BillieJean58
BillieJean58
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Znalazłam sukienkę, i chcę ją kupić na wesele. Jest uniwersalan wiec nieraz ją wykorzystam. Chciałabym się dowiedzieć jakich dodatków użyć aby na okazję wesela wyglądała bardziej elegancko.
http://allegro.pl/urocza-sukienka-wieczorowa-italian-fashion-xl-i1598269593.html
Mówię o sukienkce szarej lub niebieskiej, bo jeszcze nie jestem zdecydowana.

Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: ja zalezy na co mam faze, czasem lubie wodke, a czasem piwo, ale tez nie za duzo, bo po jednym piwie 2 razy lece sikac;) kiedys namietnie pijalam szampana, teraz wynalazlam cos jakby drink- caprice. kiwi jest pyszne:)

Ło matko, ja szczam dopiero po dwóch, na szczęście. Szampana nie znoszę. A o caprice chyba nawet jeszcze nie słyszałam.
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ło matko, ja szczam dopiero po dwóch, na szczęście.

ale masz dobrze;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A o caprice chyba nawet jeszcze nie słyszałam.


widzialam w intermarche i społem:) 125 ma:) potrafie sama cala politrowa butle oproznic, jak mam smaka;)
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: widzialam w intermarche i społem:) 125 ma:) potrafie sama cala politrowa butle oproznic, jak mam smaka;)

będę musiała to obczaić, askusiłaś mnie ;D
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będę musiała to obczaić, askusiłaś mnie

ma sie ta sile przekonywania;P grejpfrut czuc wódą mocno, ale kiwi wchodzi jak soczek:) poinformuj potem, jak doznania smakowe;)
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, ja też staram się uniknąć robienia zadymy, jak nie trzeba. Ale jak już ktoś walnie o trzy słowa za duzo, albo wyskakuje z łapami, to kulturę i ogładę do kieszeni wkładam i tłumaczę ręcznie.

Rozumiem, rozumiem. Tylko tak szczerze, to bałam się. One były 3 a ja jedna, soł...

Konto usunięte
Konto usunięte: To ja mam jedno takie miejsce, pod falochronem, wygodnie się siedzi i są w poblizu dwie rury odprowadzające wodę, w których się szczy wygodnie. Aż kusi, żeby nad jedną zrobić napis "toaleta damska" a nad drugą, analogicznie, "męska" Nauczona doświadczeniem, [pijam tylko tam, gdzie jest jakieś miejsce do szczania.

Hahahhaa :D Ciekawie, nie powiem. No i z tym napisem byłoby świetnie :lol:
Aż to sobie wyobraziłam :ziober2:
styka51
styka51
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: widzialam w intermarche i społem:) 125 ma:) potrafie sama cala politrowa butle oproznic, jak mam smaka;)

A dużo to ma %? Bo zainteresowałam się :pavarotti:
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używam wielu kolorów, dosyć mocnych i wyrazistych, ale właśnie nigdy samego czarnego, bo mam wrażenie, ze wyglądam okropnie.

Może po prostu Ci nie pasuje. Popróbuj czarny cień pomieszać z ciemnym szarym może wtedy będzie ok. Albo wewnętrzną powiekę rozświetlić cieniem.
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: ma sie ta sile przekonywania;P grejpfrut czuc wódą mocno, ale kiwi wchodzi jak soczek:) poinformuj potem, jak doznania smakowe;)

luzik, jak się dorwę do tego cudu (intermarche mam dopiero w sopocie) to dam znać.

styka51
styka51: Rozumiem, rozumiem. Tylko tak szczerze, to bałam się. One były 3 a ja jedna, soł...

No taka ciut dziwna sytuacja.
Jakby to były jakieś obce samce to ja był się lepiej ulotniła, co by losu nie kusić.
ale jak znajome samce, po których wiadomo, czego się spodziewać, to imprezować mozna ;]

styka51
styka51: Hahahhaa :D Ciekawie, nie powiem. No i z tym napisem byłoby świetnie Aż to sobie wyobraziłam

Kwestia tego, że to już się pod wandalizm podciąga... :ssh:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
styka51
styka51: Zgadzam się. Sama ze swoim facetem jestem 2 lata i czasem myślimy o zaręczynach i ślubie...Na dodatek jestem osobą w miarę spokojną i dzikie melanże mnie nie kręcą, co przejawia się tym, że często siedze z moim facetem w domu i we dwójkę się dobrze bawimy i rzadko nudzimy. Ale wg mojej mamy i babci tracę młodość, bo powinnam się bawić

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: spróbuj śliską powiekę pomalować białą kredką przy nim i jaśniejszy cień w wewnętrznym kąciku.

wiem, wiem, też znam te triki, ale u mnie to nie działa :woot:
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No taka ciut dziwna sytuacja. Jakby to były jakieś obce samce to ja był się lepiej ulotniła, co by losu nie kusić. ale jak znajome samce, po których wiadomo, czego się spodziewać, to imprezować mozna ;]

Wiesz, nie znałam ich... sapały się o coś, to wygarnęłam, a one, że możemy na zewnątrz iść :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kwestia tego, że to już się pod wandalizm podciąga...

Oj tam, oj tam. Jak to mawiają.. trzeba się za młodu wyszaleć :pavarotti:
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011

Odnośnie ciemnych makijaży, to jestem tym baaardzo zachwycona :zakochany:



Albo takie oko :zakochany:

Babsy
Babsy
  7 maja 2011
styka51
styka51: A dużo to ma %? Bo zainteresowałam się

fak, zamiast 12 % napisalam 125;/ sorki:mrgreen:
styka51
styka51
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: to jestem tym baaardzo zachwycona

Nigdy nie zrobię czegoś tak idealnego :ninja:

Babsy
Babsy: fak, zamiast 12 % napisalam 125;/ sorki

Znaczy się mocne.... oj piłoby się, piło :D
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
styka51
styka51: Nigdy nie zrobię czegoś tak idealnego

E to nie jest takie trudne :) Są trudniejsze makijaże :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
styka51
styka51: Nigdy nie zrobię czegoś tak idealnego

z tymi makijażami to już tak jest ;d ja klientki umiem pomalować i zrobić różne makijaże, ale siebie tak nie dam rady.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.