agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raz, że podoba mi się po prostu duzy wyraźny nadruk, dwa w końcu za to logo płacę ;-) a czy to jest kwestia 'dobrego smaku' czy jak to się tam zwie to mnie nie interesuje, ciesze sie, ze moge nosic to co lubie i to co także lubią inni :-)

Błagam Cię dziewczyno, przestań się ośmieszać.
Powtarzasz to tysiąc razy jak jakąś litanię, by wszyscy tylko zobaczyli,
że "stać Cię" :zonk: na to czy tamto. Ch.. mnie to obchodzi.
Chodzi mi tylko o to, że wywyższasz się jakbyś była panią świata,
a jesteś tylko fryzjerką, podkreślam tylko.

Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba logiczne, że ktoś korzysta z pieniędzy rodziny, czy to faceta czy mamy/taty

No, chyba nie. :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Błagam Cię dziewczyno, przestań się ośmieszać. Powtarzasz to tysiąc razy jak jakąś litanię, by wszyscy tylko zobaczyli,

to Ty mnie rozśmieszasz, próbuję przemówić do Twojej pustej głowy, że każdy nosi TO CO LUBI I CO MU SIE PODOBA, ja lubie duze logo? Jakis problem? :mrgreen: jak tak to nie czytaj i nie odpisuj :fakju:

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Chodzi mi tylko o to, że wywyższasz się jakbyś była panią świata, a jesteś tylko fryzjerką, podkreślam tylko.

wywyższam się, bo napisałam, że kupuję w sieciówkach i lubię rzeczy Adidasa? proszę Cię, jak mi znajomy mówi: lece za 3 dni na majorke już po raz trzynasty to co on robi?
buahaha ja po prostu nie zwracam uwagi co kto gada ;] i nie zazdroszcze (nie przeszkadza mi to) innym nawet wtedy kiedy mam wrazenie, ze sie wywyzszaja

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Chodzi mi tylko o to, że wywyższasz się jakbyś była panią świata, a jesteś tylko fryzjerką, podkreślam tylko.

ciekawe kim Ty jestes i co robisz? :and: dla siebie jestem AŻ fryzjerem, bo najważniejsze to robić to co się kocha ;-) idę do pracy z uśmiechem, a jeszcze bardziej się cieszę z każdej zadowolonej klientki - to jest moje spełnienie, a czy dla Ciebie to jest 'tylko' fryzjer to mi to wisi ;-)

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: No, chyba nie.

no nie w sumie, rodzice zarabiają po 40 tys a dziecko powinno klepać biedę i mieszkać w budzie od psa.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana:

Btw dla mnie Ty też się ośmieszasz, szczególnie trzecim zdjęciem u Ciebie na profilu ;-) albo fałdkami tłuszczu wystającymi pod czarną koszulką, no i fryzura (fryzura?!) z czerwonym kwiatkiem wygladajaca jakby była zrobiona na zabawe do remizy strazackiej, miło? raczej nie, wiec skonczmy ta dyskusje. bo ja tez potrafie kogos obrazic.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Ch.. mnie to obchodzi.

a w ogole Ch* Cie to obchodzi a sie denerwujesz i pieklisz, swoją drogą niezły mam ubaw denerwując Cie:mrgreen:
hipokryta, po co piszesz skoro Cie to nie obchodzi pączusiu?
pijana
pijana
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

Z tym, że mogę sobie kupić to co chcę, nie obawiając się, że przez to będę musiała jeść suchy chleb.
I ze świętym spokojem.
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: próbuję przemówić do Twojej pustej głowy, że każdy nosi TO CO LUBI I CO MU SIE PODOBA

No chyba raczej nie. Od setki postów próbujesz wszystkim wmówić, że jesteś boginią luksusu kupując bluzę z wsiórskim ogromnym napisem tylko po to - moje odczucie -, by słitaśni metrosexualiści byli 'pod wrażeniem'. Jakie to urocze :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Twojej pustej głowy

Skończ, bo jesteś prosta jak budowa cepa.

Konto usunięte
Konto usunięte: wywyższam się, bo napisałam, że kupuję w sieciówkach i lubię rzeczy Adidasa?

Pierwszy raz przeczytałam w miarę logiczną wypowiedź Twojego wykonania. Bo pierwszy raz napisałaś coś, czego wcześniej nie zrobiłaś :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe kim Ty jestes i co robisz?

Jestem nauczycielem, ale nie obnoszę się z niczym tak jak Ty. I również lubię to, co robię. Mówię, że jesteś TYLKO fryzjerem, po to, by uświadomić Ci, że Twój zawód nie daje Ci statutu pępka świata :and: Tak samo jak mój mi tego nie daje.

Konto usunięte
Konto usunięte: w budzie od psa.

