jednak cos to mowi o zwiazku.

nie chodzi o to, że bym się bała i nigdzie tak nie napisałam, po prostu nie oddałabym nikomu dziecka bo dziecko ma być przy mamie i kobieta jest niesamowicie głupia jeżeli zostawi swoje dzieci i pójdzie w tango.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie czasami księża pytają czy są z tym Ojcem dziecka ... - bo lepiej żeby była samotną matką ...

wiesz co, dla mnie niektóre zasady kościoła też są porąbane :) mimo, że mam takie zdanie o ślubie i takie tam jesli chodzi o wiare, to jak usłyszałam od księdza, że tabletki antykoncepcyjne to tabletki wczesnoporonne to się oburzyłam po prostu po ludzku.
Babsy
Babsy
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tabletki antykoncepcyjne to tabletki wczesnoporonne

:lol: to nie;) jak dla mnie w kwestii malzenstwa, seksu i rodziny ksieza i w ogole duchowni nie powinni sie wypowiadac, bo guzik o tym wiedza.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brzydki gruby .. i w ogóle nie wiem co w nim widzi. Z resztą Ona też piękna nie jest to się jego trzyma bo wie, że żaden by jej już nie chciał ..

Typowe zagranie.

Dobra idę na finał LM. BARCA :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  28 maja 2011
Babsy
Babsy: w ogole duchowni nie powinni sie wypowiadac

niestety ale nauki przedmałżeńskie przejść trzeba ..
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i zostawić sobie otwartą furtkę, tylko spakować się i żegnam. :D

ale jak tak bardzo się tego chce, to można zrobić to samo mając ślub, choć jest to trudniejsze i kosztowne.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, ktoś im odradzi, że rok to za mało a będą ze sobą już 5 lat to będą gadać, ze co tak zwlekają. Nie dogodzisz!

na to, co gadają ludzie, nie zwraca się najmniejszej uwagi :) w końcu to nie ich sprawa. Ludzie mają gdzieś to, że być może ktoś bardzo chciałby wziąć ślub, no ale jest to kosztowna impreza i kogoś po prostu nie stać. Moja siostra jest z chłopakiem jakieś 10 lat, zaręczyli się z 3-4 lata temu, ale na ślub mogą pozwolić sobie dopiero na za rok.
Babsy
Babsy: tez uwazam, ze osoby przeciwne malzenstwu, chca "w razie czego" latwiej sie rozstac. bo slub to publiczna przysiega, ze chce sie byc razem do konca zycia( najczesciej)

Albo ulegli stereotypom o życiu poślubnym
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi o to, że bym się bała i nigdzie tak nie napisałam, po prostu nie oddałabym nikomu dziecka bo dziecko ma być przy mamie i kobieta jest niesamowicie głupia jeżeli zostawi swoje dzieci i pójdzie w tango.

no tak, w koncu to 15sty wiek.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, po prostu mówisz, że ślub to szopka ale chcesz ubrać suknie ślubną, nie trzyma się to kupy moim zdaniem. jak ja bym uważała, że coś jest szopką to zrobiłabym to tak aby szopki nie było. suknia się do tej szopki też wlicza bo nie jest to suknia w tym wypadku tylko symbol tam różnych rzeczy tak jak obrączki oznaczają nierozerwalność i nieskonczonosc.

nie suknie slubna, ale suknie.
to ze dla Ciebie biala suknia = slub to juz trudno.

Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty gadasz? ile ludzi sie rozstaje, nawet po 20 latach slubu? maja dorosłe dzieci to co ona tez nie wiedziała z kim sypia? czyli jak ludzie maja dziecko i sie rozstana, nie wazne czy po 5 czy po 20 latach to kobieta nie wiedziała do konca komu daje?

no widocznie nie wiedziala, bo sorry, bez jaj, ale nic takiego nie dzieje sie z dnia na dzien, ludzie po prostu nie chca tego widziec i wola udawac, ze nic nie jest zle zamiast pracowac nad zwiazkiem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.