BillieJean58
BillieJean58
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Znalazłam sukienkę, i chcę ją kupić na wesele. Jest uniwersalan wiec nieraz ją wykorzystam. Chciałabym się dowiedzieć jakich dodatków użyć aby na okazję wesela wyglądała bardziej elegancko.
http://allegro.pl/urocza-sukienka-wieczorowa-italian-fashion-xl-i1598269593.html
Mówię o sukienkce szarej lub niebieskiej, bo jeszcze nie jestem zdecydowana.

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tymi makijażami to już tak jest ;d ja klientki umiem pomalować i zrobić różne makijaże, ale siebie tak nie dam rady.

Mi lepiej wychodzi malowanie siebie niż innych :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Mi lepiej wychodzi malowanie siebie niż innych

nie, ja wlaściwie makijażu nauczyłam się na kursach, wcześniej coś mi tam wychodziło bo podobno mam talent do tego, ale wlaśnie nauczyłam się na kimś i siebie jest mi gorzej pomalować, jedno oko wychodzi mi super (prawe) a lewe masakra...
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ja wlaściwie makijażu nauczyłam się na kursach, wcześniej coś mi tam wychodziło bo podobno mam talent do tego, ale wlaśnie nauczyłam się na kimś i siebie jest mi gorzej pomalować, jedno oko wychodzi mi super (prawe) a lewe masakra...

Ja w sumie tylko kilka osób malowałam, ale tak średnio mi to wychodzi. Natomiast na sobie wszystko perfekcyjnie mi wyjdzie. :woot:
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedno oko wychodzi mi super (prawe) a lewe masakra...

ja wlasnie lepiej umaluje lewe niz prawe;P najgorzej mam z jaskolkami, zeby byly takie same;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Natomiast na sobie wszystko perfekcyjnie mi wyjdzie.

mi perfekcyjnie wychodzi prawe, lewe masakra ;d tzn nie jest zle ale nie jest takie samo

Babsy
Babsy: najgorzej mam z jaskolkami, zeby byly takie same;/

muj borze, mam to samo lewa zawsze wyjdzie mi inaczej, zazwyczaj wyzej :/
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: najgorzej mam z jaskolkami, zeby byly takie same;/


Konto usunięte
Konto usunięte: muj borze, mam to samo lewa zawsze wyjdzie mi inaczej, zazwyczaj wyzej :/

Kwestia wyćwiczenia ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Kwestia wyćwiczenia ;)

wyćwiczone to ja mam dobrze, uwierz, ale na klientke moge spojrzec z dalszej perspektywy a do lusterka ciezko do drugiej domalowac.
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyćwiczone to ja mam dobrze, uwierz, ale na klientke moge spojrzec z dalszej perspektywy a do lusterka ciezko do drugiej domalowac.

No nie wiem, ja nie mam tego problemu :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: No nie wiem, ja nie mam tego problemu

zreszta ja jestem perfekcjonistka i zauwaze jak jest inna nawet o milimetr :nie:
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta ja jestem perfekcjonistka

To witaj w klubie :P

To czasem dobija :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: To witaj w klubie :P To czasem dobija

ja czasem jak sie wkurze bo mrugne i mi sie rozmaże to tak byle co namaluje na powiece z taką złością że cała powieka czarna i ide sie umyc hahaha ;d ale tylko w moim wypadku
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja czasem jak sie wkurze bo mrugne i mi sie rozmaże to tak byle co namaluje na powiece z taką złością że cała powieka czarna i ide sie umyc hahaha ;d ale tylko w moim wypadku

Tak to może być wkurzające :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Tak to może być wkurzające

ale lubie sie malowac :-)
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale lubie sie malowac :-)

Taak ja też, wizaż to moja pasja :D :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Taak ja też, wizaż to moja pasja :D :)

to rób kursy i idz do pracy za makijazystke!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.