BillieJean58
BillieJean58
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Znalazłam sukienkę, i chcę ją kupić na wesele. Jest uniwersalan wiec nieraz ją wykorzystam. Chciałabym się dowiedzieć jakich dodatków użyć aby na okazję wesela wyglądała bardziej elegancko.
http://allegro.pl/urocza-sukienka-wieczorowa-italian-fashion-xl-i1598269593.html
Mówię o sukienkce szarej lub niebieskiej, bo jeszcze nie jestem zdecydowana.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Masz duże oczy, więc nie musisz bać się ich pomniejszenia. Możesz pobawić się kilkoma cieniami do oczu, nie tylko jednym ciemnym, wtedy efekt powinien być lepszy :)

Używam wielu kolorów, dosyć mocnych i wyrazistych,
ale właśnie nigdy samego czarnego, bo mam wrażenie, ze wyglądam okropnie.

Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
styka51
styka51: Nie rozumiem tego. Ostatnio pojechałam na imprezę w pierwsze święto Wielkanocy, ludzi od uja i jeszcze trochę. Jak popatrzyłam na te wszystkie dziewczynki, to smutno mi się zrobiło. Ewidentnie nie pasowałam do otoczenia w zwykłych jensach i balerinkach... Wolę jakieś ognisko czy grill w towarzystwie znajomych, lepiej mi tak. I fakt lubię pić i piję dużo, ale tylko wódki, a jeszcze nigdy pijana nie wróciłam do domu.

Ja ostatnio po koncercie pijaną znajomą eskortowałam. I nawet całkiem spokojnie przeszliśmy przez miasto, pomijając jedną aferkę z jakimś typkiem i wkuwionego kumpla rozwalającego jaką skrzynkę, czy inne badziewie.

Czasem, jak pojawię się pokręcić tyłkiem na Temple of Goth, to mam dość - impreza ma byc od 18. lat, a tu ewidentnie półnagie piętnastki kręcą dupą. Rzecz jasna w stanie wskazujacym na pomroczność jasną.

Mi się zdarzyło wrócić dość mocno wstawioną, ale w kompletnym ubraniu i nie na czterech ;)

Wódkę uwielbiam :zakochany:
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

świetne te makijaże :zakochany:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: świetne te makijaże

No ale jak na takim oku zrobić coś ciemnego, ale żeby nie wyglądało brzydko? Nie umiem :and:
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ostatnio po koncercie pijaną znajomą eskortowałam. I nawet całkiem spokojnie przeszliśmy przez miasto, pomijając jedną aferkę z jakimś typkiem i wkuwionego kumpla rozwalającego jaką skrzynkę, czy inne badziewie.

Zaraz po zdaniu prawka, pojechałam z moim facetem i trzema kumplami na imprezę. Wszyscy czterej nawalili się jak szpadle. Mojego faceta zaprowadziłam do samochodu i tam sobie smacznie spał a ja się bawiłam w towarzystwie reszty, fajnie było, aczkolwiek na drugi dzień szkoda było mi chłopców :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem, jak pojawię się pokręcić tyłkiem na Temple of Goth, to mam dość - impreza ma byc od 18. lat, a tu ewidentnie półnagie piętnastki kręcą dupą. Rzecz jasna w stanie wskazujacym na pomroczność jasną.

No ostatnio, to masakra była, naprawdę masakra. Czułam się jak jakaś zakonnica na tej imprezie. A jak zobaczyłam koleżanki mojej siostry (14 lat) poubierane jak... a może bardziej rozebrane one były? W każdym razie szok.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wódkę uwielbiam

Lepsza niż piwo. Piwo jest bez sensu, bo trzeba do wc ciągle biegać.
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale jak na takim oku zrobić coś ciemnego, ale żeby nie wyglądało brzydko? Nie umiem

próbowałaś zrobić kreskę na górze kredką lub eyelinerem?
możesz też ciemnym kolorem zaznaczyć tylko zewnętrzny kącik i załamanie powieki, na środek nałożyć jakiś jaskrawy kolorek, a na wewnętrzny biały cień. Wytuszować mocno rzęsy i białą kredką pomalować dolną powiekę na linii wodnej (czy jak tam ona się nazywa).
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
styka51
styka51: Zaraz po zdaniu prawka, pojechałam z moim facetem i trzema kumplami na imprezę. Wszyscy czterej nawalili się jak szpadle. Mojego faceta zaprowadziłam do samochodu i tam sobie smacznie spał a ja się bawiłam w towarzystwie reszty, fajnie było, aczkolwiek na drugi dzień szkoda było mi chłopców

Po takij bibie to jest kac - morderca, nikomu go nie życzę. Raz tak się załatwiłam po mieszance piwa, jabola i spirytusu... :ble:

styka51
styka51: No ostatnio, to masakra była, naprawdę masakra. Czułam się jak jakaś zakonnica na tej imprezie. A jak zobaczyłam koleżanki mojej siostry (14 lat) poubierane jak... a może bardziej rozebrane one były? W każdym razie szok.

Ostatnio tak jest, że jak nie pójdziesz na imprezę ubrana jak pani lekkich obyczajów, to się będziesz czuła jak na obcej planecie.

styka51
styka51: Lepsza niż piwo. Piwo jest bez sensu, bo trzeba do wc ciągle biegać.

Piwo lubię, ale dla smaku wypić, bo żebym się nim upiła to z 10 butelek potrzebuję.
No i jas do wc tak dużo po nim nie latam, aczkolwiek częściej, niż po czymś innym.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: próbowałaś zrobić kreskę na górze kredką lub eyelinerem?

