NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach takich aby mogła je wspominać do końca życia, przechwalać się nimi wśród koleżanek a przede wszystkim pokazywać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy... no właśnie tylko jaki on ma być?

Tak sobie od kilku dni przeglądam różne propozycje, robię wywiad :ziober2:

I moja dziewczyna pokazała mi owe propozycje (z firmy YES)

oto one:

1.


2.


3.


Po obejrzeniu tych pierścionków pomyślałem, że jestem może staromodny bo pierścionek zaręczynowy kojarzył mi się jakoś inaczej ...

PYTANIA:


Co sądzicie o takich pierścionkach ?

Jakie lepsze z platyny, złota a może inne?

Skromne czy takie na bogato? (ponoć trzeba wydać 3 pensje ;] )

Możecie również pokazać swoje lub które wam się podobają (najlepiej ze stronki, którą już zwiedzam http://www.yes.pl/)

Dzięki za pomoc :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

sokol
sokol
  29 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co sądzicie o takich pierścionkach ?


predzej wybrał bym je jako obraczki małżeńskie - mi sie podobaja.
mam dosc utartego schametu - brylancik na zareczyny i biale zloto na obraczki slubne.

nuda i chała.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie muszę pisać, co o nich myślę ? :-D

Wiem, że Ci się podobają :rotfl:

Jakoś nie widzą mi się niebieskie brylanty.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy jakby Twój facet Ci teraz powiedział, że się zakochał w kimś innym to byś z nim usiadła i porozmawiała, czy warto rujnować związek dla chwilowego zauroczenia. Czy moze inaczej by to wygladalo. Błagam Cie

po tym tekscie przekonalam sie tylko, ze jestes jeszcze dzieckiem i nie doroslas jeszcze do powaznego zwiazku.
cos zaczyna sie psuc - lepiej wiec lata spedzone ze soba wywalic przez okno - po co rozmawiac - pozniej sie dziwia, ze tyle kobiet zostaje same z dzieckiem i dlaczego jest tyle rozwodow - bo ludzie nie potrafia ze soba rozmawiac, to takie trudne.
lepiej zwalic wine na faceta jaki to on zly ze zostawia - a ja sie nie dziwie. jak nie potrafi sie nawet juz rozmawiac z druga osoba to najwyzszy czas znalezc sobie kogos, z kim bedzie mozna, zamiast sie dusic.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Oo i to jak

:mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po tym tekscie przekonalam sie tylko, ze jestes jeszcze dzieckiem i nie doroslas jeszcze do powaznego zwiazku. cos zaczyna sie psuc - lepiej wiec lata spedzone ze soba wywalic przez okno - po co rozmawiac - pozniej sie dziwia, ze tyle kobiet zostaje same z dzieckiem i dlaczego jest tyle rozwodow - bo ludzie nie potrafia ze soba rozmawiac, to takie trudne. lepiej zwalic wine na faceta jaki to on zly ze zostawia - a ja sie nie dziwie. jak nie potrafi sie nawet juz rozmawiac z druga osoba to najwyzszy czas znalezc sobie kogos, z kim bedzie mozna, zamiast sie dusic.

zdrady bym po prostu nie wybaczyła, kiedyś zostałam zdradzona i wiem jak to boli ;-) wiec jak facet lata za babami i zakochał się w kimś innym - droga wolna. ja nie bede z nim rozmawiac i prosic, zeby nie niszczyl malzenstwa dla tego, ze sie zakochał.

nie jestem matką polką czy dobrą wróżką aby ciagle czekac z otwartymi ramionami.

poza tym przeczysz sama sobie, bo mowisz, ze dla zakochania nie warto rozwalać związku a teraz piszesz, ze sie nie dziwisz ze on odchodzi bo sie dusi.
bez sensu.
suckinsyn
suckinsyn
  29 maja 2011
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a poza tym przeinaczasz, ja pisalam o udanym zwiazku a facet sie zakochuje, a nie wtedy kiedy komus sie nie uklada bo to jeszcze idzie zrozumiec. ale brzydze sie takim zaklamaniem, jak ludzie stanowią udaną pare, szanuja sie, kochaja, maja do siebie zaufanie sa swietnym malzenstwem a on nagle zmienia zdanie bo znalazl kogos innego, mlodszego, ladniejszego etc. to musi bolec podwojnie, dlatego ja bym nie wybaczyla.
animka
animka
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie uwielbiam białe złoto w połączeniu z niebieskim kamieniem, a ideałem dla mnie jest

tak tak, jest idealny :zakochany:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakoś nie widzą mi się niebieskie brylanty.

są mega, na prawde bardzo bardzo mi się podobaja, ale to kwestia gustu :)
ja dostałam srebrny pierścionek z dużym przezroczystym oczkiem, jeszcze fajniej jakby był właśnie niebieski ale i tak bardzo mi sie podoba :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2011
animka
animka: są mega, na prawde bardzo bardzo mi się podobaja, ale to kwestia gustu :) ja dostałam srebrny pierścionek z dużym przezroczystym oczkiem, jeszcze fajniej jakby był właśnie niebieski ale i tak bardzo mi sie podoba :)

No właśnie gusta guściki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Trzcina0905
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że ktoś nie lubi byle jakich rzeczy nie oznacza od razu, że jest materialistą

Pojęcie byle jakości to pojęcie względne. Dla niektórych byle jaki będzie pierścionek za 500 zł, dla innych byle jaki za 5000 zł.
Według mnie jak któraś patrzy na taki pierścionek przez pryzmat zer w cenie, a nie przez pryzmat gestu faceta to jest w jakiś sposób materialistką. Tyle.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możemy je podzielić na dwie grupy w formie tabelki :)

:ziober2: Spoko , parę by się załapało :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pojęcie byle jakości to pojęcie względne. Dla niektórych byle jaki będzie pierścionek za 500 zł, dla innych byle jaki za 5000 zł. Według mnie jak któraś patrzy na taki pierścionek przez pryzmat zer w cenie, a nie przez pryzmat gestu faceta to jest w jakiś sposób materialistką. Tyle.

ja zamiast pierścionka mogłabym dostać luksusową bluzę z adidasa :pavarotti: :D
to by były zaręczyny lux :D
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zamiast pierścionka mogłabym dostać luksusową bluzę z adidasa :D to by były zaręczyny lux :D

dresiara, fu :P
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18

Proponuje zaoszczędzić na garniturze faceta. Lepiej przyodziać go w dobry dres :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dresiara, fu :P

no jak moge :D ej, nie jestem dresiarą :nie: ale lubie sportowe ciuchy czasem :)

ale dresy typowe, nie!

Konto usunięte
Konto usunięte: Proponuje zaoszczędzić na garniturze faceta. Lepiej przyodziać go w dobry dres :D

nie nosi, musze wymyslic cos innego równie luksusowego :D
Sensi
Sensi
  29 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Każda z was drogie Panie marzy o wspaniałych zaręczynach
A wypraszam sobie! Nie jestem osobą, która chciałaby legalizować swój związek. Wystarczy mi związek na kocią łapę lub też partnerski. Nie potrzebne mi są jakieś dowody miłości. Dla mnie to jest jedno wielkie kłamstwo.

Ostatnio, gdzie się nie obejrzę to wszystkie moje koleżanki (lat 18/19) mają już pierwsze dziecko, stanęły lub lada moment staną na ślubnym kobiercu. Nie rozumiem tego "fenomenu". Dla mnie to jakieś chore. W wieku 18lat taką decyzję podejmować to moim zdaniem "troszeczkę" za wcześnie. I każdemu z uporem maniaka odmawiam przyjścia na ślub. :zabawa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.