agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: " uwazasz, ze jest to luksus moc kupic sobie kamizelke za 200 zł w mango a nie taką za 30 zł na targu?" nie uważam, że kamizelka za 200zł jest luksusem, wydaję różnie, zależy co kupuję, na jaką okazję i jakiej jakośći. na 20 rocznicę ślubu rodziców mojego chłopaka poszłam w sukience za 1000zł, nie uważam to za nic odbiegającego jakoś znacząco od normy. standardy są różne i ja to rozumiem.


a dobra, idz spac
moze bardziej szanuje pieniadze, bo mam swiadomosc ze w dalszym ciagu malo ludzi na to stac i jest to dla mnie luksus, luksusem jest nawet posiadanie telefonu komórkowego - obojetnie jakiego.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no, ale nie ma tak dobrze :)

mam nadzieje, ze mnie dobrze zrozumialas...
ale to jest po prostu piekne uczucie, wierze...
poki co dzisiaj w lotto 15 mln losowanie bylo, i pierwszy raz w swoim zyciu zagralam - i nici:lol:

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Szczurka
Szczurka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

Bogowie uchrońcie mnie przed czymś takim !
mmaryjka
mmaryjka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej pisalam to z mysla o domach

ano,to to tak. chce już wakacje jak na to patrzę
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie jest zabawnie :D jeszcze troche i zacznie sie rozmowa o galeriankach

Ja to już jestem w pół śnie to najwyżej jutro poczytam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: tzn, nie o to mi chodzilo, mialam na mysli, ze neutralna jestem w tym sporze

Ja też... a Brazylię i tak lubię :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

Z Agoosią. :rotfl: Luksus jest wtedy kiedy nie trzeba patrzeć na ceny w sklepie tylko można brać to co się podoba. To jest luksus.
Owieczka
Owieczka
  23 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

dla mnie luksusem jest, jak nie ma dzieci w domu i mogę się uwalić przed komputerem z piwem w ręku :D
o taaaaaak :ziober2:

drugi zamknęłam, żeby się nie powtarzały, miłych dykusji:bye:
Tricia
Tricia
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: annjamaica

ja wiem, że nie na temat.. możesz polecić jakieś zajęcia mające na celu głównie ujędrnienie ciała? najlepiej na basenie..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011

idę spać, bo już od 7 mam klientke umowiona... :ziew:
:bye:

:calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011
annjamaica
annjamaica: mam nadzieje, ze mnie dobrze zrozumialas... ale to jest po prostu piekne uczucie, wierze...

wydaje mi sie, ze zrozumialam, ja niestety takiej stabilnosci nie mam i raczej dopoki nie zrobie jakiegos zawodu to miec nie bede, o to mi chodzilo :)

annjamaica
annjamaica: poki co dzisiaj w lotto 15 mln losowanie bylo, i pierwszy raz w swoim zyciu zagralam - i nici

no ja tez ostatnio gralam jak byly kumulacje i o dziwo - nic nie wygralam.
chamstwo, powinni mi w nagrodde za przegrana chociaz ze sto tysiecy dac :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bogowie uchrońcie mnie przed czymś takim !

przed kolacja w restauracji :woot:
i przed winem ??
Paulinessa
Paulinessa
  23 marca 2011

Tylko bez kłótni proszę tutaj :ninja:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie luksusem jest, jak nie ma dzieci w domu i mogę się uwalić przed komputerem z piwem w ręku :D

jak mozesz? luksus to picie wyborowej, osmieszasz się pisząc, ze piwo jest luksusem

:crylol:

boze :and:
Tricia
Tricia
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ano,to to tak. chce już wakacje jak na to patrzę

o tak! ale mi póki co wystarczyłoby 20 stopni na dworze i możliwość założenia sukienki i butów na koturnie bez obaw o zamarznięcie!
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ano,to to tak. chce już wakacje jak na to patrzę

ja mam sie ochote wlamac komus, kto ma taki dom i poplywac w basenie, mimo ze nie potrafie plywac :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to już jestem w pół śnie to najwyżej jutro poczytam ;)

spoko, temat raczej nie zniknie, chociaz w sumie nigdy nie wiadomo :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też... a Brazylię i tak lubię

nigdy nie bylam :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Z Agoosią.

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie luksusem jest, jak nie ma dzieci w domu i mogę się uwalić przed komputerem z piwem w ręku :D o taaaaaak

a tak na codzien nie mozesz?? tzn jak pojda spac :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: drugi zamknęłam, żeby się nie powtarzały, miłych dykusji

a dziekuje, ludzie beda wiedziec, gdzie sie powinni wypowiadac :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: idę spać, bo już od 7 mam klientke umowiona...

:bye:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko bez kłótni proszę tutaj

sytuacja jest pod kontrola, jakby cos to dam znac wiadomo, zeby zamknal, przyleci tu szybko jak jastrzab, mimo ze jest sowa :tak:
Tricia
Tricia
  24 marca 2011

ja też już prawie śpię.... mój już zasypia.
pora spać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.