agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jakoś nigdy nie mogę skończyć ale juz ide, miałam to zrobic jakies 30 min temu


Idź, bo na święty spokój anioł stróż miu dał ci już na poprzednim koncie bana, a ty jak bumerang wróciłaś z nowym kontem.
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Tricia
Tricia: ja wczoraj też swojego obudziłam

delikatne z nich istotki;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jesteś aniołem, mówię ci, jesteś szalona włącz ją sobie i potańcz

nie robie przypalu, ide sie leczyc rammsteinem :rotfl:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem, że ostatnio było coś przy 5900.

5389.
Sprawdziłam w necie :P
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem, że ostatnio było coś przy 5900.

polska jest do tyłu ponoć
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem, że ostatnio było coś przy 5900.

O no, no... coś koło. A w Polsce jest opóźnienie z 5 lat chyba a oni nadal to kręcą...
marta0859
marta0859
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze temat jeden został do przeczytania :D chyba,że już czytałaś

Tamten o pasku? :woot:
Jeżeli o ten chodzi, to czytałam, ale nie cały, podobnie jak ten, 'od deski do deski' nie chce mi się go czytać, wystarczyło mi kilka stron. :mrgreen:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Idź, bo na święty spokój anioł stróż miu dał ci już na poprzednim koncie bana, a ty jak bumerang wróciłaś z nowym kontem.

wiele osob tak robi a jak zwykle do mnie się przypier... :ziober2:
Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prowodyr prowokuje zajścia podobno, więc bardziej mi to przypasowało :D ale prowokator tez pasuje, owszem jestem i nigdy nie umiem się wstrzymać, no widzisz i znowu nie pojde :D

prowodyr - 1. osoba przewodząca, stojąca na czele jakiejś grupy, inicjator, organizator jakichś zajść, wystąpień; 2. pogardliwie: przywódca bandy, sitwy; 3. dawniej: wodzirej

W sumie może być, ale ani tu nie przewodzisz, ani na czele nie stoisz, tu jest forum, wszyscy równi (no dobra, moderatorzy są równiejsi :mrgreen:).
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie robie przypalu, ide sie leczyc rammsteinem

Aj tam, aj tam... przy Rammsteinie nie da się tak pokicać :rotfl:
Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiele osob tak robi a jak zwykle do mnie się przypier...


Bo my cię tak kochamy!
mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przy sprzątaniu wczoraj usłyszałam odcinek 5867... potem patrzę a jedna baba do drugiej z dwururki celuje... prawie tak jak tutaj!

mnie to przerażają te ich związki rodzinne. najbardziej lubię to laskę co ma dzieci z teściem;d

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie da sie zmieniac

no to ukryję i będzie idealnie;d
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

luksus dla mnie był tym, ze spalo sie w bristolu, uczeszczalo sie na silownie w intercontinentalu, na obiad sie szlo do Fukiera, a na wieczor sie mialo najlepsze wejsciowki na Traviatę do Opery.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie może być, ale ani tu nie przewodzisz, ani na czele nie stoisz, tu jest forum, wszyscy równi (no dobra, moderatorzy są równiejsi

nie o to mi chodziło :ziober2: hehe, miałam na mysli organizatora jakichs zajsc, w sumie jak zwykle to ja rozpoczęłam ta żywą dyskusję :and:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo my cię tak kochamy!

wstydu oszczędź, nie wychodzi Ci ta ironia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.