NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Sensi
Sensi
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie jesteś różowa , jakaś lewa ta świnia z Ciebie
Jestem lochą.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie neguję Twojej opinii, ale mam swoją, którą wyraziłam wcześniej i jej nie zmienię, tyle. Może po prostu za dobrze mam w życiu.

odpusc, nie zrozumieja..

tez uwazam, ze ten raz warto sie postarac. tylko ja nie wiem czy ja bede musial dac pierscionek czy dostane. ale mam nadzieje ze to drugie :Rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

razotka
razotka
  29 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mogę, mam pełen wachlarz do wyboru :D

Więc może zabierz jej najlepsza przyjaciółkę do jubilera nich Ci coś podpowie?:

Konto usunięte
Konto usunięte: eneralnie uwielbiam białe złoto w połączeniu z niebieskim kamieniem, a ideałem dla mnie jest

a to nie pierścionek Kate ? :>
przepiękny jest
:zakochany:
pijana
pijana
  29 maja 2011
Prinz
Prinz: odpusc, nie zrozumieja..

Właśnie widzę... Ale tu dobrze postrzegana jest tylko skromność i ubóstwo, a ja uważam właśnie, że
Prinz
Prinz: ten raz warto sie postarac

:tak: Decyzji o zaręczynach nie podejmuje się z dnia na dzień, można bez problemu odłożyć jakiś hajs.
Prinz
Prinz: tylko ja nie wiem czy ja bede musial dac pierscionek czy dostane. ale mam nadzieje ze to drugie

Trzymam kciuki aby tak się kiedyś stało :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skromność i ubóstwo

czystość i dziewictwo też!

Konto usunięte
Konto usunięte: Decyzji o zaręczynach nie podejmuje się z dnia na dzień, można bez problemu odłożyć jakiś hajs.

no dokladnie, skoro ktos mysli o tym na powaznie to normalne ze sklada by fajny pierscionek kupic

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzymam kciuki aby tak się kiedyś stało :D

ja tez, wole dostawac niz dawać :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ubóstwo

i popadanie se skrajności w skrajność, przy jednoczesnym używaniu słów, których znaczenia się najwidoczniej nie zna, jak nie ma się nic alternatywnego z sensem do napisania :)
Gothiclady
Gothiclady
  30 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wygląda jak z plastiku.


a Twoje jak znalezione na złomie :fakju:
pijana
pijana
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i popadanie se skrajności w skrajność, przy jednoczesnym używaniu słów, których znaczenia się najwidoczniej nie zna, jak nie ma się nic alternatywnego z sensem do napisania :)

Akurat bardzo dobrze znam znaczenie słów, których używam, więc powstrzymaj się łaskawie od takich osądów.
I wiem, co piszę; źle postrzegane są tutaj osoby, które mają wysoki status materialny, słowo "luksus" razi wielu w oczy. Nieraz byliśmy świadkami dociekania skąd kto bierze na wszystko pieniądze. A jeśli tak bardzo razi Cię słowo "ubóstwo" to je sobie zamień na mniej rażącą "biedę".
pijana
pijana
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AvantQueTuDis

Dodam jeszcze, że skoro wg Ciebie nie ma sensu w moich wypowiedziach, to ich nie czytaj, a tym bardziej nie komentuj.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat bardzo dobrze znam znaczenie słów, których używam, więc powstrzymaj się łaskawie od takich osądów.

W takim razie pokaż mi chociaż jedną wypowiedź w tym temacie (lub gdziekolwiek na forum MiU), która adoruje w jakiś sposób ubóstwo, lub kogoś kto je popiera, ba, cytując Ciebie - "dobrze postrzega" - wtedy będziemy mogły rozmawiać.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli tak bardzo razi Cię słowo ubóstwo to je sobie zamień na mniej rażącą "biedę".

Jak wyżej.

Jeśli mając 20 lat nie widzisz różnicy między skromnością / ubóstwem / biedą, na dodatek twierdzisz, że forumowicze dobrze postrzegają ubóstwo i biedę, traktując je jako coś pozytywnego, to masz trochę spaczone pojęcie o świecie.
Wygoogluj sobie biedę, albo ubóstwo, pooglądaj sobie jotpeeżki, nie wiem, doucz się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodam jeszcze, że skoro wg Ciebie nie ma sensu w moich wypowiedziach, to ich nie czytaj, a tym bardziej nie komentuj.

Dodam jeszcze, że definicje forum też możesz sobie przy okazji sprawdzić. Jak wypisujesz bzdury, to licz się z tym, że każdy ma prawo je skomentować ;)
Gothiclady
Gothiclady
  30 maja 2011

co tu się wyrabia ja się zapytuję?!

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: co tu się wyrabia ja się zapytuję?!

Nic Aga, podobno forumowicze dobrze postrzegają ubóstwo i biede :zabawa:
Gothiclady
Gothiclady
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic Aga, podobno forumowicze dobrze postrzegają ubóstwo i biede


co kto lubi :zabawa:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: co kto lubi

No, aczkolwiek całkiem ciekawe ;)
Idę pisać o moich samolotach :ble:
mmaryjka
mmaryjka
  30 maja 2011

no i tyle w temacie:]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.