CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: próbuję ukryć paczuszkę a ona sama mnie znajduje

a mnie papierochy ostatnio wciagnely, dluuugo nie palilem, ale wszyscy ida na fajeczke sie integrowac, pogadac, glupio odstawac od reszty.

Konto usunięte
Konto usunięte: a na safarii nie ma zakladek??

sa pewnie, ale nie wiem jak uzywac :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: - mam ochote na te, ale wczoraj skonczylam opakowanie, a nie moge przesadzac

ja przed chwila zjadlem z orzechami w karmelu :zakochany:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011

a sojowe lody jeszcze macie na wyspach? bo się przymierzam do większego zakupu;d

TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: sa pewnie, ale nie wiem jak uzywac

:rotfl:

Prinz
Prinz: ja przed chwila zjadlem z orzechami w karmelu

ja mam rozki w zamrazarce, jedne waniliowe czy tam smietankowe, drugie truskawkowe, do tego lody gwiazdki z milky waya + jakies takie lody z soku pomaranczowego i z czubkiem co pykaja tak na jezyku, ale chce tego z b&j :P
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Dogadaliśmy się z Wiadomo, na początku za sobą nie przepadaliśmy, ale teraz może nie jest jakoś idealnie, ale jest lepiej. Z wieloma osobami się nie lubiłam na Hyde (między innymi), ale się dogadaliśmy i tyle. I bez przesady nie kocham. Bo każdy ma jakieś '+' i '-'.

Ale zauważyłam już od pewnego czasu wazeliniarstwo z Twojej strony mocne, mimo, że nic do Ciebie nie miałam do drażniło to oko i nie tylko ja to mogę potwierdzić.
Każdego molestujesz o jakieś spotkania przy piwie, potrafisz jechać miliony kilometrów z Warszawy do Katowic po porady jakiejś pseudo-fryzjerki, moderatorów też molestujesz o spotkania.
Ciągle coś, nie wiem czy Ty tego nie zauważasz albo nie chcesz zauważać.
Na siłę próbujesz tu wszystkich poznawać aby zmienić sobie w ustawieniach, że znasz tego i tego nie virtual ale real.
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011

A ja sobie zjadłem galaretkę pomarańczową :zakochany:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam rozki w zamrazarce, jedne waniliowe czy tam smietankowe, drugie truskawkowe, do tego lody gwiazdki z milky waya + jakies takie lody z soku pomaranczowego i z czubkiem co pykaja tak na jezyku, ale chce tego z b&j :P

gwiazdki :( ale bym sobie zjadl tych czekoladowych..

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem zacytować Twojego bluzga wyżej, największą czcionką, i napisać dużymi literami: Czy jest tu jakaś moderatorka?!

Doktor Fukuda będzie się gniewał, motzno.
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jeszcze teee o teee http://www.mysupermarket.co.uk/Images/ExternalImages/ProductsDetailed/52/121052.jpg?ts=634203637547

truskawkowe bardziej mi podchodza :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a sojowe lody jeszcze macie na wyspach? bo się przymierzam do większego zakupu;d

u mnie nie ma, ale ja to prawie na wsi mieszkam, wiec wiesz :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja sobie zjadłem galaretkę pomarańczową

galaretki sa be.
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja sobie zjadłem galaretkę pomarańczową

zazdroszczę
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie nie ma, ale ja to prawie na wsi mieszkam, wiec wiesz

właśnie chyba algida takie miała kiedyś. super były:zakochany:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a sojowe lody jeszcze macie na wyspach? bo się przymierzam do większego zakupu;d

powiem Ci, że nie widziałam a zawszę jak idę na zakupy to przemierzam wzrokiem te wielgachne lodówy :rotfl:
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: gwiazdki :( ale bym sobie zjadl tych czekoladowych..

ostatnio kupywalam je mojemu brzdacowi :mrgreen:
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie chyba algida takie miała kiedyś. super były

kurcze nie widzialam nigdy :woot:
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potrafisz jechać miliony kilometrów z Warszawy do Katowic po porady jakiejś pseudo-fryzjerki,

Sensi jest przeagentka :rock:
AnalMammal
AnalMammal
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: truskawkowe bardziej mi podchodza

oj tam, mogłaś przytaknąć , nie psuj mi marzeń :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.