CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

nie mam konkretnego rodzaju stylu, ale i nie nosze butow sportowych. Jak sadzicie czy moge kupic sobie bluze adidasa? http://moda.allegro.pl/damska-bluza-adidas-firebird-rozmiar-s-i1555178312.html - cos w tym stylu i np. nosic ja do balerinek/botek, dzinow lub leginsow i bluzki? lub, np. do dzinsowej spodniczki? czy to bedzie zbedny wydatek?

poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011

bedziesz wygladala jak dziewczyna dresa.
takie bluzki do niczego nie pasuja, zwlaszcza te blyszczace sie czy kij wie co to ma byc. nawet bym w tym nie poszla pobiegac.
jak dla mnie siara takie cos nosic.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bedziesz wygladala jak dziewczyna dresa.

co ty wygadujesz? puknij się w głowe.

bzdury.

ja noszę podobne rzeczy i nie wyglądam jak dziewczyna dresa.

Konto usunięte
Konto usunięte: poradzcie prosze, bo nie chce wydawac tyle na bluze, gdy nie bedzie do niczego pasowala..

ja akurat nosze obuwie sportowe ;-) do balerinek taka bluza raczej nie bardzo, ale mam buty z adidasa + ciemne wąskie rurki + bluza = miodzio :napalony:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bedziesz wygladala jak dziewczyna dresa. takie bluzki do niczego nie pasuja, zwlaszcza te blyszczace sie czy kij wie co to ma byc. nawet bym w tym nie poszla pobiegac. jak dla mnie siara takie cos nosic.

i przestan w koncu szufladkowac i wszystkich wrzucac do jednego wora, bo raz jest to nudne a dwa juz mnie to wkur*wia
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co ty wygadujesz? puknij się w głowe. bzdury. ja noszę podobne rzeczy i nie wyglądam jak dziewczyna dresa.

ZIEW

Konto usunięte
Konto usunięte: i przestan w koncu szufladkowac i wszystkich wrzucac do jednego wora, bo raz jest to nudne a dwa juz mnie to wkur*wia

ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW ZIEW
CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011

kurde, bo strasznie mnie sie poodba taka wlasnie bluza w kolorach rasta. ale chcialabym ja nosic do balerinek lub botek na plaskim obcasie oczywiscie, ale kurde nie wiem..

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, bo strasznie mnie sie poodba taka wlasnie bluza w kolorach rasta. ale chcialabym ja nosic do balerinek lub botek na plaskim obcasie oczywiscie, ale kurde nie wiem..

jak chcesz to nos, w koncu Tobie ma sie podobac, nie mi czy innym ludziom przeciez.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ty jestes jak jeden wielki ziew i ciagle piszesz te same teksty, obojetnie jaki temat i jaki offtop - powtarzasz sie.

Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, bo strasznie mnie sie poodba taka wlasnie bluza w kolorach rasta. ale chcialabym ja nosic do balerinek lub botek na plaskim obcasie oczywiscie, ale kurde nie wiem..

ost. jak bylam w CH widzialam laske ubrana w jasne rurki, balerinki i bluze ale niebieska z rozowym, w sumie fajnie wygladala ale miala tez dodatki ktore łączyły całość.
CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz to nos, w koncu Tobie ma sie podobac, nie mi czy innym ludziom przeciez.


zgadzam sie, ale nikt nie chce wygladac jak idiota, a to nie jest dla mnie tani wydatek. wiec jesli to wyglada zle, to nie oplaca mnie sie w ogole jej kupowac.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jestes jak jeden wielki ziew i ciagle piszesz te same teksty, obojetnie jaki temat i jaki offtop - powtarzasz sie.

zapomnialas dodac, ze nie wygladasz jak dziewczyna dresa bo odpowiedzialas poprawnie na 46 z 50 pytan na tescie fryzjerskim.
CzarySary
CzarySary
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ost. jak bylam w CH widzialam laske ubrana w jasne rurki, balerinki i bluze ale niebieska z rozowym, w sumie fajnie wygladala ale miala tez dodatki ktore łączyły całość.


a no wiec wlasnie. w sumie czarny pasuje do wszystkiego. ostatnio duzo dziewczyn widzialam w takich bluzach i nosily je do wszystkie, wiec w sumie..
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zgadzam sie, ale nikt nie chce wygladac jak idiota, a to nie jest dla mnie tani wydatek. wiec jesli to wyglada zle, to nie oplaca mnie sie w ogole jej kupowac.

tzn ja bym nie kupila, jest duzo o wiele ladniejszych bluz z adidasa.
folkemon
folkemon
  12 kwietnia 2011

Hmmm, dosyć luksusowa marka i ten ciuch. Nie każdego stać na takie drogie ubranie renomowanego domu mody jakim jest Adidas. Będziesz budzić zazdrość u rówieśniczek.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bedziesz wygladala jak dziewczyna dresa. takie bluzki do niczego nie pasuja, zwlaszcza te blyszczace sie czy kij wie co to ma byc. nawet bym w tym nie poszla pobiegac. jak dla mnie siara takie cos nosic.

zgadzam sie. jedyne co by do tego pasowalo to spodnie dresowe by biegać, gdzie nikt widzi.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a no wiec wlasnie. w sumie czarny pasuje do wszystkiego. ostatnio duzo dziewczyn widzialam w takich bluzach i nosily je do wszystkie, wiec w sumie..

to kup, bluza naprawdę fajna, wygodna i ładnie wygląda, dodatkowo materiał jest dobry jakościowo, nie kulkuje się, nie filcuje, nie rozciąga :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.