CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

i tak wszyscy wiemy, ze tego nie zrobisz, umarlabys z ciekawosci :-)
368212
368212
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sie sklada, ze ja tez mam wolne ;-)

patrz, takie marnotrawstwo czasu.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki?

Do balerinek i botków to nieee. Do adidasów co najwyżej.

To ja idę po ten popcorn... ;)
malami81
malami81
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie zaczelabys ziewac, kiedy by do Ciebie ktos po raz setny pisalby jedno i to samo? moze jestes twardsza niz ja.

najlepszą metodą jest ignorancja takiej osoby... chcąc nie chcąc muszę być twardsza :]

Dziewczyny z takimi rzeczami proszę na PW - wypowiadajcie się na temat. A posta o ignorowaniu postów konkretnej osoby załóżcie sobie na forum o FOTKA
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  12 kwietnia 2011
368212:

patrz, takie marnotrawstwo czasu.

nie sądze. zrobilam co mialam do zrobienia aktualnie moge odpoczac. ;-)
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja idę po ten popcorn... ;)

to jaki kolor tej farby?
Babsy
Babsy
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to chyba dziala ze musze ukrywac kazdy jeden?? czy moze da sie zrobic tak, zeby wszystkie jej posty byly automatycznie ukryte??

ukryjesz jeden, i potem automatycznie ukrywa wszystkie danego uzytkownika. oczywiscie jest i opcja pokaż:) na forum o fotce dziala mi na nerwy jeden kolo i milo jest kiedy nie widze jego postow:)

Konto usunięte
Konto usunięte: chętnie się dowiem bo jest kilka osób których nie da się czytać

nie mam dokladnego linka, ale kolega o nicku theqash cos na pewno na to poradzi:)
Tricia
Tricia
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CzarySary

ja Ci odpisałam, wyłącznie do biegania moim zdaniem :)
ewentualnie na grilla czy gdzieś... na działkę, prace w ogrodzie...
Tricia
Tricia
  12 kwietnia 2011
Tricia
Tricia: wyłącznie

Tricia
Tricia: ewentualnie

nie tak miało być :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: nie mam dokladnego linka, ale kolega o nicku theqash cos na pewno na to poradzi

popatrzę sobie zatem. a nie wiesz czy to działa na safari?
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
368212:

Jak ukryjesz jeden to już wszystkie posty danego użytkownika będą ukryte.

uuu, dzieki, nie zauwazylam tego wczesniej :)

Konto usunięte
Konto usunięte: chętnie się dowiem bo jest kilka osób których nie da się czytać

fmodem sie da: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1100915,0

malami81
malami81: najlepszą metodą jest ignorancja takiej osoby... chcąc nie chcąc muszę być twardsza :]

nie mam jaj :and:

malami81
malami81: Dziewczyny z takimi rzeczami proszę na PW - wypowiadajcie się na temat. A posta o ignorowaniu postów konkretnej osoby załóżcie sobie na forum o FOTKA

prosze, tylko niech mi nie smieci na PW :)

Babsy
Babsy: ukryjesz jeden, i potem automatycznie ukrywa wszystkie danego uzytkownika. oczywiscie jest i opcja pokaż:) na forum o fotce dziala mi na nerwy jeden kolo i milo jest kiedy nie widze jego postow:)

wlasnie wczesniej probowalam i mi nie dzialalo, ale moze mialam cos nie tak poustawianie na kompie czy cos :woot:
malami81
malami81
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze, tylko niech mi nie smieci na PW :)

jeśli wypisuje Ci wulgaryzmy bądź obraża Cię w tych wiadomościach proszę o podesłanie mi screnów na PW - zostaną z tego wyciągnięte odpowiednie konsekwencje
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: popatrzę sobie zatem. a nie wiesz czy to działa na safari?

oo wlasnie, tez uzywam safari/chrome

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego jestescie tacy sarkastyczni wobec mnie? prosze Was o rade, a wy zamiast pomoc mi to rozkminic, to oceniacie uzytkownikow.

Toż dostałaś konkretną odpowiedź , że ta bluza nie pasuje ani do cichobieżków ani do leśnych patatajów ani tym bardziej do balerinek czy botek. Tylko i wyłącznie do adidasów.
Czego jeszcze oczekujesz?
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
malami81
malami81: jeśli wypisuje Ci wulgaryzmy bądź obraża Cię w tych wiadomościach proszę o podesłanie mi screnów na PW - zostaną z tego wyciągnięte odpowiednie konsekwencje

nie czytam pw od osob, ktore mnie nie interesuja/denerwuja, ale jak cos to podesle, dzieki :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.