NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie dziwie mojej kuzynki. jest z facetem 7 lat .. - czasami na nią ręke podnosi .. , często krzyczy .. a ta jeszcze się z nim hajta .. ;]

masakra. w sumie skomentowalabym, ale nie chce nikogo obrazac, ale powiem ze nie rozumiem takich kobiet.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no widocznie nie wiedziala, bo sorry, bez jaj, ale nic takiego nie dzieje sie z dnia na dzien, ludzie po prostu nie chca tego widziec i wola udawac, ze nic nie jest zle zamiast pracowac nad zwiazkiem.

hmm, ale jeżeli małżeństwo jest zgodne, do rany przyłóż, a on sie nagle zakochuje w kims innym? to co tez nie wiedziała komu daje mimo, ze wczesniej byli wzorowym małżeństwem, kochali sie itp?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ? Jakie lepsze z platyny, złota a może inne? Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

te co tu wstawiłeś to wyglądają jak jakieś ogrodzenie :)
według mnie to kwestia gustu, ale brylanty najpiękniej prezentują się oprawione koroną z białego złota
he he czasem te najskromniej wyglądające są najdroższe :)

mnie podobają się tego typu pierścionki
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm, ale jeżeli małżeństwo jest zgodne, do rany przyłóż, a on sie nagle zakochuje w kims innym? to co tez nie wiedziała komu daje mimo, ze wczesniej byli wzorowym małżeństwem, kochali sie itp?

widzisz, zakochanie to nie milosc - to chwilowe uczucie - jezeli ktores sie zakocha powinni posiedziec, porozmawiac czy naprawde jest sens rujnowac milosc dla chwilowego zauroczenia sie? bo jezeli jest, to nie wydaje mi sie, zeby milosc ktora darzyli siebie nawzajem byla prawdziwa.
feuliette
feuliette
  28 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: oto one:

obrzydliwe :ninja:
Babsy
Babsy
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety ale nauki przedmałżeńskie przejść trzeba ..

ano coz...

vladimir111
vladimir111: Albo ulegli stereotypom o życiu poślubnym

czyli ze po slubie to juz tylko "stara, podaj piwo" i kapcie, a bedac w wolnym zwiazku szalejemy non stop?
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  28 maja 2011
Babsy
Babsy: czyli ze po slubie to juz tylko "stara, podaj piwo" i kapcie, a bedac w wolnym zwiazku szalejemy non stop?

Są ludzie, którzy tak myślą, uwierz.
Nawet nie trzeba ślubu, by tak się zaczęli zachowywać, wystarczy, że pod jednym dachem zamieszkają.
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  28 maja 2011
Babsy
Babsy: czyli ze po slubie to juz tylko "stara, podaj piwo" i kapcie, a bedac w wolnym zwiazku szalejemy non stop?

no, coś w tym stylu. Wiele ludzi ma skojarzenia, że po ślubie żona się zaniedbuje, tyje, chodzi w wałkach na głowie po domu, śpi w powyciąganej piżamie itp. Mąż z mięśniem piwnym, wciąż oglądający mecze i wołający o kolejne piwko. Ludzie często przestają się starać, a przecież nie o to chodzi
animka
animka
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie to jest zobowiązanie? bo ja już ponad rok jestem zaręczona i szczerze? nic się nie zmieniło, jedynie chyba nazwa - nie chłopak a narzeczony. zaręczyny zawsze przecież idzie zerwać, to nie ślub. ;-)

tak tak, mi chodziło bardziej o ślub. chcę wziąć ślub, oczywiście, tylko czuję że jeszcze nie teraz, chcę dać sobie jeszcze troche luzu ;)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 maja 2011

Tak sobie właśnie popatrzyłam na Top Autorów i uświadomiłam sobie, że tylko ja tutaj jestem po ślubie :ziober2:

vladimir111
vladimir111: Wiele ludzi ma skojarzenia, że po ślubie żona się zaniedbuje, tyje, chodzi w wałkach na głowie po domu, śpi w powyciąganej piżamie itp. Mąż z mięśniem piwnym, wciąż oglądający mecze i wołający o kolejne piwko. Ludzie często przestają się starać, a przecież nie o to chodzi

Jak dobrze, że nie załapuję się w ten stereotyp :rotfl:
animka
animka
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz, zakochanie to nie milosc

szkoda, że tak mało ludzi dostrzega różnicę. to jest właśnie powód, dlaczego ciężko po krótkim okresie "bycia" ze sobą nie da się stwierdzić, czy to osoba na całe życie. psychologowie twierdzą, że zakochanie trwa ok roku. ot, cała zagadka.
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masakra. w sumie skomentowalabym, ale nie chce nikogo obrazac, ale powiem ze nie rozumiem takich kobiet.

mnie nie obrazisz - kuzynki nie widziałam prawie 7 miesięcy - to, że się pobierają dowiedziałam się od koleżanki bo kuzyneczka się chwali, że bierze ślub.. Chociaż nie wiem z czego tutaj sie chwalić jak cała rodzina wie, że on ją czasami lał .. :and:
Babsy
Babsy
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hociaż nie wiem z czego tutaj sie chwalić jak cała rodzina wie, że on ją czasami lał ..

facet ktory uderzy raz, a babka mu przebaczy, bedzie tak robil ciagle:nie:
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dobrze, że nie załapuję się w ten stereotyp

i chwała Ci za to :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
animka
animka: szkoda, że tak mało ludzi dostrzega różnicę. to jest właśnie powód, dlaczego ciężko po krótkim okresie "bycia" ze sobą nie da się stwierdzić, czy to osoba na całe życie. psychologowie twierdzą, że zakochanie trwa ok roku. ot, cała zagadka.

no wlasnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie nie obrazisz - kuzynki nie widziałam prawie 7 miesięcy - to, że się pobierają dowiedziałam się od koleżanki bo kuzyneczka się chwali, że bierze ślub.. Chociaż nie wiem z czego tutaj sie chwalić jak cała rodzina wie, że on ją czasami lał ..

no coz. mialam taka sytuacje wsrod znajomych, tzn zadnych planow slubu nic nie bylo i te osoby sie rozeszly juz, ale w zyciu nie pojme jak jakas kobieta moze dac sie bic. chamsko to zabrzmi, ale trzeba sie cholernie nie szanowac by byc z kims, kto nas bije.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.