BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011 (pierwszy post)
:calusek:

Mam ogromny problem i potrzebuję ratunku i pomocy.

Otóż: mam w pracy koleżankę, która delikatnie mówiąc... NIE MYJE SIĘ I ŚMIERDZI.
Kiedy się uśmiecha, widać na zębach grubą warstwę osadu, ogólnie widac, że nie myje zębów, są żółte, dziąsła ma takie czerwone jakby stan zapalny, a kiedy stoi się blisko niej a ona się odezwie.. Uwierzcie, że 'poranny kapeć' w buzi to jest delikatny zapach. No nie da się wytrzymać. Naprawdę, zbiera mi się na wymiot z tego smrodu.
Dodatkowo - kiedy ma okres po całym salonie roznosi się smród, wtedy mam wrażenie, że nie pracuję w Salonie Fryzjerskim tylko w ... Tesco na stoisku z rybami. Ciuchy ma brudne, pachną takim specyficznym zapachem, przychodzi z bardzo tłustymi włosami.
Dodatkowo jak zaczynała pracę (FRYZJERKA!!!) to przyszła z Wszami, ostatnio sytuacja się powtórzyła, koleżanka znalazła u niej wesz, ale szefowa nas zganiła, że się na nią uwzięłyśmy i wymyślamy.
Dodatkowo jak myję jej włosy czy robimy sobie wzajemnie makijaż kiedy mamy czas (tzn ja jej jak mnie prosi, bo nic jej nie pozwalam robić na mnie - ani włosów, paznokci, nic - zwyczajnie się brzydzę, i tak się męczę, kiedy muszę jej coś zrobić:nie:), to na szyi no widać taki brud itp.

Sprawa jest skomplikowana - jest to dziewczyna bardzo młoda, z ubogiej rodziny (kur... rozumiem, że ktoś jest biedny ale ona ma w domu wode, kiedyś do klasy chodziłam z dziewczyną, co nie miała łazienki i zawsze była czysta i pachnąca!!!), dodatkowo chora bo ma jakiegoś garba i jakieś tam operacje na kręgosłup i Szefowa jest bardzo za nią. :nie: Sądzi, że wszyscy się od niej odsuwają, bo jest biedna i ma gorsze ciuchy itp, 'koleżanka' skarży się, że czuje się źle u Nas. Czy Kierowniczka tego nie czuje? A może jest tak zaślepiona? NIE WIEM. Nie jest ani wybitną fryzjerką (a raczej zawsze trzeba po niej poprawiać, raz jak strzygła irokeza to trzeba było tył wygolić bo 'ups, trochę mi SPIEPRZYŁ' :ninja) ani nic w sobie nie ma drygu itp.

Ostatnio zostałyśmy we trzy i Kierowniczka poruszyła tą sprawę, chciałam powiedzieć dlaczego tak się dzieje, ale powiedziała 'że nie chce o tym rozmawiać a koleżanka pewnie też nie za bardzo chce' - i to jest wymigiwanie się od problemu i tak ciągle. Dodatkowo ją faworyzuje, jak mamy wolny czas to ona ma we wszystkim pierwszeństwo i wszystko my jej musimy robić (włosy, paznokcie itp i to za darmo, nawet materiałów nie pokrywa) a my jesteśmy zawsze na końcu.

I co ja mam zrobić? Jak jej to powiedzieć? Jak to załatwić? Wiem, że ona taka jest po prostu z lenistwa, a nie dlatego, że jest biedna. Kiedyś koleżanka jej powiedziała ' (imię), noś ze sobą gumę do pracy bo z Tobą się wytrzymać nie da!'
Szefowa od problemu ucieka, a ja boję się, że kiedyś prosto w twarz jej powiem:
'Umyj się w końcu, bo strasznie śmierdzisz i rzygać mi się chce, kiedy do mnie mówisz!'

RATUNKU!
mmaryjka
mmaryjka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to one też zwlekały bo musiały mieć już stopien zaawansowany skoro musiały się zgolić

następnego dnia ich wygolili pod przymusem - w końcu to szpital, a wszy się roznoszą z prędkością światła

Konto usunięte
Konto usunięte: ona jest fryzjerką.

ja bym naprawdę zrobiła porządny dym. nie macie w pracy np. prysznica?
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale z ciebie skinófffa

mwhahaha ;)
Ale to by podziałało. ;D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie... po godzinach siłą ją na fotelu przytrzymać, opiedolić jej łeb na 3 mm i zlać denaturatem i tak pognać do domu - więcej ze wszami nie przyjdzie xD

Dobra myśl :rotfl:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mwhahaha ;) Ale to by podziałało. ;D

to jest przeciez dręczenie innej osoby, za to świat zza krat jest
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym naprawdę zrobiła porządny dym. nie macie w pracy np. prysznica?

mamy, ale co da prysznic?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra myśl

dobra, opier... bym ją z chęcią na te 3 mm, za to, ile musiałam nawąchać się jej smrodu :/ i czuć obrzydzenie, kiedy dotykałam jej tłustych wlosów zanim je zmoczyłam
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest przeciez dręczenie innej osoby, za to świat zza krat jest

Ja jestem niekarana, więc za taką akcję najwyżej wyrok w zawiasach ;P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem niekarana, więc za taką akcję najwyżej wyrok w zawiasach ;P

Buahaha, ja też nie jestem karana, NIE KUŚ!!!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011

I wiecie co? Nawciskam jej w tym liście, i nie będe przebierać w słowach :]

Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Buahaha, ja też nie jestem karana, NIE KUŚ!!!

Nie kuszę, ja tylko rozwiązanie proponuję ;)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem niekarana, więc za taką akcję najwyżej wyrok w zawiasach ;P

chyba że trafisz na żydowskiego prokuratora:ziober2:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Buahaha, ja też nie jestem karana, NIE KUŚ!!!

zawiasy to nie jest taka miła sprawa, kumpel ma i jak cos sie dzieje w okolicy to policja jest u niego w domu;]
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba że trafisz na żydowskiego prokuratora

Albo na jakiegoś lewaka.
Ale mam tyle instynktu samozachowawczego, że szwedę i białe sznurówki w glanach odpuściłabym sobie, idąc na rozprawę. xD
Owieczka
Owieczka
  14 marca 2011

Kufffa, jadłam sobie obiad czytając ten temat i autentycznie rzygać mi się zachciało, aż poczułam ten jej zapach z ryja i wyobraziłam sobie te zęby :haft:
Ale moim zdaniem listy na niewiele się zdadzą, przeczyta je w samotności i może zignoruje, podrze a nadal będzie taką abnegatką. Myślę, że tu trzeba powiedzieć jej wprost, w 4 oczy, ale miło, bez wyrzutów. Kupić szczoteczkę, pastę, dać mydło i antyperspirant i przypilnować pod kabiną prysznica...

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawiasy to nie jest taka miła sprawa, kumpel ma i jak cos sie dzieje w okolicy to policja jest u niego w domu;]

przecież my tylko sobie żartujemy i snujemy wizję, co byśmy takiej zrobiły...:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.