agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

folkemon
folkemon
  24 marca 2011

Odchodzę w poczuciu dobrze wypełnionej misji mediacyjnej. Pogodziłem zwaśnione strony. Teraz zapanuje pokój i harmonia.

Żegnajcie!

Tricia
Tricia
  24 marca 2011

* post :ninja:
swoją drogą witam :*

Konto usunięte
Konto usunięte: mmaryjka

ja wczoraj też swojego obudziłam..
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, w '98 i moje pierwsze konto... MaciejCiachoXD

Byłeś tu, zanim wynaleźli fotkę, pamiętam no.
marta0859
marta0859
  24 marca 2011

Ładna lektura.
__

Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?




tak w skrócie.
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym pierwszym to bym dyskutował tak trochę już.

oj tam, jak będzie źle to ukryję wiek albo zmienię na rocznik 94
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prowokatora, a nie prowodyra ;)

prowodyr prowokuje zajścia podobno, więc bardziej mi to przypasowało :D ale prowokator tez pasuje, owszem jestem i nigdy nie umiem się wstrzymać, no widzisz i znowu nie pojde :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: hm... może dlatego, że co drugi poszt jest Twój?

nieprawda, co 10ty, wystarczy spojrzec w statystyki :nie:
Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jakoś nigdy nie mogę skończyć ale juz ide, miałam to zrobic jakies 30 min temu

naucz się kończyć we właściwym momencie, czasem nie warto dalej ciągnąć rozmowy, jeśli przeradza się w kłótnie, złośliwości, prowokacje i wzajemne obrażanie się, wiesz?
Tricia
Tricia
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to ja lubię się kłócić!

rozumiem jakbyś jeszcze potrafiła uzasadnić swoje racje... inaczej to zupełnie bez sensu.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: hm... może dlatego, że co drugi poszt jest Twój?

możliwe, ale nie tylko ja tu piszę :ziober2:
Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Grubo ponad 5000 już z tego co wczoraj zasłyszałam


Ja wiem, że ostatnio było coś przy 5900. :woot:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: osz ty, wpuscilas ta piosenke do mojego umyslu, i co ja mam teraz zrobic? :(

nie jesteś aniołem, mówię ci, jesteś szalona :nutki: włącz ją sobie i potańcz :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: cholera, to jestem w tyle w środę mam wykłady i jak wracam to zawsze jest moda na sukces

Ja przy sprzątaniu wczoraj usłyszałam odcinek 5867... potem patrzę a jedna baba do drugiej z dwururki celuje... prawie tak jak tutaj! :rotfl:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: rozumiem jakbyś jeszcze potrafiła uzasadnić swoje racje... inaczej to zupełnie bez sensu.

ale ja mam swoje racje, czepiasz się mnie bo Ci nie pasują pewne rzeczy wiec jakie mam miec racje?
moze mam udawać kogoś kim nie jestem zeby się przypodobac innym?
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Odchodzę w poczuciu dobrze wypełnionej misji mediacyjnej. Pogodziłem zwaśnione strony. Teraz zapanuje pokój i harmonia. Żegnajcie!

dzieki ci o Folkemonie, pokoj z Toba!

Konto usunięte
Konto usunięte: tak w skrócie.

:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: oj tam, jak będzie źle to ukryję wiek albo zmienię na rocznik 94

chyba nie da sie zmieniac :woot:
SoDope
SoDope
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładna lektura.

jeszcze temat jeden został do przeczytania :D
chyba,że już czytałaś :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.