agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie do konca wiesz o co chodzi w dyskusji, wiec juz sobie daruje tłumaczenie Ci pewnych rzeczy ;-)

Dzięki Bogu.

Masz ewidentnie takie małe, różowe klapki na oczach i nie docierają do Ciebie głosy inne niż Twój.
Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nigdy nie uważałam się za lepszą, BO jestem fryzjerem mimo, że się tym szczycę i jest to moje największe osiągnięcie, że mogę nim być.


Nie uważasz się za lepszą, że jesteś fryzjerem, ale się tym szczycisz.
:crylol:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę.

możesz,
mogę napisać, że jesteś pustą idiotką? czy dostanę bana? (bo jednym się za to daje a innym nie)
życzę Ci, aby spotkało Cię to samo, ten sie smieje kto sie smieje ostatni.
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dodaj sobie do 'zakładek'

uuu, dobry pomysl :tak:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martuś (?),

Martuś dla znajomych ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Fieska ma rację, że piszesz o swoim życiu bardzo dużo. Też to zauważyłem. Wiemy o Tobie naprawdę sporo.

wszyscy tu piszą raczej dużo, o dzieciach, pracy itp :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przejmuj się, większość tutaj zaliczyła podobne gorsze dni i wychodziła na głupków. Ja na pewno.

Ty robisz to bardzo często :ziober2:
Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten sie smieje kto sie smieje ostatni.


Uuu... grozisz mi? :ninja:
Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: folkemon


:mrgreen: High Five!
folkemon
folkemon
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty już jesteś zły do szpiku kości. Bardziej złym się być nie da.

Nie, poprzedni mój post jest dobrym postem.

Konto usunięte
Konto usunięte: cóż, faktycznie zapierdziel

I sumienie jednak czasem boli. Wiesz, te ciągłe morderstwa.. podrzucanie trucizn.. a po pracy gwałty na odstresowanie... to wyniszcza jednak..

Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm... nie wiem czy na to juz nie za pozno :/

Oh nie :( Nie chcę mieć Ciebie na sumieniu !
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz ewidentnie takie małe, różowe klapki na oczach i nie docierają do Ciebie głosy inne niż Twój.

oczywiście :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Uuu... grozisz mi?

nie, ale los zawsze oddaje 'podwójnie' ;-)
tak jak u Nas był jeden taki głupek, zapytany o biedne rodziny powiedział: a co mnie to obchodzi że ktoś jest biedny, ważne że ja mam pieniądze!
za dwa lata jego rodzice zmarli w wypadku i sam klepał biedę bo nie miał z czego żyć.
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martuś (?), jako iż jesteś moją ziomalką napiszę Ci iż:

kurczę, jak z ciebie harcerzyk:mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Folkemon, black belt serior okinawian psychologist

a nie ''senior '' :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem, na Okinawie. Trudna robota. No i to ciągłe chodzenie w skarpetkach.. ble.

no skarpetki w lecie moga dac popalic :/
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011

Jakoś nie umiem się wkręcić w dyskusję :woot: Ale fajnie się to czyta :mrgreen:

Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ale los zawsze oddaje 'podwójnie' ;-) tak jak u Nas był jeden taki głupek, zapytany o biedne rodziny powiedział: a co mnie to obchodzi że ktoś jest biedny, ważne że ja mam pieniądze! za dwa lata jego rodzice zmarli w wypadku i sam klepał biedę bo nie miał z czego żyć.


Ciężki jest ten los... Nieprawdaż...
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a po pracy gwałty na odstresowanie

polecasz? bo ostatnio żyję w stresie
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś nie umiem się wkręcić w dyskusję Ale fajnie się to czyta

ta dyskusja jest lepsza, dłuższa i bardziej bezsensowna niż moda na sukces, tam przynajmniej coś się dzieje, a tu są same głupoty :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.