BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam w zimny i mroźny wieczór. ;-)

Dzisiaj tak się zastanawiałam, jakie ludzie mają dziwne nawyki związane z pielęgnacją ciała, włosów, twarzy, rąk itp?
Nie wiem jak to ująć, więc może napiszę jakie ja mam:P
1. Jeśli wstaję rano i mam zamiar wziąć prysznic, to najpierw biorę prysznic, następnie wychodzę wycieram się ręcznikiem i myję włosy osobno z głową w dół, czyli nigdy nie myję włosów pod prysznicem bo potem mam wrażenie, że są źle umyte lub brudne. Bo jakbym umyła włosy pod prysznicem to zdążyłabym się spocić zanim bym wyszła a wtedy mam wrażenie, że włosy już są nie takie :P
2. Obsesyjnie myję ręce. Kiedy wychodzę spod prysznica, myję ręce następnie smaruję kremem twarz, myję ręce, balsamuję ciało: brzuch jednym balsamem, myję ręce, nogi innym znowu myję ręce, dekolt ramiona też innym balsamem znowu myję ręce, potem czeszę włosy znowu myję ręce itd... Po prostu no nie wiem :P nie chcę, aby balsamy, kremy się ze sobą łączyły, zawsze coś zostaje na rękach.

To chyba dwa najdziwniejsze jakie mam :-)
A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Marta.
:calusek:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez myslalam,ze tylko ja mam takiego pier*olca na tym punkcie :D nawet nie smakuje tak kanapka na tej odwrotnej stronie :d

ja w ogole kanapke musze sobie sama zrobic :woot: jak mi narzeczony zrobi to sie denerwuje, bo albo jest zła kolejnosc (np sałaty sera wędliny) albo mi gdzies masło widać, nienawidzę tego :D musze miec tak położone zeby całe masło było przykryte jak gdzies są dziury to sie wkurzam :D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011

zawsze zakladam najpierw spodnie od pizamy, pozniej gore, tak samo jest z dzinsami np. :D

Babsy
Babsy
  21 lutego 2011

ja nie lubie jak do kanapek jest nawalone wszystkiego- moj facet za to lubi z wedlina, serem, ogorkiem, keczupem i majonezem;/ ja za to albo z wedlina, albo z serem, albo z warzywem...

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja w ogole kanapke musze sobie sama zrobic jak mi narzeczony zrobi to sie denerwuje, bo albo jest zła kolejnosc (np sałaty sera wędliny) albo mi gdzies masło widać, nienawidzę tego :D musze miec tak położone zeby całe masło było przykryte jak gdzies są dziury to sie wkurzam :D

haha to az tak nie mam :D
Nie moge miec tylko żył w szynce :blee: :and: .
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: korzystajac z toalety musze wiedziec, ze nikt mnie nie widzi- to logiczne- ani nie slyszy

ja zanim siąde na tron to musze miec pewnosc, ze jest papier uzupełniony :D
i musze sie 'podetrzeć' po siusianiu min. 3 razy i zawsze biore 6 kawałków papieru :D:D nienawidze, jak wchodze u kogos do toalety i widze, że jest kapnięte :nie: obrzydliwe :D jak mozna sie nie podcierac po siusianiu?
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze zakladam najpierw spodnie od pizamy, pozniej gore, tak samo jest z dzinsami np. :D

o, to tez:)
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011

[quote=BreakMyFall18
ja zanim siąde na tron to musze miec pewnosc, ze jest papier uzupełniony :D
i musze sie 'podetrzeć' po siusianiu min. 3 razy i zawsze biore 6 kawałków papieru :D:D nienawidze, jak wchodze u kogos do toalety i widze, że jest kapnięte obrzydliwe :D jak mozna sie nie podcierac po siusianiu?
tez nienawidze kapnietej deski:martuska: albo jak ktos rak nie myje;/ co innego jak gdzies w trakcie podrozy, gdzie natychmiast trzeba sie zatrzymac w krzakach, ale w toalecie:/?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: haha to az tak nie mam :D

a mnie to bardzo denerwuje :D :nie:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zanim siąde na tron to musze miec pewnosc, ze jest papier uzupełniony :D i musze sie 'podetrzeć' po siusianiu min. 3 razy i zawsze biore 6 kawałków papieru :D:D nienawidze, jak wchodze u kogos do toalety i widze, że jest kapnięte obrzydliwe :D jak mozna sie nie podcierac po siusianiu?


Bardzo obrzydliwe !
Ja nie moge zniesc otwartej klapy. wrrr.
Sikasz to zamykaj! Wiecej bakterii jeszcze sie przedostaje na zewnatrz.
Mieszkam ze swoim facetem u niego z jego rodzicami, i ost, pisalam karteczki przy WC zeby ZAMYKAC KLAPE, bo jego zlosliwy Ojciec, nie zamyka. cos okropnego !
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: albo jak ktos rak nie myje;/ co innego jak gdzies w trakcie podrozy, gdzie natychmiast trzeba sie zatrzymac w krzakach, ale w toalecie:/?

o Jezu :D ja tez! najbardziej mnie denerwuje, jak w dyskotece jestem np. z kolegami i ida do toalety i nie myją rąk a potem np. chca mi powiedziec cos na ucho i chwytają mnie za szyje :D Jezu jak ja tego nienawidze! w ogole nie cierpie jak ktos mnie za szyje chwyta i cos na ucho mi gada.
i strasznie nienawidze jak ktos mnie chwyta za włosy
albo jak narzeczony sie przytula i założy mi tak ręce na włosy :zonk:
od razu mowie: nie włosy i musze je wyjąć:D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sikasz to zamykaj! Wiecej bakterii jeszcze sie przedostaje na zewnatrz.

:and: masakra, ja w ogole czesto dezynfekuje WC takim sprayem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mieszkam ze swoim facetem u niego z jego rodzicami, i ost, pisalam karteczki przy WC zeby ZAMYKAC KLAPE, bo jego zlosliwy Ojciec, nie zamyka. cos okropnego !

dobra jestes :D:D:D
ja tez mam dziwny sposob mycia szklanek :and:
dokładnie je myję wodą z płynem a potem kilka razy wlewam wode do środka mieszam wylewam i tak pare razy :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011

takiej kanapki bym nie zjadła bo widać masło, musi być cała dokładnie przykryta :D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masakra, ja w ogole czesto dezynfekuje WC takim sprayem.


ja domestosem myje.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra jestes :D:D:D ja tez mam dziwny sposob mycia szklanek dokładnie je myję wodą z płynem a potem kilka razy wlewam wode do środka mieszam wylewam i tak pare razy :D


Nie znosze zlosliwych ludzi.
A juz w ogole w takich sutucjach , bo to tylko swiadczy o braku kultury i obleśności ( nie wiem jak to odmienic ;p ) .

Dlatego , ja 'myje' w zmywarce :D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takiej kanapki bym nie zjadła bo widać masło, musi być cała dokładnie przykryta :D

mnie by draznił wystajacy ser :| :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego , ja 'myje' w zmywarce :D

ja tez mam zmywarke, ale myje szklanke bo nie mam miejsca zeby ciagle brac czyste i zmieniac i wkladac :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.