agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: ja wiem, że nie na temat.. możesz polecić jakieś zajęcia mające na celu głównie ujędrnienie ciała? najlepiej na basenie..

Ja wyprobowalam aquajogging i aquarowerki, jak na poczatek nie wiem jak wTwojej okolicy, ale zpewnoscia nzajdziesz gdzies aquafitness. Ogolnie wszystkie zabiegi w wodzie pomoga Ci mega ujedrnic cialo w polaczeni z odpowiednim odzywianiem i masazami chociazby pod prysznicem: ciepla i zimna woda i jakas szczotka gumowa badz banka chinska. Tylko zauwaz patrzac na oferty grupy wiekowe, bo pewnie chcialabys miec radosc z cwiczen i kogos poznac, takze w grupie odpowiedniej dobranej do twojego wieku zawsze bedzie ciekawiej
wiem co mowie bo ostatnio sporo schudlam i to mi naprawde pomoglo:)

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przed kolacja w restauracji i przed winem ??

Wieje nuuuuuudą na kilometr!
Co ja bym miała robić w dorgiej restauracji oprócz podziwiania widoku z okna i popijania nie-wiadomo-jak-drogiego wina, które zapewne smakowałoby gorzej od komandosa?
A ogólnie, rozwala mnie pojmowanie luksusu jaki niewiadomo jak wykwintnie, drogo itd spędzonego czasu, czy niewiadomo jak drogiego zakupu.

Luksus jest wtedy, gdy robimy z przyjemnością coś, na co możemy sobie pozwolić i bez większych konsekwencji.

Luxus to mam wtedy, jak się ze śpiworem, zapasem żarcia i Perły ze znajomymi urwiemy na jakieś w uj trudno dostępne i niebezpieczne do eksploracji miejsce.
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: mi póki co wystarczyłoby 20 stopni na dworze i możliwość założenia sukienki i butów na koturnie bez obaw o zamarznięcie!

już widzę dziewczyny w balerinkach, ale dla mnie to za wcześnie jeszcze.
ja czekam na możliwość jazdy na rowerze na uczelnie/szpitala, ale coś czarno to widzę. dzisiaj było ok, ale jutro już ma być chłodno i padać więc kiszka

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam sie ochote wlamac komus, kto ma taki dom i poplywac w basenie, mimo ze nie potrafie plywac

ja nie przepadam za basenami, ale na taki bym nie narzekała;d
naucz się! mieszkasz nad wodą przecież;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: ja też już prawie śpię.... mój już zasypia. pora spać

:bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wieje nuuuuuudą na kilometr!

no troszke :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Co ja bym miała robić w dorgiej restauracji oprócz podziwiania widoku z okna i popijania nie-wiadomo-jak-drogiego wina, które zapewne smakowałoby gorzej od komandosa?

najlepsze winiaki to tanie winiaki :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Luxus to mam wtedy, jak się ze śpiworem, zapasem żarcia i Perły ze znajomymi urwiemy na jakieś w uj trudno dostępne i niebezpieczne do eksploracji miejsce.

nie ogladalas zejscia?? :D
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi sie, ze zrozumialam, ja niestety takiej stabilnosci nie mam i raczej dopoki nie zrobie jakiegos zawodu to miec nie bede, o to mi chodzilo :)

tez nie mam stabilnosci, jak wiadomo studenci do najbogatszych nie naleza:)
jednak tyle dobrze, ze moge sie wesprzec na ram ien iu mojego szkraba, w sumie nie fair, ale czego sie nie robi dla milosci :lol:
Czuje, ze mnie lotek uzalezni, w ta sobote tez zagram...:mrgreen:
to kupie wam wor bluz z wielkim nadrukiem adidasa::kv3::

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze winiaki to tanie winiaki

dokładnie! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ogladalas zejscia?? :D

chyba nie.

Ale taki wypad już miałam i dalej żyję :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie przepadam za basenami, ale na taki bym nie narzekała;d naucz się! mieszkasz nad wodą przecież;)

mieszkam nad woda, w moim miescie jakos rok temu zakonczyli budowe nowego basenu... no ale nie ma mnie kto nauczyc, a sama to co najwyzej sie podtopie :lol2:
a szkoda, bo w sumie jakbym potrafila plywac to bym sobie kupila jakis karnet na basen, w koncu przydaloby sie jakos pocwiczyc :D
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: pora spać

nie śpimy, zwiedzamy... mam jutro na pozniej jeden raz w tygodniu to sobie troche posiedze:)

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a szkoda, bo w sumie jakbym potrafila plywac to bym sobie kupila jakis karnet na basen, w koncu przydaloby sie jakos pocwiczyc

niech cie facet nauczy! mnie uczył tata jak byłam mała. pływaliśmy w jeziorze z raczkami, a ja się darłam jakby mnie chciały zjeść.
masz jakieś zdjęcia swojej mieściny? bo kiedyś oglądałam w internecie i coś mi się kojarzy, że macie super wybrzeże?
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ogladalas zejscia?? :D

godny obejrzenia, bo mam na dvd ale jakos sam tytul mnie nie zaciekawil i lezy tak juz od swiat... hm...??

