CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ogromnym czlonkiem, dobry jest, poogladajcie sobie

Udręka młodego Bergera? :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale słyszałam, że w Polsce to ceny lodów też macie wysokie?

ja dzis widzialem carte d'or po 16 zl, lol.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia. mój partner kupuje lody hagen dazz, to one kosztują około 23-5zł za 500ml, a ja zwykłych lodów nie jem, więc nawet nie patrzę na ceny. sojowe mają więcej posmaku soi, bo w tych zwykłych lodach soja też chyba jest:)

pytałam z ciekawości, bo tak szczerze mówiąc nigdy nie jadłam nic sojowego :woot:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011

a nie, sos sojowy :rotfl:
ale to się nie liczy.

folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie, sos sojowy ale to się nie liczy.

Maryjka , która lubi pomarańczowe galaretki, jadła sojowe wszystko! Z tego co pamiętam to nawet ryż i mleko. LOL. Czego to wegetarianie nie wymyślą, by oszukiwać ludzi :nie:
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pytałam z ciekawości, bo tak szczerze mówiąc nigdy nie jadłam nic sojowego

szukam szukam i cholera ich nie mogę znaleźć. wydaje mi się, że one były algidy czyli u was chyba wall's?
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek? poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

Do biegania pasuje..
Do balerinek nie bardzo... Do spódnicy tym bardziej. Nie gustuję w tego typu bluzach, jak noszę to zwykły dresik ale tylko do spodni i raczej sportowych butów.
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011

Za co ban ma Marianka?

A idźcie z tymi banami :and:

folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011

aaah, pewnie za oftopy...

Straszne !

Paulinessa
Paulinessa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bedziesz wygladala jak dziewczyna dresa. takie bluzki do niczego nie pasuja, zwlaszcza te blyszczace sie czy kij wie co to ma byc. nawet bym w tym nie poszla pobiegac. jak dla mnie siara takie cos nosic.


nic dodać :tak:
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 kwietnia 2011

Fajna, tylko moim zdaniem zbyt pospolita, poszukałbym jakiegoś ciekawszego modelu..l./

Patrishia
Patrishia
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

Jest okropna, ja bym nie kupowała, ale to chyba od Ciebie, czy ją chcesz, czy nie ;)
styka51
styka51
  13 kwietnia 2011

Jak dla mnie to bluza ta pasuje do : jeansów + adidasów.
Z niczym innym jej nie widzę.

368212
368212
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam szukam i cholera ich nie mogę znaleźć. wydaje mi się, że one były algidy czyli u was chyba wall's?

Tak. Wall's.
też właśnie szukałam i nic :smutny:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 kwietnia 2011

@368212:
:minetka:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.