CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj tam, mogłaś przytaknąć , nie psuj mi marzeń

no dobra, karmel jest naj :zakochany:
:rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio kupywalam je mojemu brzdacowi

one podobno sa produkowane u nas, wysylane na eksport, a u nas w sklepach nie ma :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: powiem Ci, że nie widziałam a zawszę jak idę na zakupy to przemierzam wzrokiem te wielgachne lodówy

chcialabys miec taka lodowke w domu, co? slyszalem, ze trzymacie kiełbachę na oknach? :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem Ci, że nie widziałam a zawszę jak idę na zakupy to przemierzam wzrokiem te wielgachne lodówy

właśnie w polsce chyba nigdy ich nie było. na pewno były we włoszech, a bym sobie taki zeżarła:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze nie widzialam nigdy

szkoda. ostatnio sama robiłam i były lepsze niż zwykle, ale to nadal nie było to;d
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Doktor Fukuda będzie się gniewał, motzno.

To prawy człowiek.

Konto usunięte
Konto usunięte: zazdroszczę

:dumny:

Konto usunięte
Konto usunięte: galaretki sa be.

Ja lubię. Tak się fajnie na łyżeczce trzęsą jakby ze strachu krzycząc niemo "nie jedz mnie, nie jedz, proszę", a ja na to om om om om omomomom. Choć czasem mi ucieka :X
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: one podobno sa produkowane u nas, wysylane na eksport, a u nas w sklepach nie ma

wiesz co, teraz to Ci nie sprawdze, bo akurat nie mam zadnej paczki w domu, ale wydaje mi sie, ze pisalo na nich, ze sa wyprodukowane w UK :woot:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: włoszech,

co warto stamtad przywiezc? kosmetyki (byle nie plyny) albo cos innego.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda. ostatnio sama robiłam i były lepsze niż zwykle, ale to nadal nie było to;d

i smakuja choc troche podobnie do normalnych lodow :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię. Tak się fajnie na łyżeczce trzęsą jakby ze strachu krzycząc niemo "nie jedz mnie, nie jedz, proszę", a ja na to om om om om omomomom. Choć czasem mi ucieka :X

ahahahaha, wez, uruchomiles moja wyobraznie, az zobaczylam przed oczami krzyczaca galaretke ze strachu :rotfl:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dobra, karmel jest naj

masz szczęście :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie w polsce chyba nigdy ich nie było. na pewno były we włoszech, a bym sobie taki zeżarła

ale słyszałam, że w Polsce to ceny lodów też macie wysokie?
a jak te sojowe lody smakują w ogóle?

Konto usunięte
Konto usunięte: To prawy człowiek.

słyszałam, że trzyma w lewej nogawce.
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ahahahaha, wez, uruchomiles moja wyobraznie, az zobaczylam przed oczami krzyczaca galaretke ze strachu

Nie wiem czy masz polską Tv, ale Biedronka ma zajebiste reklamy , m.in. z galaretkami w roli głównej! Tam dopiero się trzęsą ze strachu :and: Biedne :(
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam, że trzyma w lewej nogawce.

Trzyma w obu.
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzyma w obu.

widzę , że git człowiek.
pjontka motzno.
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz szczęście

:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy masz polską Tv, ale Biedronka ma zajebiste reklamy , m.in. z galaretkami w roli głównej! Tam dopiero się trzęsą ze strachu Biedne :(

moi rodzice maja, ale raczej reklam w niej nie ogladam :D

w ogole jak juz mowa o TV to ide sobie wlaczyc The Hard Times of RJ Berger, serial o kolesiu z ogromnym czlonkiem, dobry jest, poogladajcie sobie :rotfl:

A tymczasem piateczka :bye:
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole jak juz mowa o TV to ide sobie wlaczyc The Hard Times of RJ Berger, serial o kolesiu z ogromnym czlonkiem, dobry jest, poogladajcie sobie

Oj, nie, w kompleksy wpadnę :(

Konto usunięte
Konto usunięte: A tymczasem piateczka

5
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co, teraz to Ci nie sprawdze, bo akurat nie mam zadnej paczki w domu, ale wydaje mi sie, ze pisalo na nich, ze sa wyprodukowane w UK

to moze nie do uk, ale wiem ze z niemczech czy austrii mama mi przywiozla i byly z pl :

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :dumny:

szczególnie, że pomarańczowa!

Prinz
Prinz: co warto stamtad przywiezc?

ja zawsze przywoziłam kupę żarcia i kosmetyków, wszelakich

Konto usunięte
Konto usunięte: i smakuja choc troche podobnie do normalnych lodow

nie pamiętam już jak smakują normalne;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale słyszałam, że w Polsce to ceny lodów też macie wysokie? a jak te sojowe lody smakują w ogóle?

szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia. mój partner kupuje lody hagen dazz, to one kosztują około 23-5zł za 500ml, a ja zwykłych lodów nie jem, więc nawet nie patrzę na ceny. sojowe mają więcej posmaku soi, bo w tych zwykłych lodach soja też chyba jest:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.