agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu to miałam piękny post i kliknęłam niechcący na poprzednią stronę i go orzeł jasny strzelił.

Znam ten ból... :ninja:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu to miałam piękny post i kliknęłam niechcący na poprzednią stronę i go orzeł jasny strzelił.

Ile razy mi się to zdarzyło.
I to najczęściej wtedy, kiedy napisze coś na pół strony :|
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Ch.. mnie to obchodzi.


SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: A poza tym, to chyba brak Ci argumentów skoro uciekasz się do krytykowania wyglądu, gdzie dyskusja zaczęła się od poglądów idiotko ;-)

widocznie ona obraziła mnie za mało, i za mało przeklinała aby dostać bana również.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam od wczoraj te twoje zachwycające wypowiedzi i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś pusta jak wydmuszka.

Ty również ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Opamiętaj się kobieto, bo chyba się czasami zapominasz w tym co piszesz. Większość osób tu na forum pojechało po tobie jak po maśle, a po tobie to spływa.

chyba nie sądzisz, że będe się przejmować ludźmi, którzy mnie nie znają? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: od czytania twoich wypowiedzi można dostać raka oczu i palpitacji serca.

jesteś lekarzem podobno?, i sądzisz, że od czytania można dostać raka?
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś lekarzem podobno?, i sądzisz, że od czytania można dostać raka?

umarlam.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widocznie ona obraziła mnie za mało, i za mało przeklinała aby dostać bana również.

Mam Ci drukowanymi napisać, żebyś zrozumiała ?
Dziewczyna napisała PRAWDĘ.
Jesteś fryzjerką. To jest fakt. Z Twojego życiorysu jaki zdążyłaś nam tu naście razy zaprezentować nie wynika, że jesteś piekarzem, czy deratyzatorem.

I za napisanie, że jesteś fryzjerką zaczęłaś wyśmiewać dziewczynę odnośnie jej wyglądu, nie mając ku temu żadnych podstaw. Takie zachowania nie będą tolerowane. Nikt jakoś prowadząc dyskusje w tym temacie i krytykując Twoje zachowania nie wjeżdżał Ci na wygląd. Reflektuj.
folkemon
folkemon
  24 marca 2011

Chciałbym wziąć udział w dyskusji , ale nie umiem się zdecydować czyją stronę przyjąć... pomóżcie !

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyna napisała PRAWDĘ.

aha, ona może mnie obrazić, ja pisząc to, że ma fałdki tłuszczu też napisałam prawdę więc o co chodzi? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś fryzjerką. To jest fakt. Z Twojego życiorysu jaki zdążyłaś nam tu naście razy zaprezentować nie wynika, że jesteś piekarzem, czy deratyzatorem. I za napisanie, że jesteś fryzjerką

Ohh, tak, napisała to trochę w inny sposób niż Ty, no ale moze tylko ja widze roznice.. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: umarlam.

ja też :lol:
bardzo kiepskie porównanie dała, to tak samo jakbym ja napisała, że od oglądania jej fotek w mercedesie szybciej rosną mi włosy :and:

zmykam dziewczyny :bye:
mam troszeczkę więcej spraw niż siedzenie cały dzien na forum, objeżdzanie kogoś za napisanie prawdy i jakieś tam własne poglądy, każdy jest jaki jest i staram się akceptować ludzi nawet, kiedy mnie denerwują i są INNI NIŻ JA, np mają więcej pieniędzy, lepsze auto, lepszy telefon czy gorsze buty.
tutaj wystarczy ubrać krótką spódniczkę, by zostać prostytutką, zresztą nie tylko ja zauważyłam tutaj takie rzeczy.
i mogłabym wymienić wiele innych przykładów notorycznego obrażania ludzi bez powodu ;-)

bawcie się
:calusek:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym wziąć udział w dyskusji , ale nie umiem się zdecydować czyją stronę przyjąć... pomóżcie !

badz jak i ja szwajcaria :tak:
folkemon
folkemon
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też

LOL

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LOL

a myślałam, że mościrząb :ziober2: czy jak to się tam nazywa.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha, ona może mnie obrazić

Zdecyduj się, bo jesteś jak chorągiewka na wietrze.
Szczycisz się, że jesteś nie wiadomo jaką fryzjerką, że się spełniasz, że to, że tamto (najchętniej na czole byś sobie wytatuowała fotkowy diamencik),
a jak dziewczyna napisała, że jesteś fryzjerką, to jest to dla Ciebie obraza? :))))
Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011

Wiecie co?
To już się żenujące robi.

Jedna drugą prowokuje i zaczynacie się obrażać, zamiast dyskutować w kulturalny sposób.
'Skończ, Waść, wstydu oszczędź' - najlepiej sobie...:and:

folkemon
folkemon
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: badz jak i ja szwajcaria

Nie umiem, bo miałem taki szyderczy post przygotowany na wszystkie zgromadzone tu osoby, ale jednak ugryzłem się w spację. :(
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak dziewczyna napisała, że jesteś fryzjerką, to jest to dla Ciebie obraza? :))))

nie, napisała to z pogardą 'jesteś tylko fryzjerką a uważasz się za pępek świata', a to różnica.
tak, szczycę się tym, że jestem fryzjerem i co w tym złego? :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie umiem, bo miałem taki szyderczy post przygotowany na wszystkie zgromadzone tu osoby, ale jednak ugryzłem się w spację. :(

prosze Cie - dodaj go - podziel sie z nami swoimi spostrzezeniami, na pewno duzo z nich wyniesiemy, kazdy twoj post wnosi tak wiele, dlaczego chcesz nas pozbawic przyjemnosci czytania kolejnego?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.