*dla

Konto usunięte
Konto usunięte: no nie w sumie, rodzice zarabiają po 40 tys a dziecko powinno klepać biedę

Albo po prostu być samodzielnym?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: No chyba raczej nie. Od setki postów próbujesz wszystkim wmówić, że jesteś boginią luksusu kupując bluzę z wsiórskim ogromnym napisem tylko po to - moje odczucie -, by słitaśni metrosexualiści byli 'pod wrażeniem'. Jakie to urocze

wskaż takie zdanie, gdzie tak napisałam ;-) nie potrzebuję zachwytu innych mężczyzn, jestem zaręczona od dawna i wychodzę za mąż, gdybym tak potrzebowała to bym była wolna ;-)

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Jestem nauczycielem, ale nie obnoszę się z niczym tak jak Ty. I również lubię to, co robię. Mówię, że jesteś TYLKO fryzjerem, po to, by uświadomić Ci, że Twój zawód nie daje Ci statutu pępka świata Tak samo jak mój mi tego nie daje.

ale ja nie sądze, że jestem pępkiem świata, znasz mnie, że masz takie zdanie? a jeśli nie (właściwie to na pewno nie), to pokaż zdanie w którym tak twierdzę :mrgreen:

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: *dla

dla mnie od, bo buda to własność psa, chociaż w życiu bym swojego w tym nie trzymała

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Albo po prostu być samodzielnym?

no tak, w wieku od 1-16 to raczej jednak musi wybrać budę OD psa ;-)
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie wstydzę się tego jaka jestem, a jak Ci to przeszkadza to masz problem. Gdyby mi to przeszkadzało to nie wstawiałabym takich zdjęć na profil. A poza tym, to chyba brak Ci argumentów skoro uciekasz się do krytykowania wyglądu, gdzie dyskusja zaczęła się od poglądów idiotko ;-) Właśnie tą wypowiedzią naprawdę upewniłaś mnie w tym, że masz siano we łbie.

Konto usunięte
Konto usunięte: hipokryta, po co piszesz skoro Cie to nie obchodzi

Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści. :zonk:

Chciałaś wyjść na mądrą?
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wskaż takie zdanie, gdzie tak napisałam ;-)

Napisałam "moje odczucie".

Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzę za mąż,

Mam Ci pogratulować ?:zonk:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Nie wstydzę się tego jaka jestem, a jak Ci to przeszkadza to masz problem. Gdyby mi to przeszkadzało to nie wstawiałabym takich zdjęć na profil. A poza tym, to chyba brak Ci argumentów skoro uciekasz się do krytykowania wyglądu, gdzie dyskusja zaczęła się od poglądów idiotko ;-) Właśnie tą wypowiedzią naprawdę upewniłaś mnie w tym, że masz siano we łbie.

chwila, Ty pierwsza się doczepiłaś do mojego zawodu, a była mowa o tym w co lubię się ubierac (przypominam Ci, że lubię duże logo!), obraziłaś mnie, więc ja też mam prawo Cię obrazić pączusiu

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: achowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

No czyli pasuje, 'nie obchodzi mnie to, ale sobie odpiszę i obrażę kogoś' :] jak mnie coś nie obchodzi to nie ciągne dyskusji i się tym nie zajmuje
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Mam Ci pogratulować ?

nie musisz ;-) odpisałam racjonalnie na Twoje pytanie i dałam konkretny argument, bo przed chwilą pisałaś, że mi ich brakuje.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Nie wstydzę się tego jaka jestem, a jak Ci to przeszkadza to masz problem.

Ja także nie wstydzę się 'wywyższać' jak to nazwałaś po swojemu, po prostu napisałam szczerze a Ty się rozrzuciłaś bo się ośmieszam ;-) nie bede z siebie robic skromnej osoby skoro taka nie jestem, Ty też się ośmieszasz no i tyle. chyba mozemy zakonczyc dyskusje?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba mozemy zakonczyc dyskusje?

Ty z pewnością ją zakończysz, skoro nie potrafisz normalnie dyskutować o poglądach, tylko wjeżdżasz na czyjś wygląd. Dziewczyna 19 lat, a zachowanie dziecka z podstawówki.
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: obraziłaś mnie

Skomentowałam tylko to: nie lubię nosic tanich rzeczy, bo nie jestem osobą biedną aby ubierać się w tanie rzeczy - co uważam za prostackie. :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty pierwsza się doczepiłaś do mojego zawodu

"Doczepiałam" się tylko tego, jak ogromne masz mniemanie o sobie będąc tylko fryzjerem.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wstydzę się 'wywyższać'

:and:
Fieska
Fieska
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18


Czytam od wczoraj te twoje zachwycające wypowiedzi i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś pusta jak wydmuszka. Twoje wypowiedzi i wygórowania dorastają typowym dresiarzom z blokowiska, typu: Ja mam dres adasia i buty najacza, a ty mi wszystkiego zazdrościsz!
Opamiętaj się kobieto, bo chyba się czasami zapominasz w tym co piszesz. Większość osób tu na forum pojechało po tobie jak po maśle, a po tobie to spływa. Uważasz się za gówno oblepione złotkiem i nie wiadomo czym jeszcze.

Heh! Musiałam to wyrzucić, bo aż od czytania twoich wypowiedzi można dostać raka oczu i palpitacji serca.

A co do tematu to miałam piękny post i kliknęłam niechcący na poprzednią stronę i go orzeł jasny strzelił. :zly:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.