CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja uzywam ff, kiedys chcialam uzywac opery, a nawet safari, ale jakos nie podchodzily mi :) i chyba nawet chrome tez probowalam, ale niestety lata przyzwyczajenia do ff robia swoje... co najgorsze, nawet nie chce zainstalowac tego najnowszego ff 4.0 bo przestawili miejscami ''open in a new window'' i ''open in a new tab'' i wiecznie mi sie myli

wlasnie chyba w safari odwrotnie niz w firefoxie i kiedys otworzylem 10 okien :rotfl:
podobala mi sie opcja zakladek w ff

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to bedzie zbedny wydatek?
Wiesz... :mrgreen:
Już Ci napisano do czego to pasuje i się zgadzam z tymi osobami. Do spódniczek,balerinek, botek i czego tam jeszcze chcesz to nie.
Jak idziesz pobiegać albo masz zamiar grać w coś na świeżym powietrzu to jest OK. Ale tak na co dzień moim zdaniem nie bardzo. No i jeszcze ewentualnie po domu sobie w tym śmigaj.
To tyle z mojej strony.

Kolejny odcinek 'mody na sukces'? :mrgreen:
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011

Czy to Pako mnie zglosil, zeby mi pisalo pod avatarem ''fotka 'tematrzal' '' :ninja:

AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wytrzymam ostatnio dnia jak nie zjem jakiegos :P co jest dziwne, bo palenie rzucilam bez problemu

ale mi smaki narobiłaś :rotfl:
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: wlasnie chyba w safari odwrotnie niz w firefoxie i kiedys otworzylem 10 okien podobala mi sie opcja zakladek w ff

a na safarii nie ma zakladek??
no moj facet jakis czas temu zainstalowal nowego ff i caly czas mi sie papralo.

no ale musial odinstalowac, bo mu psul komputer i stara wersja rules :rock:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Kolejny odcinek 'mody na sukces'?

Julka skończ już. Bo też zaczynasz mnie drażnić. Wszystkich bronisz, do wszystkich się łasisz.
To też przestaje być już fajne.
Wpierw ktoś Cię wkórwia, później chce abyś zaprosiła go do znajomków na fejsie i nagle kochasz tą osobę mimo wcześniejszych zgrzytów.
Wazeliniarstwo motzno..
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mi smaki narobiłaś

na lody??
- mam ochote na te, ale wczoraj skonczylam opakowanie, a nie moge przesadzac :rotfl:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011

Btw. Uważaj żeby Twój nowy znajomek nie wykorzystał Twoich imion, nazwiska i zdjęć na Hydzie. :ziober2:

folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Już chciałem Ci dokuczać, ale rozbroił mnie Twój nick :zakochany:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.daveywaveyfitness.com/wp-content/uploads/2010/08/ben-and-jerrys-cookie-dough-56535_209226512.jpg - mam ochote na

matko kochana, kocham te lody :rotfl:
:gothiclady:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już chciałem Ci dokuczać, ale rozbroił mnie Twój nick

Jak mi chciałeś dokuczać, niedobry Ty? :D
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: matko kochana, kocham te lody

wiem, sa mega :rotfl:
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mi chciałeś dokuczać, niedobry Ty? :D

Chciałem zacytować Twojego bluzga wyżej, największą czcionką, i napisać dużymi literami: Czy jest tu jakaś moderatorka?!
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011

i jeszcze teee o teee :zakochany:

Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Julka skończ już. Bo też zaczynasz mnie drażnić. Wszystkich bronisz, do wszystkich się łasisz. To też przestaje być już fajne. Wpierw ktoś Cię wkórwia, później chce abyś zaprosiła go do znajomków na fejsie i nagle kochasz tą osobę mimo wcześniejszych zgrzytów. Wazeliniarstwo motzno..
Dogadaliśmy się z Wiadomo, na początku za sobą nie przepadaliśmy, ale teraz może nie jest jakoś idealnie, ale jest lepiej.
Z wieloma osobami się nie lubiłam na Hyde (między innymi), ale się dogadaliśmy i tyle. I bez przesady nie kocham.
Bo każdy ma jakieś '+' i '-'.

Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. Uważaj żeby Twój nowy znajomek nie wykorzystał Twoich imion, nazwiska i zdjęć na Hydzie.
To już inna kwestia. Każdy może to zrobić.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.