latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie był wypięty tyłek, nie wiem jak się wypinasz, ja troche inaczej :-) To było zdjęcie zrobione jak tancze, zresztą, jest one dostępne na stronie z agencji tancerek, więc czemu mam go nie wkleic tutaj :-) kto mial widziec ten widzial :-)

jezu, ale mi nie chodzilo o twoje zdjecie, tylko ze ja nie mam zdjecia, na ktorym mam pokazany tylek, a zeby samej zrobic musialabym sie jakos dziwnie wypiac :P
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja mam inne zdanie... choć nie mam takiego jak to drugie zdjęcie.... :(
Facet ma być facet, a nie dzi.w.eczka do towarzystwa.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 168.


To tak jak ja, wymiary tez masz podobne :-) witam w klubie :pavarotti: jeśli masz taką figurę 'genetycznie' to nic z tym nie zrobisz, a jesli jest to w skutek roztycia to cwiczenia pomogą. Ja biegam i ćwiczę 3 razy w tyg na steperze a i tak wygląda tak samo, tylko mięśnie bardziej widoczne i skóra jędrniejsza... Nie wiem czy odsysanie tłuszczu by pomogło, ale chyba nie. To chyba tez zalezy od kosci...
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jezu, ale mi nie chodzilo o twoje zdjecie, tylko ze ja nie mam zdjecia, na ktorym mam pokazany tylek, a zeby samej zrobic musialabym sie jakos dziwnie wypiac :P


No to by było komiczne :crylol: :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jezu, ale mi nie chodzilo o twoje zdjecie, tylko ze ja nie mam zdjecia, na ktorym mam pokazany tylek, a zeby samej zrobic musialabym sie jakos dziwnie wypiac :P


Myslalam ze to aluzja :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iiiii tu się zgodzę... ale trudno było mi znaleść coś konkretnego na szybko.

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: No to by było komiczne :D

az sobie wyobrazilam :lol2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslalam ze to aluzja :-)

nie kazda moja wypowiedz konczy sie aluzja do innych osob :P
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Facet ma być facet, a nie dzi.w.eczka do towarzystwa.

heh dobrze powiedziane....

krótko jesteś na fotce ja jak jeszcze kiedyś nie byłem FP założyłem kilka tematów typu ,,metroseksualizm..."

tam się działo porównywaliśmy tyle rzeczy że z niektórymi pisaliśmy do rana i nie doszliśmy do poruzmienia...

ale facet ma być facet.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Czesto robisz jest wiec juz sie przyzwyczailam i w kazdej odpowiedzi sie tego doszukuje :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesto robisz jest wiec juz sie przyzwyczailam i w kazdej odpowiedzi sie tego doszukuje :D

jakbym chciala robic aluzje to pisalabym prosto do ciebie, od razu jak zdjecie pokazalas :P
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli masz taką figurę 'genetycznie' to nic z tym nie zrobisz, a jesli jest to w skutek roztycia to cwiczenia pomogą.

Roztycia chyba nie bardzo, skoro mamy podobne wymiary ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy odsysanie tłuszczu by pomogło, ale chyba nie. To chyba tez zalezy od kosci...

Nie no, nie będę sobie tłuszczu odsysała, nie jestem w aż takiej desperacji. Mam taką figurę jaką mam i trudno, cieszę się tym, że jestem zdrowa, mam wszystkie kończyny i ładną buźkę.
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: heh dobrze powiedziane.... krótko jesteś na fotce ja jak jeszcze kiedyś nie byłem FP założyłem kilka tematów typu ,,metroseksualizm..." tam się działo porównywaliśmy tyle rzeczy że z niektórymi pisaliśmy do rana i nie doszliśmy do poruzmienia... ale facet ma być facet.
To mój w sumie już standardowy tekst. Acz toleruję tych, co o siebie bardziej dbają: manicurzystka, fryzjer, solarium, różowe koszule - ale oni mi się nie podobają. Dla mnie są aseksualni.
A byłeś FP?! :szok:
Każdy aspekt można porównać, ale bądźmy szczerzy każdy woli co innego. Ja uwielbiam mojego faceta spoconego po treningu - tak było od zawsze. Wtedy jest najbardziej, hm, pociągający.
Jak facet ma dbać, to niech dba, ale bez przesady.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, nie będę sobie tłuszczu odsysała, nie jestem w aż takiej desperacji. Mam taką figurę jaką mam i trudno, cieszę się tym, że jestem zdrowa, mam wszystkie kończyny i ładną buźkę.


Racja. Jak ktoś jest pewny siebie, zadbany, schludnie i czysto ubrany to nikt nie zwróci uwagi na figurę. :-) Ja swoją nawet polubiłam... Trzeba zyc dalej.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie? :D ja mam większą pupę niż ta pani a mój chłopak twierdzi, że jest spoko, teraz zaczynam sądzić, że on kłamie, żeby mi przykrości nie sprawić

Ee, wątpię, że kłamie:P Niektórzy lubią mieć za co złapać:)

Konto usunięte
Konto usunięte: i masz i nie masz racji.... bo ja to rozważam w szerszym kontekście... a mianowicie takim że w większości przypadków duży tyłek... jest wynikiem zaniedbania, braku sportu... To tak jakby pochwalać duży brzuch u faceta...

Ale ten tyłek co wstawiłeś wygląda na jędrny i wydaje mi się, że właśnie od ćwiczeń. Jak dziewczyna taki ma naturalnie, to nic z tym nie zrobi bo przecież nie zmniejszy sobie mięśni (bo pupa to chyba mięśnie w większości, przynajmniej jak napnę pośladki to tak to odczuwam:P ).
A z brzuchami ciężka sprawa, bo wolę taki pośredni;p

A.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbym chciala robic aluzje to pisalabym prosto do ciebie, od razu jak zdjecie pokazalas :P


Myslalam, ze aluzja jest w sposob raczej nie bezposredni ;P bezposrednio to byś mi mogła wciepnąć :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.