agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011

buaha ja tez zalozylam :D zostanmy tu

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: buaha ja tez zalozylam :D zostanmy tu

no w moim jest ladne wytlumaczenie slowa luksus, wiec tu ladniej :lol2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no w moim jest ladne wytlumaczenie slowa luksus, wiec tu ladniej

dobra, niech bedzie :D ja tam wole kupic bluze z adidasa niz zjesc kolacje :crylol:
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

hy hy
http://www.google.pl/images?hl=pl&source=hp&biw=1366&bih=637&q=luksus&gbv=2&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, niech bedzie :D ja tam wole kupic bluze z adidasa niz zjesc kolacje

no co ty, jak mozesz, na pewno masz anoreksjobulimie, nie powinnas w ogole takich rzeczy mowic, wstyd, idz sie pomodl za siebie !

:rotfl:

kurde, wszyscy uciekli :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:



:wtf:
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hy hy http://www.google.pl/images?hl=pl&source=hp&biw=1366&bih=637&q=luksus&gbv=2&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=

jak sie patrzy na niektore to az szczena opada :mrgreen:
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011

Szybka jestes...:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

co do tematu...
pojecie luksusu dla mnie to: poczucie bezpieczenstwa zawodowego i uporzadkowane delektowanie sie nim, na ta chwile luksusem byloby: polozyc sie na lezaczku na gomerze moze byc, obok mojego skarbka i nie myslec o niczym.

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.almar.koszalin.pl/car/audio/gallery/45/vw-t5-multivan-luksus-bus-1-210.jpg

to samochod druzyny A - kazdy wie, ze to luksus przeciez :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011

o kurde, ale jestem luksusowa bo bizuterie kupuje tylko tam hahaha ;d
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie patrzy na niektore to az szczena opada

szczególnie stary mercedes i jakieś 'gwiazdy' z m jak miłość czy innego gówna;d
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Szybka jestes...

ja moge, wazne, zeby facet nie byl :lol2:

annjamaica
annjamaica: pojecie luksusu dla mnie to: poczucie bezpieczenstwa zawodowego i uporzadkowane delektowanie sie nim

wlasnie to by mi sie w tej chwili przydalo...
no, ale nie ma tak dobrze :)
Tricia
Tricia
  23 marca 2011

" uwazasz, ze jest to luksus moc kupic sobie kamizelke za 200 zł w mango a nie taką za 30 zł na targu?"
nie uważam, że kamizelka za 200zł jest luksusem, wydaję różnie, zależy co kupuję, na jaką okazję i jakiej jakośći.
na 20 rocznicę ślubu rodziców mojego chłopaka poszłam w sukience za 1000zł, nie uważam to za nic odbiegającego jakoś znacząco od normy.
standardy są różne i ja to rozumiem.

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczególnie stary mercedes i jakieś 'gwiazdy' z m jak miłość czy innego gówna;d


Konto usunięte
Konto usunięte: szczególnie stary mercedes i jakieś 'gwiazdy' z m jak miłość czy innego gówna;d

raczej pisalam to z mysla o domach itp
:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.