BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:

Mam ogromny problem i potrzebuję ratunku i pomocy.

Otóż: mam w pracy koleżankę, która delikatnie mówiąc... NIE MYJE SIĘ I ŚMIERDZI.
Kiedy się uśmiecha, widać na zębach grubą warstwę osadu, ogólnie widac, że nie myje zębów, są żółte, dziąsła ma takie czerwone jakby stan zapalny, a kiedy stoi się blisko niej a ona się odezwie.. Uwierzcie, że 'poranny kapeć' w buzi to jest delikatny zapach. No nie da się wytrzymać. Naprawdę, zbiera mi się na wymiot z tego smrodu.
Dodatkowo - kiedy ma okres po całym salonie roznosi się smród, wtedy mam wrażenie, że nie pracuję w Salonie Fryzjerskim tylko w ... Tesco na stoisku z rybami. Ciuchy ma brudne, pachną takim specyficznym zapachem, przychodzi z bardzo tłustymi włosami.
Dodatkowo jak zaczynała pracę (FRYZJERKA!!!) to przyszła z Wszami, ostatnio sytuacja się powtórzyła, koleżanka znalazła u niej wesz, ale szefowa nas zganiła, że się na nią uwzięłyśmy i wymyślamy.
Dodatkowo jak myję jej włosy czy robimy sobie wzajemnie makijaż kiedy mamy czas (tzn ja jej jak mnie prosi, bo nic jej nie pozwalam robić na mnie - ani włosów, paznokci, nic - zwyczajnie się brzydzę, i tak się męczę, kiedy muszę jej coś zrobić:nie:), to na szyi no widać taki brud itp.

Sprawa jest skomplikowana - jest to dziewczyna bardzo młoda, z ubogiej rodziny (kur... rozumiem, że ktoś jest biedny ale ona ma w domu wode, kiedyś do klasy chodziłam z dziewczyną, co nie miała łazienki i zawsze była czysta i pachnąca!!!), dodatkowo chora bo ma jakiegoś garba i jakieś tam operacje na kręgosłup i Szefowa jest bardzo za nią. :nie: Sądzi, że wszyscy się od niej odsuwają, bo jest biedna i ma gorsze ciuchy itp, 'koleżanka' skarży się, że czuje się źle u Nas. Czy Kierowniczka tego nie czuje? A może jest tak zaślepiona? NIE WIEM. Nie jest ani wybitną fryzjerką (a raczej zawsze trzeba po niej poprawiać, raz jak strzygła irokeza to trzeba było tył wygolić bo 'ups, trochę mi SPIEPRZYŁ' :ninja) ani nic w sobie nie ma drygu itp.

Ostatnio zostałyśmy we trzy i Kierowniczka poruszyła tą sprawę, chciałam powiedzieć dlaczego tak się dzieje, ale powiedziała 'że nie chce o tym rozmawiać a koleżanka pewnie też nie za bardzo chce' - i to jest wymigiwanie się od problemu i tak ciągle. Dodatkowo ją faworyzuje, jak mamy wolny czas to ona ma we wszystkim pierwszeństwo i wszystko my jej musimy robić (włosy, paznokcie itp i to za darmo, nawet materiałów nie pokrywa) a my jesteśmy zawsze na końcu.

I co ja mam zrobić? Jak jej to powiedzieć? Jak to załatwić? Wiem, że ona taka jest po prostu z lenistwa, a nie dlatego, że jest biedna. Kiedyś koleżanka jej powiedziała ' (imię), noś ze sobą gumę do pracy bo z Tobą się wytrzymać nie da!'
Szefowa od problemu ucieka, a ja boję się, że kiedyś prosto w twarz jej powiem:
'Umyj się w końcu, bo strasznie śmierdzisz i rzygać mi się chce, kiedy do mnie mówisz!'

