BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam w zimny i mroźny wieczór. ;-)

Dzisiaj tak się zastanawiałam, jakie ludzie mają dziwne nawyki związane z pielęgnacją ciała, włosów, twarzy, rąk itp?
Nie wiem jak to ująć, więc może napiszę jakie ja mam:P
1. Jeśli wstaję rano i mam zamiar wziąć prysznic, to najpierw biorę prysznic, następnie wychodzę wycieram się ręcznikiem i myję włosy osobno z głową w dół, czyli nigdy nie myję włosów pod prysznicem bo potem mam wrażenie, że są źle umyte lub brudne. Bo jakbym umyła włosy pod prysznicem to zdążyłabym się spocić zanim bym wyszła a wtedy mam wrażenie, że włosy już są nie takie :P
2. Obsesyjnie myję ręce. Kiedy wychodzę spod prysznica, myję ręce następnie smaruję kremem twarz, myję ręce, balsamuję ciało: brzuch jednym balsamem, myję ręce, nogi innym znowu myję ręce, dekolt ramiona też innym balsamem znowu myję ręce, potem czeszę włosy znowu myję ręce itd... Po prostu no nie wiem :P nie chcę, aby balsamy, kremy się ze sobą łączyły, zawsze coś zostaje na rękach.

To chyba dwa najdziwniejsze jakie mam :-)
A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Marta.
:calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale on nie brał z masła, tylko z pudełka z margaryny :D nie wiem jak to zilustrować :D otwieram pudełko a tam jakby pół kostki brakowało :D bo on to tak równo wybiera :D a u góry KRZYŻYK i hasło do mnie: 'moja mama zawsze tak robiła' ;d

:lol2: wiesz, z pudelkiem jest troche ciezej, zwlaszcza z margaryna, ale to kwestia przyzwyczajenia :) a\z takie dziwne to nie jest :P
Gothiclady
Gothiclady
  22 lutego 2011

o mój ex miał takie nawyki:

jak odkurzał dywan u siebie w pokoju to zawsze z włosem, nigdy pod włos. jak zauważył, że włosie sie odgięło, to klękał i wszystko wygładzał ręką

kilka razy dziennie wycierał pudełka od kaset i płyt cd, bo nienawidził jak było na nich widać odciski palców

:|

Paulinessa
Paulinessa
  22 lutego 2011

Mam taki nawyk jak Ty co do mycia rąk, a włosy myje przed prysznicem lub kąpielą :)

Denaris
Denaris
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam w zimny i mroźny wieczór. ;-)

Witami w zimne i mroźne popołudnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Często biorę ze sobą laptopa - kładę na pralce i włączam jakiś film (mam Internet w całym domu) a ja zanurzam się w pełnej wannie wody (obowiązkowo z pianą) i oglądam.
We wannie też często się uczę ,albo czytam gazety.
Na kiblu często książkę czytam.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Ciągle ''macam'' sobie włosy, sprawdzam ich grubość.
Tak samo mam z rzęsami palcem robię tak jakbym je malowała.
Patrzę sobie na paznokcie. Lubię je dotykać... powiem Wam szczerze, że jest to bardzo uciążliwe!
Mam jeszcze taki problem, że cały czas powtarzam sobie w myślach gdzie położyłam tusze, balsamy itd. albo będąc poza domem planuję sobie jakie zabiegi pielęgnacyjne wykonam jak wrócę.
''Jeżdżę'' też językiem po zębach.
Wiele mam takich dziwactw :D
folkemon
folkemon
  22 lutego 2011

Pisząc na forum muszę mieć przedziałek z prawej strony, a jak odpisuję na PW to z lewej... strasznie to mnie wkurza....

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  22 lutego 2011

a i jeszcze nie napisałam najważniejszego :D
Obsesyjnie boję się, że schudnę! Ciągle się ważę, przeglądam w lustrze czy nie jestem chudsza.

Insuffisant
Insuffisant
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej

Co chwilę myję ręce.
Głowę myję już po kąpieli lub prysznicu.
Nie pokażę się nikomu nie mając pomalowanych paznokci/tipsów.
Bez kremu SVR na twarzy nie położę się spać.
Co chwila smaruję dłonie Ziajką dla niemowląt :mrgreen:.
Insuffisant
Insuffisant
  22 lutego 2011

Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze:

Czytam książki w wannie.
Po przebudzeniu nie ma mowy, żeby mój mężczyzna dostał buziaka. Najpierw myjemy ząbki!
Mam 83265358 błyszczyków, ale jak tylko będę koło drogerii to kupię następny. Którego i tak ani razu nie użyję.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo potem mam wrażenie, że są źle umyte lub brudne. Bo jakbym umyła włosy pod prysznicem to zdążyłabym się spocić

jaka obsesja :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Obsesyjnie myję ręce.


