agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze winiaki to tanie winiaki

"Tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie" :zabawa:

Dziękuję, dobranoc :*
Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poogladaj sobie, w sumie niby horror, ale taki kiepski, chociaz jak sie robi takie rzeczy to moze wystraszyc :D

po tym, jak mi mało strop fabryki na łeb nie spadł i jak zrypałam się na gruz z wysokości 4 m, to mi nic nie straszne! ;D nawet półmetrowe szczury śmigające po bunkrze na Miramarze xD

Właśnie recenzję obczaiłam, coś czuję, że to dobra komedia może być.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wolę śliczne baleriny michaela korsa;d

dostaniesz drogie dziecie...
wierze, ze wygram:lol:

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie mamy morze z dwoch stron

:zakochany: teraz rozumiem dlaczego nie chcesz wracać

Konto usunięte
Konto usunięte: a tak bardziej serio, to on sam kiepsko plywa

to wiesz, rękawki, koło i jazda:mrgreen:
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki horror, lekko tandetny, ale momentami moze wystraszyc, ja ogolnie lubie takie filmy ogladac - w porownaniu do tej calej tandety co wychodzi to nawet nie najgorszy, chociaz jego drugiej czesci - zejscia 2 - nie polecam, bo byla po prostu kiepska i wkurzajaca. zreszta ja nie rozumiem jak wiecznie w tych filmach ludzie nie sa w stanie pojac ze maja trzymac morde na klodke, bo inaczej ich cos dopadnie, tylko wiecznie sie wydzieraja

Hehe... powinnas krytyke filmowa pisac... mimo wszystko obejrze jak mi czas w weekend pozwoli. thx

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
annjamaica
annjamaica: mam to samo, pozniej oplakuje moj rachunek tel...

wiesz, ja mam tak, ze mam ilestam darmowych mega netu, jakos 300 darmowych esow do wszystkich sieci i 1000 minut/smsow do 10 ciu wybranych osob i place za to 5 funtow miesiecznie, a doladowywuje zawsze za jakos dwadziescia, wiec mi zostaje. w sumie dlatego mam gwiazdke na fotce :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też... Ale lubię

brazylijczykow :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: serio serio ;)

:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ok idę spać do mojego luksusowego łoża. Po drodze odwiedzę moją luksusową łazienkę i luksusową kuchnię, naleję sobie luksusowego wina, założę luksusową piżamę i zapadnę w luksusowy sen. Jutro wejdę na to forum i uświadomię wszystkim czym jest luksus. Luksusowo miłej dyskusji

milego luksusowego snu, a w nim luksusowych snow :D

annjamaica
annjamaica: zart w kierunku zamknietego tematu...

wiem, wiem :mrgreen:

annjamaica
annjamaica: ja sobie poradze

poradzic to nie problem, gorzej na jakim poziomie bedzie to ''poradzenie sobie''.
ech, nie chce nawet rozmyslac, bo sie sama bede dobijac.
Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok idę spać do mojego luksusowego łoża. Po drodze odwiedzę moją luksusową łazienkę i luksusową kuchnię, naleję sobie luksusowego wina, założę luksusową piżamę i zapadnę w luksusowy sen. Jutro wejdę na to forum i uświadomię wszystkim czym jest luksus.


To nieźle masz :ziober2:
Ja nawiedzę moją niewyremontowaną łazienkę z nieszczelnym oknem, potem kuchnie wyposażoną w kuchnię węglową z początków XX wieku, napiję się kranówy w szklance z Tesco za 1,99 i rozłożę się na moim cudowym materacu, który udaje łóżko w moim pokoju.

I uświadomię sobie, że ja się na luksusy nie piszę !
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
annjamaica
annjamaica: wierze, ze wygram

dzięki;d
ja tam grałam z tatą jak byłam młodsza. w każdą sobotę szliśmy na lody do cukierni i kupowaliśmy totka. kiedyś wygraliśmy 200zł i na tym się skończyły nasze wygrane. mój brat zagrał ze 3 razy i wygrał ponad 1000zł, ale on akurat ma szczęście do tego typu rzeczy. ciągle coś znajduje etc
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po tym, jak mi mało strop fabryki na łeb nie spadł i jak zrypałam się na gruz z wysokości 4 m, to mi nic nie straszne! ;D nawet półmetrowe szczury śmigające po bunkrze na Miramarze xD

ekstremalne sytuacje Cie spotykaja...:wow:
uwazaj na siebie, bezpieczenstwo jakie takie to podstawa

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
annjamaica
annjamaica: ekstremalne sytuacje Cie spotykaja...:wow: uwazaj na siebie, bezpieczenstwo jakie takie to podstawa

Sama się na to piszę, łażąc po takich miejscach, wiem, co mi grozi.

Najwyżej kiedyś któryś bunkier będzie mi robił za piękny, żelbetonowy nagrobek:ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie"

i amen :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję, dobranoc :*

:calusek:

Konto usunięte
Konto usunięte: po tym, jak mi mało strop fabryki na łeb nie spadł i jak zrypałam się na gruz z wysokości 4 m, to mi nic nie straszne! ;D nawet półmetrowe szczury śmigające po bunkrze na Miramarze xD

polmetrowe szczury nie sa straszne, mozna zlapac takiego i miec fajnego pieska.

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie recenzję obczaiłam, coś czuję, że to dobra komedia może być.

oj momentami jest :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: to wiesz, rękawki, koło i jazda

:lol2: no bede musiala znalezc jakies ustronne miejsce na to :rotfl:
uu, albo wiem, bede sie z dzieckiem uczyc i udawac, ze po prostu w ten sposob go zachecam, tak samo jak robie kiedy kupuje miski :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz rozumiem dlaczego nie chcesz wracać

no ladnie to tu jest :mrgreen:

annjamaica
annjamaica: Hehe... powinnas krytyke filmowa pisac... mimo wszystko obejrze jak mi czas w weekend pozwoli. thx

a wszystko spowodowane zbyt duza iloscia wolnego czasu :lol:
nie ma za co :D
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011

dobra kobiety, idę spać bo przez agosię i zachwyt jej miasteczkiem obudziłam moją gorszą połówkę i się burzy. luksusowej nocy

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale on akurat ma szczęście do tego typu rzeczy. ciągle coś znajduje etc

jesli to tak dziala, to chyba powinnam zaczac czesciej grac :rotfl:
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki;d ja tam grałam z tatą jak byłam młodsza. w każdą sobotę szliśmy na lody do cukierni i kupowaliśmy totka. kiedyś wygraliśmy 200zł i na tym się skończyły nasze wygrane. mój brat zagrał ze 3 razy i wygrał ponad 1000zł, ale on akurat ma szczęście do tego typu rzeczy. ciągle coś znajduje etc

Ja zagralam bo mi babka w tramwaju dala szczesliwego centa, i przechodzac obok totka pomyslalam, ze z pewnoscia mi szczescie przyniesie, glupiammmm...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra kobiety, idę spać bo przez agosię i zachwyt jej miasteczkiem obudziłam moją gorszą połówkę i się burzy. luksusowej nocy

:rotfl:
luksosowych snow :bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.