RATUNKU!
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ryzykowne zakładanie takiego tematu w takim miejscu, ze zdjęciem na profilu. Stracisz za to pracę

w piątek sie z toba policzę za ten post
folkemon
folkemon
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kim jest lewak?

mańkut , chyba :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem?

Mało ludzi straciło pracę opisując swoje miejsce pracy w sieci w sposób, który sprawia, że klienci nie będą chcieli przychodzić? Facebook, fora internetowe, itp
folkemon
folkemon
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w piątek sie z toba policzę za ten post

bana za dany post można dać tylko do godziny od napisania posta :zabawa:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bana za dany post można dać tylko do godziny od napisania posta

będę miał cie na oku
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mańkut , chyba

nie chce mi powiedzieć....
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mało ludzi straciło pracę opisując swoje miejsce pracy w sieci w sposób, który sprawia, że klienci nie będą chcieli przychodzić? Facebook, fora internetowe, itp

ale ja nie opisuję mojego miejsca pracy, nie podałam adresu, miasta, lokalizacji, i nie pisałam nic złego o samym miejscu, tylko o jednej koleżance :woot:
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wyjaśniłaś mi kto to jest lewak skinóffo

Jakiś supertolerancyjny (aczkolwiek nienawidzący wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają) palancik, który stwierdza, że wszystko, co się zrobi, to obiaw nazizmu/faszyzmu/nietolerancji itp.
I nie mam tu na myśli kogoś, kto po prostu ma bardziej liberalne poglądy, czy po prostu inny światopogląd ;)
folkemon
folkemon
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja nie opisuję mojego miejsca pracy, nie podałam adresu, miasta, lokalizacji, i nie pisałam nic złego o samym miejscu, tylko o jednej koleżance

Ale masz zdjęcia na profilu, więc kto Cię zna ten skojarzy o jakim salonie piszesz.

Ja bym takiego tematu nie założył. O Doktorze Fukuda tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce mi powiedzieć....

Może sama jest lewakiem i jej głupio.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś supertolerancyjny (aczkolwiek nienawidzący wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają) palancik, który stwierdza, że wszystko, co się zrobi, to obiaw nazizmu/faszyzmu/nietolerancji itp. I nie mam tu na myśli kogoś, kto po prostu ma bardziej liberalne poglądy, czy po prostu inny światopogląd ;)

a kim jest narodowiec?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale masz zdjęcia na profilu, więc kto Cię zna ten skojarzy o jakim salonie piszesz. Ja bym takiego tematu nie założył. O Doktorze Fukuda tak.

o ile tu dotrą jakieś osoby, które mnie znają. wątpie :-)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może sama jest lewakiem i jej głupio.

boje sie przyznać w tym temacie że jestem żydem bo mnie weźmie pewnie na glany, ale za to w piątek...w piątek będzie ręka na pulsie
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w piątek będzie ręka na pulsie

ile jeszcze razy to napiszesz? :ziober2: :d
folkemon
folkemon
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile tu dotrą jakieś osoby, które mnie znają. wątpie :-)

Żebyś się nie zdziwiła. Zrobiłaś świetną reklamę swojemu miejscu pracy.

A co do tematu to szefowa musi być nieźle porąbana skoro zatrudnia do salonu fryzjerskiego zawszoną osobę :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: boje sie przyznać w tym temacie że jestem żydem bo mnie weźmie pewnie na glany, ale za to w piątek...w piątek będzie ręka na pulsie

nie bój się , obronię Cię.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu to szefowa musi być nieźle porąbana skoro zatrudnia do salonu fryzjerskiego zawszoną osobę

ona ma po prostu za dobre serce, i szkoda jej takich ludzi :-) najpierw ja zatrudniła a jakieś miesiąc później wyszło, że ma wszy.
folkemon
folkemon
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ona ma po prostu za dobre serce, i szkoda jej takich ludzi :-) najpierw ja zatrudniła a jakieś miesiąc później wyszło, że ma wszy.

Fryzjer nie musi mieć jakiejś książeczki zdrowia? :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.