BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam w zimny i mroźny wieczór. ;-)

Dzisiaj tak się zastanawiałam, jakie ludzie mają dziwne nawyki związane z pielęgnacją ciała, włosów, twarzy, rąk itp?
Nie wiem jak to ująć, więc może napiszę jakie ja mam:P
1. Jeśli wstaję rano i mam zamiar wziąć prysznic, to najpierw biorę prysznic, następnie wychodzę wycieram się ręcznikiem i myję włosy osobno z głową w dół, czyli nigdy nie myję włosów pod prysznicem bo potem mam wrażenie, że są źle umyte lub brudne. Bo jakbym umyła włosy pod prysznicem to zdążyłabym się spocić zanim bym wyszła a wtedy mam wrażenie, że włosy już są nie takie :P
2. Obsesyjnie myję ręce. Kiedy wychodzę spod prysznica, myję ręce następnie smaruję kremem twarz, myję ręce, balsamuję ciało: brzuch jednym balsamem, myję ręce, nogi innym znowu myję ręce, dekolt ramiona też innym balsamem znowu myję ręce, potem czeszę włosy znowu myję ręce itd... Po prostu no nie wiem :P nie chcę, aby balsamy, kremy się ze sobą łączyły, zawsze coś zostaje na rękach.

To chyba dwa najdziwniejsze jakie mam :-)
A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Marta.
:calusek:

ToxicRat
ToxicRat
  22 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nogi myję w zlewie a dupę wodą z rąk i twarzy bo nienawidzę marnować wody mając w myśli ginące z odwodnienia dzieci z Etiopii.

Prawie jak z Dnia Świra ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lutego 2011

aha, jeszcze jedno... jesli biore kapiel w wannie to ZAWSZE po niej biore prysznic, poniewaz wydaje mi sie, ze jestem po niej wciaz cala oblepiona :/

Paulinessa
Paulinessa
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha, jeszcze jedno... jesli biore kapiel w wannie to ZAWSZE po niej biore prysznic, poniewaz wydaje mi sie, ze jestem po niej wciaz cala oblepiona :/


:crylol:

Przepraszam :)
ToxicRat
ToxicRat
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha, jeszcze jedno... jesli biore kapiel w wannie to ZAWSZE po niej biore prysznic, poniewaz wydaje mi sie, ze jestem po niej wciaz cala oblepiona :/

Ja też, jak miałam wannę, to po kąpieli się jeszcze dodatkowo spłukiwałam pod prysznicem.
W ogóle jakoś za kąpielą w wannie nie przepadam, wolę prysznic - szybciej, mniejsze zużycie wody i lepiej się cżłowiek domyje i dokładniej spłucze z siebie mydło, czy żel...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawie jak z Dnia Świra ;)

Dobre wzorce, kopczyk kawowej górki także usypuję symetrycznie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ToxicRat
ToxicRat
  22 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobre wzorce, kopczyk kawowej górki także usypuję symetrycznie

Jak idziesz to nogi też dokładnie na płytach chodnikowych stawiasz? ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :D łał nie ogarniam :D


moj facet tez nie
kiedys przedobrzylam, zrobilam gruboziarnisty peeling, potem maske oczyszczajaca jedna i druga a potem jeszcze plastry - twarz mialam czerwona jak prosie i pelno syfow mi wyszlo. przez ponad tydzien bylam uzalezniona od dermablendu :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja do sprzatania uzywam takich chusteczek detol do wszystkiego, sa jednorazowe i nie ma problemu z syfem na gabce :D

O, dobre, muszę takie kupić :D Nie pomyślałam :)

Przypomniałyście mi jeszcze o ciągłym macaniu, przeczesywaniu włosów, na paznokcie też się często patrzę i coś tam przy nich majstruję. Wanny na szczęście nie mam, wolę prysznic zdecydowanie.
Paulinessa
Paulinessa
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomniałyście mi jeszcze o ciągłym macaniu, przeczesywaniu włosów,


No tak, też zapomniałam, na oglądaniu włosów schodzi mi pół dnia :rotfl:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

jaki avatar :crylol:
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaAaaaaa!!!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak idziesz to nogi też dokładnie na płytach chodnikowych stawiasz? ;)

Tak i zawsze chodzę po przestępnych :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jaki avatar hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaAaaaaa!!!

miziaj kotka miziaj :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ToxicRat
ToxicRat
  22 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak i zawsze chodzę po przestępnych

"czemu moim udziałem jest takie szaleństwo?"
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "czemu moim udziałem jest takie szaleństwo?"

Albo : "a wziąłem jasne spodnie wziąłem a nie ciągle te ciemne ponure dziady ponure" :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ewelina
Ewelina
  22 lutego 2011

szpital. Byłam ostatnio u dziadka na chirurgi, leżał obok facet z wielkimi ranami na nodze, aż do kości, pielęgniarka zmieniała mu opatrunek przy mnie, rozumiem chory, ale to i tak było obrzydliwe i bałam się oddychać, żeby nie 'wdechnąć' jakiś zarazków czy coś :lol: zakryłam buzię moim szalikiem, i dopiero złapałam powietrze, taki niby filtr hahaahah, inaczej bym się udusiła :and:
następny dziwny nawyk?
Szkoła..dotknę kredy, muszę umyć ręce bo czuje jakbym dotykała mąki ziemniaczanej :zonk: Myje ręce, i zanim zakręcę kran, nalewam sobie w garść trochę wody, zakręcam i wodą z dłoni opłukuję tą rękę, która dotykała kranu :lol: poza tym unikam ścian itp :lol:

Ewelina
Ewelina
  22 lutego 2011
Ewelina
Ewelina: zakryłam buzię moim szalikiem, i dopiero złapałam powietrze, taki niby filtr hahaahah, inaczej bym się udusiła

btw. w autobusach często tak mam :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.