BillieJean58
BillieJean58
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Znalazłam sukienkę, i chcę ją kupić na wesele. Jest uniwersalan wiec nieraz ją wykorzystam. Chciałabym się dowiedzieć jakich dodatków użyć aby na okazję wesela wyglądała bardziej elegancko.
http://allegro.pl/urocza-sukienka-wieczorowa-italian-fashion-xl-i1598269593.html
Mówię o sukienkce szarej lub niebieskiej, bo jeszcze nie jestem zdecydowana.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ja mam nadzieję, że w tym roku u mnie jakieś będzie :D


Jasmina
Jasmina: Swoje zorganizuj


haha, choćbym słyszała całą moją rodzinke ;d ja ostatni raz byłam na weselu 2 lata temu w maju, a teraz będe na swoim :ninja: i cała rodzina wariuje bo ja w sumie pierwsza wychodzę za mąż, szczególnie dziadkowie, mają 4 wnuczki: 18,21,24,24 lat no i ja, ta środkowa (21) pierwsza powiem tak.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Na to jest za szybko dla mnie

Szkoda :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011

swoją drogą jak słyszę o weselach to mi niedobrze juz, wiem ile mam ze swoim załatwiania i uwierzcie, że problem sukienki o dodatków to nie problem :nie:

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda

Jeszcze nie teraz :P

Konto usunięte
Konto usunięte: haha, choćbym słyszała całą moją rodzinke ;d ja ostatni raz byłam na weselu 2 lata temu w maju, a teraz będe na swoim i cała rodzina wariuje bo ja w sumie pierwsza wychodzę za mąż, szczególnie dziadkowie, mają 4 wnuczki: 18,21,24,24 lat no i ja, ta środkowa (21) pierwsza powiem tak.

To i tak szybko wychodzisz, ale wcale to nie jest złe :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: To i tak szybko wychodzisz, ale wcale to nie jest złe :)

to wszystko zależy od wielu czynników, jesteśmy już razem 3 lata (teraz będzie 28maja :zakochany:) nie chce za dwa lata słuchać, że jesteśmy jak stare małżeństwo, że wiecznie będziemy na kocią łapę żyć, ale skoro chce z Nim byc to w sumie nie ma na co czekac, gdybym nie byla pewna to bym sie nie zdecydowala;d

a poza tym: ja chcę żyć po Bożemu :-) kropka.
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011

Dość skromna sukienka. Weź szpilki i kopertówkę. Z biżuterii coś srebrnego - jakiś naszyjnik, lub bransoletkę i wiszące kolczyki. aszalej trochę z fryzurką i makijażem, ożywisz strój.

U mnie wesela na szczęście się już skończyły.

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to wszystko zależy od wielu czynników, jesteśmy już razem 3 lata (teraz będzie 28maja ) nie chce za dwa lata słuchać, że jesteśmy jak stare małżeństwo, że wiecznie będziemy na kocią łapę żyć, ale skoro chce z Nim byc to w sumie nie ma na co czekac, gdybym nie byla pewna to bym sie nie zdecydowala;d a poza tym: ja chcę żyć po Bożemu :-) kropka.

No i ok :) Ja ze swoim też jestem 3 lata, ale na ślub póki co czuję się za młoda, ale może niedługo to się zmieni.. :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ja ze swoim też jestem 3 lata, ale na ślub póki co czuję się za młoda, ale może niedługo to się zmieni..

a ile Ty masz lat?
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile Ty masz lat?

19, w czerwcu 20 ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 19, w czerwcu 20 ;)

aha, no ... w sumie za młoda, chociaz ja znowu az tyle starsza nie jestem.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: No i ok :) Ja ze swoim też jestem 3 lata, ale na ślub póki co czuję się za młoda, ale może niedługo to się zmieni..

Nie ma się co śpieszyć, to nie ucieknie :ninja: Parę moich koleżanek jest już w separacji albo po rozwodzie i wcale się krótko ze swoimi wybrańcami nie znały, także wiesz... :ninja:
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 19, w czerwcu 20 ;)

myślałam, że starsza jesteś. ;o
Szczurka
Szczurka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma się co śpieszyć, to nie ucieknie Parę moich koleżanek jest już w separacji albo po rozwodzie i wcale się krótko ze swoimi wybrańcami nie znały, także wiesz...

Wiesz, można wziąć ślub po 30., z facetem, którego się od lat dobrze znało, a i tak się okaże, że będzie źle.
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma się co śpieszyć, to nie ucieknie Parę moich koleżanek jest już w separacji albo po rozwodzie i wcale się krótko ze swoimi wybrańcami nie znały, także wiesz...

Wiem, wiem, ja jeszcze czuję sie za młoda na ślub ;) Chociaż wiem, że z moim chcę być już na zawsze. Ale jeszcze mamy czas na ślub :)

Konto usunięte
Konto usunięte: aha, no ... w sumie za młoda, chociaz ja znowu az tyle starsza nie jestem.

Twoja decyzja, jeżeli jestes gotowa to czemu nie ;)
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: myślałam, że starsza jesteś. ;o

Wiem, każdy chyba tak myślał :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.