CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  13 kwietnia 2011

Dużo warszawskich 'elo' nastolatek pomyka w takich bluzach,z wielkim,starym znaczkiem Adidasa. Nie wiem , ale ten stary znaczek to chyba wyznacznik jakiegoś nowego trendu. Mnie osobiście takie bluzy się nie podobają.

hyh
hyh
  13 kwietnia 2011

podobaja mi się takie bluzy ! ale w moim miescie przereklamowane sa ;/

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko za logo bo co do jakości "markowych" firm to bym polemizował, np buty rozklepują się po jednym sezonie, a skóry to na pewno one na oczy nie widziały

bluzy adidasa maja najlepsza jakosc sposród wszystkch marek jakie miałem okazje nosic
suckinsyn
suckinsyn
  14 kwietnia 2011

Takie dresy były modne, dwa lata temu.
Nawet Gośka się w tym szlajała po Szczecinie, ale teraz to raczej obciachowe. Tak samo jak ten cały szał na kolorowy oldskul adidasa.
Tacy alternatywni.

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to bedzie zbedny wydatek?

Moim zdaniem tak, trochę obciach latać z takim znakiem adidasa, to jak murzyni w stanach z metkami na wierzchu w latach 80tych:woot:
suckinsyn
suckinsyn
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trochę obciach latać z takim znakiem adidasa, to jak murzyni w stanach z metkami na wierzchu w latach 80tych

Taka moda aliszja.
pół roku temu cała warszawka tak biegała, dziś już cała polska.

also, czemu paweu wypuścił Cię z kuchni ? :Rotfl:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 kwietnia 2011
suckinsyn
suckinsyn: Taka moda aliszja. pół roku temu cała warszawka tak biegała, dziś już cała polska.

Myślałam że moda na to była już parę lat temu, ale jak widać my zawsze sto lat za murzynami :mrgreen:

suckinsyn
suckinsyn: also, czemu paweu wypuścił Cię z kuchni ?

kurza twarz, jesteś nudny :rotfl:
suckinsyn
suckinsyn
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam że moda na to była już parę lat temu, ale jak widać my zawsze sto lat za murzynami

Była, ale teraz oldskull jest taki .. rozpamiętywany.

Konto usunięte
Konto usunięte: kurza twarz, jesteś nudny

:ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo warszawskich 'elo' nastolatek pomyka w takich bluzach,z wielkim,starym znaczkiem Adidasa. Nie wiem , ale ten stary znaczek to chyba wyznacznik jakiegoś nowego trendu. Mnie osobiście takie bluzy się nie podobaj


nowa kolekcja wzoruje sie na tych bluzach, byly 'wypuszczone' po 1983 roku jak sie nie myle :-) jest to ze tak powiem klasyka. dla koneserów ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.