tez to mam :tak:
psa dotkne, zaraz biegne myc rece :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy wychodzę spod prysznica, myję ręce


dokladnie mam tak samo :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba dwa najdziwniejsze jakie mam :-)


jakie tam najdziwniejsze? wcale nie :nie:

ja mam manie usuwania wagrow z nosa roznymi specyfikami - dostaje szalu jak widze czarne kropeczki !
mam peelingi, specjalne kremy, maseczki ktore poprzez grzanie maja oczyszczac pory, bardzo czesto przyklejam sobie plastry - moj facet mowi, ze marnuje plastry bo nic na nich nie ma (faktycznie w porownaniu jak robi sobie moj facet to ja nie mam nic) ale i tak je przyklejam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

moh3rka
moh3rka
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jeśli wstaję rano i mam zamiar wziąć prysznic, to najpierw biorę prysznic, następnie wychodzę wycieram się ręcznikiem i myję włosy osobno z głową w dół, czyli nigdy nie myję włosów pod prysznicem bo potem mam wrażenie, że są źle umyte lub brudne. Bo jakbym umyła włosy pod prysznicem to zdążyłabym się spocić zanim bym wyszła a wtedy mam wrażenie, że włosy już są nie takie :P

robię identycznie, ale dlatego ze mi sie wlosy nie układają jak są umyte pod prysznicem
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, z pudelkiem jest troche ciezej, zwlaszcza z margaryna, ale to kwestia przyzwyczajenia :) a\z takie dziwne to nie jest :P

dla mnie dziwne, ja biorę margarynę jak leci :D z gory ją tak miziam :D

Gothiclady
Gothiclady: jak odkurzał dywan u siebie w pokoju to zawsze z włosem, nigdy pod włos. jak zauważył, że włosie sie odgięło, to klękał i wszystko wygładzał rękąkilka razy dziennie wycierał pudełka od kaset i płyt cd, bo nienawidził jak było na nich widać odciski palców

:szok: o mamo :D mój narzeczony zostawia skarpetki pod szafą :D :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 godziny temuCytuj fragment | Cytuj całość Mam taki nawyk jak Ty co do mycia rąk, a włosy myje przed prysznicem lub kąpielą :)

to mnie by już wkurzało bo jakbym umyła włosy a potem wlazła pod prysznic to już bym się spociła... np. jak kąpie się rano i myje włosy, a wieczorem wychodze i chce sie odswiezyc to i tak myje wlosy bo pod prysznicem juz sie spocilam i nie są świeże :D albo staram sie nie myc rano zeby wieczorem umyc.

gagulina
gagulina: Ciągle ''macam'' sobie włosy, sprawdzam ich grubość.

o to też mam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: We wannie też często się uczę ,albo czytam gazety. Na kiblu często książkę czytam.

jak miałam wannę też lubialam czytać :-) teraz mam prysznic :P i tez czytam na WC:D

gagulina
gagulina: albo będąc poza domem planuję sobie jakie zabiegi pielęgnacyjne wykonam jak wrócę.

ja tak mam jak jestem na zakupach i kupie nowe rzeczy to od razu mysle co zrobie jak wroce :D np maske kupie to od razu mysle jak ją użyje :D

massacre
massacre: ja mam manie usuwania wagrow z nosa roznymi specyfikami - dostaje szalu jak widze czarne kropeczki ! mam peelingi, specjalne kremy, maseczki ktore poprzez grzanie maja oczyszczac pory, bardzo czesto przyklejam sobie plastry - moj facet mowi, ze marnuje plastry bo nic na nich nie ma (faktycznie w porownaniu jak robi sobie moj facet to ja nie mam nic) ale i tak je przyklejam

:crylol: :D łał nie ogarniam :D
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  22 lutego 2011

Za każdym razem jak się ubieram MUSZĘ natychmiast posmarować pachy antyperspirantem, bo wydaje mi się że się spocę :and:
Mam świra na punkcie podmywania się.
Nie skorzystam z toalety zaraz po kimś.

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Paulinessa
Paulinessa
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to mnie by już wkurzało bo jakbym umyła włosy a potem wlazła pod prysznic to już bym się spociła... np. jak kąpie się rano i myje włosy, a wieczorem wychodze i chce sie odswiezyc to i tak myje wlosy bo pod prysznicem juz sie spocilam i nie są świeże :D albo staram sie nie myc rano zeby wieczorem umyc.


Ja raczej biorę kąpiel, nie prysznic i zakładam przed tym ręcznik i często czepek, bo mam maskę ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie jakieś swoje nawyki dziwne lub mniej?

Nogi myję w zlewie a dupę wodą z rąk i twarzy bo nienawidzę marnować wody mając w myśli ginące z odwodnienia dzieci z Etiopii.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.