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
annjamaica
annjamaica: tez nie mam stabilnosci, jak wiadomo studenci do najbogatszych nie naleza:)

ja na razie nawet do studentow nie naleze, wiec co moge powiedziec :lol2:

annjamaica
annjamaica: jednak tyle dobrze, ze moge sie wesprzec na ram ien iu mojego szkraba, w sumie nie fair, ale czego sie nie robi dla milosci

no wlasnie ja tez polegam na moim facecie, ale w sumie dla mnie to nie stabilnosc, bo raczej wolalbym wiedziec, ze jakby cos to bede w stanie na siebie zarobic :)

annjamaica
annjamaica: Czuje, ze mnie lotek uzalezni, w ta sobote tez zagram...

ja tak mam z ''the gadget show'' takie zarypiste nagrody maja, program jest raz w tygodniu, a sms tylko £1.50 kosztuje... nigdy sie nie moge powstrzymac, chociaz zdarza mi sie zapomniec :D

annjamaica
annjamaica: to kupie wam wor bluz z wielkim nadrukiem adidasa::

nie lubie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie! :D

im slodsze tym lepsze :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie. Ale taki wypad już miałam i dalej żyję :D

poogladaj sobie, w sumie niby horror, ale taki kiepski, chociaz jak sie robi takie rzeczy to moze wystraszyc :D
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
annjamaica
annjamaica: to kupie wam wor bluz z wielkim nadrukiem adidasa

ja wolę śliczne baleriny michaela korsa;d
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, temat raczej nie zniknie, chociaz w sumie nigdy nie wiadomo :D

No, wiadomo ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie bylam :P

Ja też... Ale lubię :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte:

serio serio ;)

Ok idę spać do mojego luksusowego łoża. Po drodze odwiedzę moją luksusową łazienkę i luksusową kuchnię, naleję sobie luksusowego wina, założę luksusową piżamę i zapadnę w luksusowy sen. Jutro wejdę na to forum i uświadomię wszystkim czym jest luksus. Luksusowo miłej dyskusji :bye:
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie ja tez polegam na moim facecie, ale w sumie dla mnie to nie stabilnosc, bo raczej wolalbym wiedziec, ze jakby cos to bede w stanie na siebie zarobic :)

ja sobie poradze:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak mam z ''the gadget show'' takie zarypiste nagrody maja, program jest raz w tygodniu, a sms tylko £1.50 kosztuje... nigdy sie nie moge powstrzymac, chociaz zdarza mi sie zapomniec :D

mam to samo, pozniej oplakuje moj rachunek tel...:ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubie

zart w kierunku zamknietego tematu...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz jakieś zdjęcia swojej mieściny? bo kiedyś oglądałam w internecie i coś mi się kojarzy, że macie super wybrzeże?

http://www.google.co.uk/images?q=llandudno&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1280&bih=617
w sumie mamy morze z dwoch stron :)

Konto usunięte
Konto usunięte: niech cie facet nauczy! mnie uczył tata jak byłam mała. pływaliśmy w jeziorze z raczkami, a ja się darłam jakby mnie chciały zjeść.

moj facet to wampir, boi sie wyjsc z domu jak slonce swieci :lol2:
a tak bardziej serio, to on sam kiepsko plywa :)

annjamaica
annjamaica: godny obejrzenia, bo mam na dvd ale jakos sam tytul mnie nie zaciekawil i lezy tak juz od swiat... hm...??

taki horror, lekko tandetny, ale momentami moze wystraszyc, ja ogolnie lubie takie filmy ogladac - w porownaniu do tej calej tandety co wychodzi to nawet nie najgorszy, chociaz jego drugiej czesci - zejscia 2 - nie polecam, bo byla po prostu kiepska i wkurzajaca.
zreszta ja nie rozumiem jak wiecznie w tych filmach ludzie nie sa w stanie pojac ze maja trzymac morde na klodke, bo inaczej ich cos dopadnie, tylko wiecznie sie wydzieraja :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.