CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

368212
368212
  13 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: @368212:

:ziober2:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 kwietnia 2011

dobra na osiedle pod blok bluzeczka lub by udwać truskulowego rapera/dj'a itp
pamietaj majac taka bluzę musisz mieć elo full cap, i udawać ze czytasz bukowskiego, najlepiej jakbyś w niej chodziła do liceum i powtarzała: takaaa awangardoooowa

Undertaker
Undertaker
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra na osiedle pod blok bluzeczka lub by udwać truskulowego rapera/dj'a itp

To styl ala bednarek, liściaste adidasy bluzy zameczkowe. U mnie same bluzy w tym stylu, są po 15 złoty i czasami nawet lepsze grafiki.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: To styl ala bednarek, liściaste adidasy bluzy zameczkowe. U mnie same bluzy w tym stylu, są po 15 złoty i czasami nawet lepsze grafiki.

a jaką będziesz mieć jakość za 15 zł?
w Adidasie głównie właśnie płacisz za ten znaczek/logo i materiał, ja mam i bardzo sobie chwalę, nie naciąga się, nie filcuje po praniu a taka za 15 zł to nie wiem jaka gatunkowo ;-)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: To styl ala bednarek, liściaste adidasy bluzy zameczkowe. U mnie same bluzy w tym stylu, są po 15 złoty i czasami nawet lepsze grafiki.

bednarek chyba wylansował ten styl ale andergranodowi raperzy dawno juz latali w takich onych bluzach, sam nie lubie ich bo nie ma na mnie rozmiaru i tak, mam jedynie jakas taka zielona ale leży w szafie bo za krótka sie zrobiła
blackshadow83
blackshadow83
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Adidasie głównie właśnie płacisz za ten znaczek/logo i materia

tylko za logo
bo co do jakości "markowych" firm to bym polemizował, np buty rozklepują się po jednym sezonie, a skóry to na pewno one na oczy nie widziały
blackshadow83
blackshadow83
  13 kwietnia 2011

a co do tematu to nie wiem co pasuje , nie uznaję bluz z wielkimi nadrukami chociaż marzy mi się coś takiego
oczywiście kontraktowa xD

Undertaker
Undertaker
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaką będziesz mieć jakość za 15 zł?

Ten sam materiał tylko bez logo.

Konto usunięte
Konto usunięte: bednarek chyba wylansował ten styl ale andergranodowi raperzy dawno juz latali w takich onych bluzach, sam nie lubie ich bo nie ma na mnie rozmiaru i tak, mam jedynie jakas taka zielona ale leży w szafie bo za krótka sie zrobiła

Robią same chudziutkie te bluzy, jak założyłem na mój wzrost to nie potrafiłem się zapiąć.

Konto usunięte
Konto usunięte: , nie uznaję bluz z wielkimi nadrukami chociaż marzy mi się coś takiego

Kiedyś można było za darmo taką dostać jak się wypełniło ankietę na http://www.navy.mil
blackshadow83
blackshadow83
  13 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Kiedyś można było za darmo taką dostać jak się wypełniło ankietę na http://www.navy.mil

nie gadaj ? :D jest to jeszcze ?
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Robią same chudziutkie te bluzy, jak założyłem na mój wzrost to nie potrafiłem się zapiąć.

nie od dziś wiadomo ze koncerny chcą zrobić nas hudyh łepkóf

Konto usunięte
Konto usunięte: nie gadaj ? :D jest to jeszcze ?

poleć ziomeczku jakieś dobre bojówki moga być moro by miały szeroko w udach i wmiare wąsko w talii bo pewnie orientujesz sie w militariach mocno
blackshadow83
blackshadow83
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poleć ziomeczku jakieś dobre bojówki moga być moro by miały szeroko w udach i wmiare wąsko w talii bo pewnie orientujesz sie w militariach mocno

chodzi ci o szerokie ? hmmm
typu BDU, czy ACU raczej nie przypadną ci do gustu ,bo nie są zbyt szerokie w końcach nogawek
szersze są SFU, typu M65, MARPAT, oraz brytyjskie DPM
każde mają regulację w pasie za pomocą ściągaczy , oprócz MARPAT
zaraz ci wrzucę parę fotek
blackshadow83
blackshadow83
  13 kwietnia 2011

z firm polecam Helikona (z kopii) , lub kontraktowe

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko za logo bo co do jakości "markowych" firm to bym polemizował, np buty rozklepują się po jednym sezonie, a skóry to na pewno one na oczy nie widziały

hmm wiesz są rzeczy trwale i trwalsze :-)
ja mam jedne naje już trzy lata a wyglądają dalej jak nowe, a chodzę w nich często bo należą do najwygodniejszych jakie mam, jedyne co to wiadomo skórka się pozaginała tu i tam ale nic sie nie rozkleja itp. a buty z targu - nie wiem czy wytrzymaja 2 mies.

Undertaker
Undertaker: Ten sam materiał tylko bez logo.

wcale nie, moja znajoma kupiła bluzę z biedronki (wiem, smieszne) i po praniu materiał był obkulkowany itp, na mojej takie rzeczy się nie dzieją.
blackshadow83
blackshadow83
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm wiesz są rzeczy trwale i trwalsze :-) ja mam jedne naje już trzy lata a wyglądają dalej jak nowe, a chodzę w nich często bo należą do najwygodniejszych jakie mam, jedyne co to wiadomo skórka się pozaginała tu i tam ale nic sie nie rozkleja itp. a buty z targu - nie wiem czy wytrzymaja 2 mies.

to ja nie mam szczęścia do butów ;)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hodzi ci o szerokie ? hmmm typu BDU, czy ACU raczej nie przypadną ci do gustu ,bo nie są zbyt szerokie w końcach nogawek szersze są SFU, typu M65, MARPAT, oraz brytyjskie DPM każde mają regulację w pasie za pomocą ściągaczy , oprócz MARPAT zaraz ci wrzucę parę fotek

właśnie w koncach nogawek nie musza byc szerokie, byle w udzie, nie lubie jak mi sie spodnie majtaja jak jakieś dzwony
z góry dzieki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.