agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ty piszesz nawet jak cię nikt o to nie prosi, czy o to pyta.

no tak, codziennie wchodzę sobie na forum i wypisuję w postach na dwie strony o moim życiu prywatnym...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, bardzo mi przykro z tego powodu. Cała Japonia pogrąża się z tobą w tej żałobie.

jak możesz się wyśmiewać z takiej tragedi jaka zdarzyła się w Japonii?!
i kto tu jest pusty?!?!?!?!?!
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak możesz się wyśmiewać z takiej tragedi jaka zdarzyła się w Japonii?!

eee... no dobra, nie odzywam sie.
tylko ostrzegam, nie wchodz czasem na forum humor.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co ma pępek świata do mojego zawodu w takim razie? mogła napisać 'uważasz się za pępek świata ...' a napisała 'jesteś tylko fryzjerem a uważasz sie za pępek świata'

Naprawdę nie widzisz, że sens obu wypowiedzi jest jednakowy?
Fryzjer jest zwyczajnym zawodem, niczym nie wyróżniającym się, jakich miliony. Nie jest żadną gwiazdą, bożyszczem, czy kij wie kim jeszcze, żeby mieć najmniejsze podstawy do uważania się za kogoś lepszego od innych. Nikt ich nie ma.
SoDope
SoDope
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bede musiala kiedys obejrzec

bardzo przyjemna stronka.
polecam na zabicie czasu.
;)
folkemon
folkemon
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Agnieszka ma rację Maćku.

Nie ma. Nawołuje mnie do złego.

Konto usunięte
Konto usunięte: zostań ninja

Byłem, na Okinawie. Trudna robota. No i to ciągłe chodzenie w skarpetkach.. ble.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, wiem, po prostu czasem sobie twoje posty tak bardzo do serca biore, ze nawet maly zart boli

Nie kcę Cię krzywdzić :(
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma. Nawołuje mnie do złego.

Ty już jesteś zły do szpiku kości.
Bardziej złym się być nie da.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eee... no dobra, nie odzywam sie. tylko ostrzegam, nie wchodz czasem na forum humor.

mnie po prostu takie rzeczy nie śmieszą, ciekawe jakby z Ciebie ktoś się naśmiewał, kiedy zmiotło by Ci cały dom i cały dobytek, zmarli bliscy, nie miałabyś dosłownie nic.
jak można być takim bestialskim człowiekiem? żeby się z tego wyśmiewać?
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo przyjemna stronka. polecam na zabicie czasu. ;)

tylko musze sobie zapamietac, bo znajac mnie to za 5 minut juz mi z glowy wyleci :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kcę Cię krzywdzić :(

hmmm... nie wiem czy na to juz nie za pozno :/
Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, codziennie wchodzę sobie na forum i wypisuję w postach na dwie strony o moim życiu prywatnym...


Musiałabyś się z boku obejrzeć lub przeczytać swoje posty jak ktoś trzeci, bo chyba sama nie wiesz o czym piszesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak możesz się wyśmiewać z takiej tragedi jaka zdarzyła się w Japonii?! i kto tu jest pusty?!?!?!?!?!


Mogę.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fryzjer jest zwyczajnym zawodem, niczym nie wyróżniającym się, jakich miliony. Nie jest żadną gwiazdą, bożyszczem, czy kij wie kim jeszcze, żeby mieć najmniejsze podstawy do uważania się za kogoś lepszego od innych. Nikt ich nie ma.

chyba nie do konca wiesz o co chodzi w dyskusji, wiec juz sobie daruje tłumaczenie Ci pewnych rzeczy ;-)
nie będzie mnie ktoś dyskryminował za zawód, bo nigdy nie uważałam się za lepszą, BO jestem fryzjerem mimo, że się tym szczycę i jest to moje największe osiągnięcie, że mogę nim być.
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie po prostu takie rzeczy nie śmieszą, ciekawe jakby z Ciebie ktoś się naśmiewał, kiedy zmiotło by Ci cały dom i cały dobytek, zmarli bliscy, nie miałabyś dosłownie nic. jak można być takim bestialskim człowiekiem? żeby się z tego wyśmiewać?

bo niektore zarty przez to jakie sa okropne sa smieszne, na tym polega czarny humor :)
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Musiałabyś się z boku obejrzeć lub przeczytać swoje posty jak ktoś trzeci, bo chyba sama nie wiesz o czym piszesz.

Ty chyba też :and:
tak jak wtedy, kiedy Cię nie pytałam o opinię sukni a napisałaś, że jest brzydka i to w dwóch postach.
więc najpierw spójrz na siebie a potem mi wytykaj.
SoDope
SoDope
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko musze sobie zapamietac, bo znajac mnie to za 5 minut juz mi z glowy wyleci :D

dodaj sobie do 'zakładek' :zakochany:
folkemon
folkemon
  24 marca 2011

Martuś (?), jako iż jesteś moją ziomalką napiszę Ci iż:
- tekst z rakiem od czytania był ironiczny
- Fieska ma rację, że piszesz o swoim życiu bardzo dużo. Też to zauważyłem. Wiemy o Tobie naprawdę sporo.
- obecnie w tym temacie chyba wszyscy sobie z Ciebie żartują.

Nie przejmuj się, większość tutaj zaliczyła podobne gorsze dni i wychodziła na głupków. Ja na pewno.

Głowa do góry.

pozdrawiam
Folkemon, black belt serior okinawian psychologist

mmaryjka
mmaryjka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i to ciągłe chodzenie w skarpetkach

cóż, faktycznie zapierdziel

Konto usunięte
Konto usunięte: i kto tu jest pusty

dziewczyna kpi, a ty tylko potwierdzasz, że ma z kogo i z czego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.