BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam w zimny i mroźny wieczór. ;-)

Dzisiaj tak się zastanawiałam, jakie ludzie mają dziwne nawyki związane z pielęgnacją ciała, włosów, twarzy, rąk itp?
Nie wiem jak to ująć, więc może napiszę jakie ja mam:P
1. Jeśli wstaję rano i mam zamiar wziąć prysznic, to najpierw biorę prysznic, następnie wychodzę wycieram się ręcznikiem i myję włosy osobno z głową w dół, czyli nigdy nie myję włosów pod prysznicem bo potem mam wrażenie, że są źle umyte lub brudne. Bo jakbym umyła włosy pod prysznicem to zdążyłabym się spocić zanim bym wyszła a wtedy mam wrażenie, że włosy już są nie takie :P
2. Obsesyjnie myję ręce. Kiedy wychodzę spod prysznica, myję ręce następnie smaruję kremem twarz, myję ręce, balsamuję ciało: brzuch jednym balsamem, myję ręce, nogi innym znowu myję ręce, dekolt ramiona też innym balsamem znowu myję ręce, potem czeszę włosy znowu myję ręce itd... Po prostu no nie wiem :P nie chcę, aby balsamy, kremy się ze sobą łączyły, zawsze coś zostaje na rękach.

To chyba dwa najdziwniejsze jakie mam :-)
A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Marta.
:calusek:

SoDope
SoDope
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope:w szybie sklepu .. też tak mam no wlasnie

Ty .. ostatnio próbowałam te chipsy octowe - pyszne :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty .. ostatnio próbowałam te chipsy octowe - pyszne

no wlasnie mowilam, dobre sa :mrgreen:
jeszcze krewetkowe sa pyszne i teraz maja nowych 6 smakow, bo znowu jakies glosowanie jest na ulubiony smak czy tam zbieraja kase na cos i z kazdej paczki daja iles rtam procent na to co zbieraja, w kazdym badz razie wyszly walkersy o smaku chilli con carne :zakochany: uwielbiam chilli con carne :zakochany: zeby tylko walkersy smakowaly tak dobrze :w00t:
SoDope
SoDope
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no głosowanie dopiero będzie :O.
bo chyba paczki o nowych smakach mają najpierw testowo dojść do sklepów a potem wielkie głosowanie :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no głosowanie dopiero będzie :O. bo chyba paczki o nowych smakach mają najpierw testowo dojść do sklepów a potem wielkie głosowanie


tzn ja je juz w sklepach widzialam, ale nie mialam jeszcze przyjemnosci sprobowac :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011

jak czytam tu wypowiedzi to czasem tak jakbym siebie widziała :D:D

voiceontheradio
voiceontheradio
  23 lutego 2011

obsesyjnie myję twarz.
Pod prysznicem myję twarz żelem wychodzę spod prysznica i smaruję twarz physiogelem, a następnie nie zmywam już go wodą tylko wacikiem
po zmyciu physiogelu przecieram twarz jeszcze tonikiem lub woda termalną.

Nie wyjdę z domu bez umytych włosów.
Myję włosy codziennie i robię to nawet jak nie wychodzę z domu

Nie używam gąbki, myjki i staram się jej nie dotykać żadną częścią ciała podczas brania prysznica, bo mam wrażenie, że zaraz dziesiątki bakterii na mnie przejdą.

nie kosmetyczny nawyk to:
nie zjem/nie napiję się czegoś co ruszała inna osoba.
ktoś ugryzie kanapkę, batona, napiję się z mojej butelki/szklanki już tego nie ruszę.

Sensi
Sensi
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?
Takie hopla to ja nie mam... Rano muszę zapalić i wypić dużą kawę z mlekiem i cukrem. A i przed zajęciami wejść do McDonalda, żeby zamówić cappuccino oraz croissanta. :tak: No i czytam w łóżku książki.
A takich typowo, żeby o siebie dbać to raczej nie. Myję ręce, ale no bez przesady.
Obsesyjnie to ja kupuję kredki do oczu oraz perfumy. No i lakiery do paznokci. Nic poza tym.
Babsy
Babsy
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w szybie sklepu .. też tak mam

co tam w szybie sklepu, w szybach samochodu ja sie przegladam, a najgorsze jak nie zauwaze, ze ktos w nim siedzi;P
ToxicRat
ToxicRat
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś ugryzie kanapkę, batona, napiję się z mojej butelki/szklanki już tego nie ruszę.

mam coś podobnego - nie ruszę tkniętego przez kogoś jedzenia, nie ważne kto to.
Co do picia z mojej butelki (np. na spacerze) - to wolno tylko mojej mamie i mojemu facetowi.
Ja nienawidzę, jak ktoś pije z mojego kubka do kawy. Ostatnio awanturę mamie zrobiłam, że piła kawę w moim kubku :lol:
ImaDrug
ImaDrug
  23 lutego 2011
Babsy
Babsy: co tam w szybie sklepu, w szybach samochodu ja sie przegladam, a najgorsze jak nie zauwaze, ze ktos w nim siedzi;P

hahaha! skąd ja to znam ;D
jak wiele dziewczyn tutaj..obsesyjnie myje ręce ;P
brzydzę się toalet publicznych,nienawidze toalet dyskotekowych
Ewelina
Ewelina
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest dziwny nawyk, ja zawsze nosze przy sobie perfumy, zeby jak mi zacznie smierdziec cos na ulicy/gdziekolwiek to byc w stanie popryskac sobie dlonie/sweter/chuste i tak chodzic z zakrytym nosem, zeby takiego czegos nie wdychac

ale ja się bałam oddychać, i nie robiłam tego bez szalika :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: aha, jeszcze mam taka manie przygladania sie sobie w odbiciach

w oknach sklepu, samochodach? :lol: Ja tak mam xD
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Ewelina
Ewelina: w oknach sklepu, samochodach? Ja tak mam xD

we wszystkim czym sie da :rotfl:
agniesiaO3
agniesiaO3
  24 lutego 2011

1. nawet jak wiem, ze muszę oszczędzać nie wyjdę z drogerii jak czegoś nie kupię... a potem muszę oszczędzać na jedzeniu :O
2. gdy się myję gąbką powtarzam sobie ze gąbki należą do beztkankowców, że maja komórki choanocytowe i ich szkielet możne być rożnie zbudowany i całą masę innych rzeczy na temat "zwierzątek" gąbek;P taka pozostałość ze studiów;p to mnie prześladuje aż!! ale za to jestem ekspertem od gąbek:P

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn ja je juz w sklepach widzialam, ale nie mialam jeszcze przyjemnosci sprobowac :D

dobra, kupilam sobie te chilli con carne walkersy i nic ciekawego, po prostu jak paprykowe crispsy smakuja :and:

pomyslalam, ze sie tu z tym wami podziele.
Kalida
Kalida
  25 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

mamy :)
książki i płyty trzymam w specjalnych foliowych opakowaniach
kiedy coś mnie irytuje ciągne za włoski prawej brwi
ciągle poprawiam okulary
smaruje usta wazeliną 32985 razy dziennie :zonk:
nie umiem zjeść kanapki w pracy na przerwie przy innych dlatego nigdy nie jem w pracy
nawet jak jestem głodna i mam kanapki to ich nie ruszę
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.