BillieJean58
BillieJean58
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Znalazłam sukienkę, i chcę ją kupić na wesele. Jest uniwersalan wiec nieraz ją wykorzystam. Chciałabym się dowiedzieć jakich dodatków użyć aby na okazję wesela wyglądała bardziej elegancko.
http://allegro.pl/urocza-sukienka-wieczorowa-italian-fashion-xl-i1598269593.html
Mówię o sukienkce szarej lub niebieskiej, bo jeszcze nie jestem zdecydowana.

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to rób kursy i idz do pracy za makijazystke!

Planuje w przyszłości zrobić. Ale moim celem jest kosmetologia, nie makijaż. Chociaż może tym i tym się zajmę w życiu.
styka51
styka51
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: E to nie jest takie trudne :) Są trudniejsze makijaże :P

Ale ja mimo wszystko nie widzę siebie w tak mocnym i kolorowym makijażu. Kiedyś pomalowałam się czarnym i zielonym cieniem, wyglądałam jak ... e brak słów. Wolę minimalizm i prostotę ;p
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Kwestia wyćwiczenia

ale powieka mi sie "marszczy":and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale lubie sie malowac


Jasmina
Jasmina: Taak ja też, wizaż to moja pasja

ja tez, ale ostatnio coraz rzadziej mi sie chce;P
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
styka51
styka51: Ale ja mimo wszystko nie widzę siebie w tak mocnym i kolorowym makijażu. Kiedyś pomalowałam się czarnym i zielonym cieniem, wyglądałam jak ... e brak słów. Wolę minimalizm i prostotę ;p

Każdemu pasuje co innego ;)

Babsy
Babsy: ale powieka mi sie "marszczy"

A baze stosujesz ?

Babsy
Babsy: ja tez, ale ostatnio coraz rzadziej mi sie chce;P

Mi zawsze chce się malować :ziober2: Choć nie zawsze mocno ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Planuje w przyszłości zrobić. Ale moim celem jest kosmetologia, nie makijaż. Chociaż może tym i tym się zajmę w życiu.

Zeby sie utrzymać w jakiejkolwiek branzy trzeba miec dodatkowe kwalifikacje, ja tez chcialam byc tylko fryzjerem i tylko zajmowac sie wlosami, dzisiaj musze robic wlosy, paznokcie u rąk, makijaze a juz niebawem bede zajmowac sie stopami i zakładać klamry na wrastające paznokcie ;] ale są tego plusy - jest zastój we fryzjerstwie i mam mniej klientek to robie tipsy chociaz nie cierpie :/
styka51
styka51
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Każdemu pasuje co innego ;)

Ano... i dobrze :)

Jasmina
Jasmina: A baze stosujesz ?

A właśnie... jestem sobie wczoraj w Rossmannie i myślę sobie "kupie bazę pod cienie". Szukam, znaleźć nie mogę, to idę zapytać się babki, co tam pracuje. Mówię, że chce to i to a ona takie oczy O.O i mówi, że oni tego nie mają :ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: ale powieka mi sie "marszczy"

mi tez a jak brew uniosę to się wygładza i kreska jest bardziej prosta. ;d
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zeby sie utrzymać w jakiejkolwiek branzy trzeba miec dodatkowe kwalifikacje, ja tez chcialam byc tylko fryzjerem i tylko zajmowac sie wlosami, dzisiaj musze robic wlosy, paznokcie u rąk, makijaze a juz niebawem bede zajmowac sie stopami i zakładać klamry na wrastające paznokcie ;] ale są tego plusy - jest zastój we fryzjerstwie i mam mniej klientek to robie tipsy chociaz nie cierpie :/

Ale po co się zmuszać ?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ale po co się zmuszać ?

zeby zarabiać :-) życie nie jest takie kolorowe jak się wydaje, a we fryzjerstwie fryzjerka która nie ma dodatkowych kwalifikacji ciężko ma się utrzymać, chyba, że jest jakaś 'światowa' ;d w ogole ciezko jest dostac robote.
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby zarabiać :-) życie nie jest takie kolorowe jak się wydaje, a we fryzjerstwie fryzjerka która nie ma dodatkowych kwalifikacji ciężko ma się utrzymać, chyba, że jest jakaś 'światowa' ;d w ogole ciezko jest dostac robote.


Rozumiem. Ja na początku chciałam iść na medycynę, żeby potem zostać psychiatrą, ale po dłuższym czasie stwierdziłam, że nie dam sobie rady psychicznie, więc wybrałam kosmetologię i w tym będe się spełniać :)
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
styka51
styka51: Mówię, że chce to i to a ona takie oczy O.O i mówi, że oni tego nie mają

Może akurat z tych firm co mieli bazy nie było :woot:
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: A baze stosujesz ?

ostatnio odgrzebalam baze, ale i tak mi sie marszczy;) mam opadajace powieki, co mnie wkurza;/
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Babsy
Babsy: mam opadajace powieki, co mnie wkurza;/

A to co innego, ale na dobrej bazie powinno wszystko się trzymać.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Rozumiem. Ja na początku chciałam iść na medycynę, żeby potem zostać psychiatrą, ale po dłuższym czasie stwierdziłam, że nie dam sobie rady psychicznie, więc wybrałam kosmetologię i w tym będe się spełniać :)

Medycyna jest w ogóle ciężka w sensie takim, że tym się trzeba interesować bo nauczyć się wszystkiego da :-)
Ja uwazam, ze nie mozna zamykac sie w jednej dziedzinie, zawsze jest ten plus, ze jak stracisz prace mozesz znalezc w tym drugim zawodzie lub w tym, z czego masz kursy i szkolenia. Zreszta pracodawca np. zatrudniajac fryzjerke do salonu kosmetyczno fryzjerskiego mysli: jak moja kosmetyczka bedzie miala urlop to zeby nie tracic klientow zatrudnie fryzjerke co umie robic paznokcie, czyli ta bez kursu jest odrzucona na starcie. Czasem sie opłaca zacisnac zeby.
Babsy
Babsy
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: A to co innego, ale na dobrej bazie powinno wszystko się trzymać.

jak robie kreske na gornej powiece, to mi sie odbija;/ czasem tez eyeliner;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.