Jestem kiepska w robieniu kresek :D

Konto usunięte
Konto usunięte: możesz też ciemnym kolorem zaznaczyć tylko zewnętrzny kącik i załamanie powieki, na środek nałożyć jakiś jaskrawy kolorek, a na wewnętrzny biały cień.

Brzmi ciekawie, tylko mam głupie wrażenie, że mam strasznie małe powieki i załamanie powieki jest jakieś dziwne, ale to może moje jakieś takie :ninja:
Ale pokombinuje coś :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: białą kredką pomalować dolną powiekę na linii wodnej

tego akurat bym nie zrobiła :nie:
Duże mam oczy i kolor biały jakoś dziwnie mi sie kojarzy.
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Raz tak się załatwiłam po mieszance piwa, jabola i spirytusu...

To ja ostatnio z moj facetem zrobiliśmy sobie popijawę a potem miała być romantyczna noc. Najpierw piliśmy piwo, potem te drinki Sobieskiego, a na końcu wódkę popijaliśmy tymi drinkami. Poszliśmy do łózka i zasnęliśmy :lol: Masakra była rano...gdyby nie rosół to zdechłabym.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio tak jest, że jak nie pójdziesz na imprezę ubrana jak pani lekkich obyczajów, to się będziesz czuła jak na obcej planecie.

A jeszcze lepsze były plastiki ( takie konkretne, jak z tematu o Barbie). Chciały mnie w kiblu bić :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo żebym się nim upiła to z 10 butelek potrzebuję.

No właśnie, a w brzuchu miejsca malutko ;p
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem kiepska w robieniu kresek :D

kwestia ćwiczeń, mi na początku nie wychodziło zupełnie, dopiero po jakims czasie się nauczyłam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Brzmi ciekawie, tylko mam głupie wrażenie, że mam strasznie małe powieki i załamanie powieki jest jakieś dziwne, ale to może moje jakieś takie Ale pokombinuje coś :-)

Zawsze możesz nawet nad załamanie wyjechać.

Konto usunięte
Konto usunięte: tego akurat bym nie zrobiła Duże mam oczy i kolor biały jakoś dziwnie mi sie kojarzy.

aha, to możesz po prostu dół zostawić, tak jak jest, lub zastosować ten sam cień co na górze - ten jaskrawy (tak, jak masz na ostatnim zdj oczka)
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
styka51
styka51: To ja ostatnio z moj facetem zrobiliśmy sobie popijawę a potem miała być romantyczna noc. Najpierw piliśmy piwo, potem te drinki Sobieskiego, a na końcu wódkę popijaliśmy tymi drinkami. Poszliśmy do łózka i zasnęliśmy Masakra była rano...gdyby nie rosół to zdechłabym.

Na samą myśl mam kaca.

styka51
styka51: A jeszcze lepsze były plastiki ( takie konkretne, jak z tematu o Barbie). Chciały mnie w kiblu bić

Ja bym skorzystała z okazji i upiększyła im oczy kilkoma siniakami ;) w końcu same się proszą, a ja jestem dobrym człowiekiem i nie odmawiam spełnienia próśb.

styka51
styka51: No właśnie, a w brzuchu miejsca malutko ;p

piwo szybko się trawi, nim wypijesz zdążysz wyszczać ;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kwestia ćwiczeń, mi na początku nie wychodziło zupełnie, dopiero po jakims czasie się nauczyłam.

Będzie trzeba się poświęcić :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze możesz nawet nad załamanie wyjechać.

Popróbuje :-* .
styka51
styka51
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym skorzystała z okazji i upiększyła im oczy kilkoma siniakami ;) w końcu same się proszą, a ja jestem dobrym człowiekiem i nie odmawiam spełnienia próśb.

Ale ja byłam kulturalna bardzo, jestem spokojną osobą i tylko delikatnie je wyśmiałam. Po co się do ich poziomu zniżać?

Konto usunięte
Konto usunięte: piwo szybko się trawi, nim wypijesz zdążysz wyszczać ;)

Gorzej jak nigdzie krzaków nie ma ;p
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

pochwal się później efektami.

styka51
styka51: Ale ja byłam kulturalna bardzo, jestem spokojną osobą i tylko delikatnie je wyśmiałam. Po co się do ich poziomu zniżać?

Nie no, ja też staram się uniknąć robienia zadymy, jak nie trzeba. Ale jak już ktoś walnie o trzy słowa za duzo, albo wyskakuje z łapami, to kulturę i ogładę do kieszeni wkładam i tłumaczę ręcznie.

styka51
styka51: Gorzej jak nigdzie krzaków nie ma ;p

To ja mam jedno takie miejsce, pod falochronem, wygodnie się siedzi i są w poblizu dwie rury odprowadzające wodę, w których się szczy wygodnie. Aż kusi, żeby nad jedną zrobić napis "toaleta damska" a nad drugą, analogicznie, "męska" :lol:
Nauczona doświadczeniem, [pijam tylko tam, gdzie jest jakieś miejsce do szczania.
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wódkę uwielbiam

ja zalezy na co mam faze, czasem lubie wodke, a czasem piwo, ale tez nie za duzo, bo po jednym piwie 2 razy lece sikac;) kiedys namietnie pijalam szampana, teraz wynalazlam cos jakby drink- caprice. kiwi jest pyszne:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.