BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam w zimny i mroźny wieczór. ;-)

Dzisiaj tak się zastanawiałam, jakie ludzie mają dziwne nawyki związane z pielęgnacją ciała, włosów, twarzy, rąk itp?
Nie wiem jak to ująć, więc może napiszę jakie ja mam:P
1. Jeśli wstaję rano i mam zamiar wziąć prysznic, to najpierw biorę prysznic, następnie wychodzę wycieram się ręcznikiem i myję włosy osobno z głową w dół, czyli nigdy nie myję włosów pod prysznicem bo potem mam wrażenie, że są źle umyte lub brudne. Bo jakbym umyła włosy pod prysznicem to zdążyłabym się spocić zanim bym wyszła a wtedy mam wrażenie, że włosy już są nie takie :P
2. Obsesyjnie myję ręce. Kiedy wychodzę spod prysznica, myję ręce następnie smaruję kremem twarz, myję ręce, balsamuję ciało: brzuch jednym balsamem, myję ręce, nogi innym znowu myję ręce, dekolt ramiona też innym balsamem znowu myję ręce, potem czeszę włosy znowu myję ręce itd... Po prostu no nie wiem :P nie chcę, aby balsamy, kremy się ze sobą łączyły, zawsze coś zostaje na rękach.

To chyba dwa najdziwniejsze jakie mam :-)
A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Marta.
:calusek:

Babsy
Babsy
  21 lutego 2011

musze myc sie gabka, bo czuje ze jestem niedomyta, jesli myje sie tylko reka;)
mam osobny recznik od calego ciala ktorym sie owijam po wyjsciu z kapieli, osobny do gornej czesci ciala, osobny do nog, wlosow i twarzy;P
to na razie tyle co mi przychodzi do glowy;)
pozdrawiam:)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: musze myc sie gabka, bo czuje ze jestem niedomyta, jesli myje sie tylko reka;) mam osobny recznik od calego ciala ktorym sie owijam po wyjsciu z kapieli, osobny do gornej czesci ciala, osobny do nog, wlosow i twarzy;P

a to w sumie też jest dziwne, ale dużo osób tak ma więc nie do konca :D
ale mam tak samo :D:D:D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Najpierw myje wlosy, pozniej biorę prysznic, Nigdy odwrotnie !
Muszę się wymalowac jeszcze wtedy kiedy mam recznik na glowie, a nie wtedy kiedy mam wysuszone wlosy. :mrgreen: .
Kiedys tak zrobiłam i myszlałam ze mnie szlak trafi :and: .

Mam inna obsesje nie zwiazana z cialem, mada, uroda etc.
Chodzi o KROMKI chleba :mrgreen: .
Nie zjem kanapki, posmarowanej maslem nie z tej strony co trzeba (czyt. smaruje maslem tam, gdzie widac mniej skórki, czyli jest wiecej srodka ) :D
Fieska
Fieska
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?


Hmmm... Nie zwróciłam na to dużej uwagi.
Zawszę biorę prysznic rano i wieczorem. Latem nawet kilka razy dziennie.
Nie położę się spać póki nie zmyję makijażu i rozczeszę włosów.
Jak sprzątam to dezynfekuję wszystko co się da.
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011

na wlosy nakladam mase szamponu, musi sie pienic gigantycznie, zebym uznala ze mam dobrze umyte wlosy:)
ps.przypomnialo mi sie, jak kiedys mylam glowe i mi nalecialo szaponu do oka, to je tarlam. jak umylam glowe to zauwazylam, ze soczewka mi z tego oka wyleciala do wanny:lol2: a nie mialam kasy na nowa pare i chodzilam pare dni w okularach:P

Babsy
Babsy
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zjem kanapki, posmarowanej maslem nie z tej strony co trzeba (czyt. smaruje maslem tam, gdzie widac mniej skórki, czyli jest wiecej srodka ) :D

ja nie lubie jak ktos je bulki "do gory nogami":P
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: ja nie lubie jak ktos je bulki "do gory nogami":P

haha ;d tez fajnie.
Na mnie zawsze Mama sie zloscila, jak mi robila kanapkli do szkoly, a ja ich nie jadlam bo zle posmarowala :and: ;d
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie położę się spać póki nie zmyję makijażu i rozczeszę włosów.

to tak jak ja :D ja oczu zmyc nie musze, ale puder koniecznie :D i wlosy tez musze poczesac i spiąc aby sie nie kołtuniły :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę się wymalowac jeszcze wtedy kiedy mam recznik na glowie

hahaha, ja tez! ja biore prysznic, myje wlosy i maluje sie, jak skoncze to sciagam recznik :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zjem kanapki, posmarowanej maslem nie z tej strony co trzeba (czyt. smaruje maslem tam, gdzie widac mniej skórki, czyli jest wiecej srodka ) :D

wiem o co chodzi, ja tak robie jak sobie chce wiecej dzemu nasmarowac :D bo wtedy jest wieksza powierzchnia :D

Babsy
Babsy: na wlosy nakladam mase szamponu, musi sie pienic gigantycznie, zebym uznala ze mam dobrze umyte wlosy:)

ja akurat nie nakladam duzo, ale tez jak mi sie dobrze nie spieni to mam wrazenie ze wlosy sa brudne :D

Babsy
Babsy: jak umylam glowe to zauwazylam, ze soczewka mi z tego oka wyleciala do wanny

:crylol:
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011

jeszcze jak sie maluje, to najpierw podklad, potem korektor, makijaz oczu i puder:) nigdy odwrotnie;)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: jeszcze jak sie maluje, to najpierw podklad, potem korektor, makijaz oczu i puder:) nigdy odwrotnie;)

to ja znowu krem, podklad, korektor, puder, makijaz oczu, roz, i blyszczyk :D

aha i musze umyc zeby zaraz po obudzeniu bo nigdy nie jem z brudnymi zebami bo wtedy mysle, ze bakterie połykam co przez noc sie zrobily :D:D:D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha, ja tez! ja biore prysznic, myje wlosy i maluje sie, jak skoncze to sciagam recznik :D

dokladnie:D robie to samo :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem o co chodzi, ja tak robie jak sobie chce wiecej dzemu nasmarowac :D


o, wkasnie! wieksza powierzchnia :D brakowalo mi słow :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o, wkasnie! wieksza powierzchnia :D brakowalo mi słow :P

myslalam, ze tylko ja zwracam na to uwage :D:D:D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: myslalam, ze tylko ja zwracam na to uwage :D:D:D

Ja tez myslalam,ze tylko ja mam takiego pier*olca na tym punkcie :D
nawet nie smakuje tak kanapka na tej odwrotnej stronie :nie: :d
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011

najpierw zakladam lewy but:)
korzystajac z toalety musze wiedziec, ze nikt mnie nie widzi- to logiczne- ani nie slyszy:lol2: trauma z podstawowki jeszcze;) tak do liceum nie zalatwialam sie ani w szkole, ani w miejscach publicznych, takze wycieczki jednodniowe byly koszmarem;)
do 4 kl. podstawowki obgryzalam paznokcie, za nic nie dalam sobie obciac, choc u nog nie mialam nic przeciwko;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.