BillieJean58
BillieJean58
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Znalazłam sukienkę, i chcę ją kupić na wesele. Jest uniwersalan wiec nieraz ją wykorzystam. Chciałabym się dowiedzieć jakich dodatków użyć aby na okazję wesela wyglądała bardziej elegancko.
http://allegro.pl/urocza-sukienka-wieczorowa-italian-fashion-xl-i1598269593.html
Mówię o sukienkce szarej lub niebieskiej, bo jeszcze nie jestem zdecydowana.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, można wziąć ślub po 30., z facetem, którego się od lat dobrze znało, a i tak się okaże, że będzie źle.

Wiadomo, że w życiu różnie bywa. Ja nie narzekam bo nie mam na co. Jestem 3 lata po ślubie a od 11 prawie lat z jednym. Ale jak się podowiadywałam co się u moich najlepszych kumpel porobiło to w szoku byłam... Zycie tworzy najdziwniejsze scenariusze.

Jasmina
Jasmina: Ale jeszcze mamy czas na ślub :)

Dokładnie :)
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Wiem, każdy chyba tak myślał :D

masz charakterystyczną urodę i ciężko u Ciebie wiek rozpoznać. Poza tym, mocny makijaż ciuć Cię postarza.
styka51
styka51
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ja mam nadzieję, że w tym roku u mnie jakieś będzie :D

Też chętnie na jakieś wesele bym poszła... i niby będzie, ale dopiero w sierpniu.
Fajnie jest na weselach, chyba z 5 lat na żadnym nie byłam ;c
ImaDrug
ImaDrug
  7 maja 2011

Jak chcecie sie przejść na ślub to Was zapraszam do mojego brata jako moje osoby towarzyszace ;D ;D haha byłoby mega ;P ślub w sierpniu;P

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz charakterystyczną urodę i ciężko u Ciebie wiek rozpoznać. Poza tym, mocny makijaż ciuć Cię postarza.

Wiem o tym, że postarza, ale w mocnym najbardziej siebie lubię :)

styka51
styka51: Też chętnie na jakieś wesele bym poszła... i niby będzie, ale dopiero w sierpniu. Fajnie jest na weselach, chyba z 5 lat na żadnym nie byłam ;c

Ja tak kope czasu na weselu nie byłam, a tak je lubię :)
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, że w życiu różnie bywa. Ja nie narzekam bo nie mam na co. Jestem 3 lata po ślubie a od 11 prawie lat z jednym. Ale jak się podowiadywałam co się u moich najlepszych kumpel porobiło to w szoku byłam... Zycie tworzy najdziwniejsze scenariusze.

moja kuzynka po 10 latach dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Została z dwiema córeczkami bez mieszkania, z marną pensją i niskimi alimentami.
kuzynowi też się małżeństwo popsuło.
A tacy zakochani byli, dobrze się znali...

Czasem się po prostu wydaje, że kogoś znasz, a dopiero po latach zauważasz, że w domu masz obcą osobę, która naprawdę jest kimś innym, niż myslałaś.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Twoja decyzja, jeżeli jestes gotowa to czemu nie ;)

w sumie ślub tak naprawdę nie zmienia za wiele moim zdaniem, to, że wychodzę za mąż nie oznacza, że mam od razu mieć dzieci i być kurą domową ;d
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem się po prostu wydaje, że kogoś znasz, a dopiero po latach zauważasz, że w domu masz obcą osobę, która naprawdę jest kimś innym, niż myslałaś.

to jest najgorsze :/
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chcecie sie przejść na ślub to Was zapraszam do mojego brata jako moje osoby towarzyszace ;D ;D

Powiedz tylko gdzie dokłądnie :D

Jasmina
Jasmina: Ja tak kope czasu na weselu nie byłam, a tak je lubię :)

Fajnie jest na weselach... no i śluby same w sobie podobają mi się straszliwie :zakochany:
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Wiem o tym, że postarza, ale w mocnym najbardziej siebie lubię :)

Ja też tak mam :D
Tylko problem w tym, że Tobie mocny make up pasuje, a mi jakoś średnio ;)

Jasmina
Jasmina: Ja tak kope czasu na weselu nie byłam, a tak je lubię :)

U mnie ostatnie było ze 2 lata temu. Więcej już w rodzinie nie będzie, wszyscy kuzyni i kuzynki już po.
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest najgorsze :/

Racja. Szczególnie, jak dowiesz się od osób trzecich, orzeczach, których byś się zupełnie nie spodziewała.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011

Niestety nigdy się nikogo nie pozna do końca.
Można żyć z kimś kilkadziesiąt lat i dopiero wtedy okaże się, że coś nie wychodzi.

ImaDrug
ImaDrug
  7 maja 2011
styka51
styka51: Powiedz tylko gdzie dokłądnie :D

dam wam znać dzień przed weselichem bo zapomnicie ;D
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że wychodzę za mąż nie oznacza, że mam od razu mieć dzieci i być kurą domową ;d

Oooo! Zgadzam się całkowicie :) Ostatnio mojej babci powiedziałam, że koleżanka z roku za mąż wychodzi, babcia takie oczy O.O, że życia i młodości szkoda... Ale jak się kochają i są pewni, to po co czekać? Przecież nikt nie każe od razu po ślubie dzieci płodzić.
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dam wam znać dzień przed weselichem bo zapomnicie ;D

Hahaha :lol:
Gorzej jak nie trafię, albo będę miała do przejechania pół Polski.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.