latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zadbała o siebie odpowiednio...

A czy to nie jest to samo co zaniedbany? :and: no i kurde, masz troche dziwne pojęcie zadbania skoro fajny tyłek uznajesz za mało fajny ;)
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem tak samo jak z biustem. Lepiej mieć niż nie mieć w ogóle :P


Mam 80 w biodrach, mogłabym mieć nawet mniej :D
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość ludzi siwieje. Większość się roztyje... Większość będzie miała zmarszczki... Większość straci jędrność skóry..

wiem :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz się pogodzić, że Twoja partnerka kiedyś będzie miała taki tyłek,

jak ją będę miał to będę się z tym godził... nie jestem głupi i wiem że wiecznie nie będziemy młodzi... każdy się zestarzeje..

Ale czy mając taki tyłek w wieku 25 lat nie warto pobiegać, pójść na rower, pograc w siatkówke cokolwiek... ??

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba, że poślubisz kogoś w typie Madonny, z sześcioma zerami na koncie. :-) ;-)

Kasa nie jest najważniejsza. Pomaga lepiej żyć tylko...
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest dla was bardziej sexy?
zadbane męskie dłonie. :ninja: tyłki mnie nie "rajcują". :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na serio ?? pierwsze słysze ?? no chyba że ktoś ma syndrom Jennifer Lopez...

no doda chyba ma implanty w tylku czy ta w ciemnych wlosach z sugababes.
w sumie wpisz sobie w google to zobaczysz, ze w wiekszosciach przypadkow to dobra sprawa, np http://www.betterbuttocks.com/www/index_files/images/buttocks20154.jpg plaski tylek nie zawsze jest fajny :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 80 w biodrach, mogłabym mieć nawet mniej :D


O to faktycznie malutko :-) zalezy jaką masz figure ogólnie, jesli miałabyś w ramionach 90 a w talii 70 w biodrach 80 to juz nie będzie to wyglądało fajnie :-) małe, kształtne tyłeczki są ok, miałam na myśli bardziej to, że głupio wygląda jak ktoś ma bardzo szerokie ramiona a tyłka wcale, z profilu wygląda bardzo płasko itp. A najgorzej jak ktos ma szerokie ramiona, mega biust i brzuch a tyłka wcale. To dopiero żal...
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To dopiero żal...

Jeszcze większy żal to mieć wąskie ramiona, nie mieć piersi i mieć wielką pupę :D
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zadbała o siebie odpowiednio


Konto usunięte
Konto usunięte: nie powiedziałem że ten tyłek jest zaniedbany

Albo Cię źle rozumiem, albo Tobie się coś kręci:P Jak dla mnie znaczy to jedno i to samo;d
Ale rozumiem, że może Ci się nie podobać, bo są różne gusta. Niektórych facetów właśnie taka pupa kręci;p

A.

ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy to nie jest to samo co zaniedbany?

dosłownie mówiąc tak :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: no i kurde, masz troche dziwne pojęcie zadbania skoro fajny tyłek uznajesz za mało fajny ;)

może mam inne spojrzenie, męskie... może wręcz metroseksualne...
ale dużo można wywnioskować widząc daną osobę...

Ja jeśli widzę kobietę która nie ma ogolonych nóg a często widywałem taką mającą 26lat... właśnie z takim tyłkiem co dalem na zdjęciu... to reszty jej ciała nawet nie chciałem sobie wyobrażać.
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O to faktycznie malutko :-) zalezy jaką masz figure ogólnie, jesli miałabyś w ramionach 90 a w talii 70 w biodrach 80 to juz nie będzie to wyglądało fajnie :-) małe, kształtne tyłeczki są ok, miałam na myśli bardziej to, że głupio wygląda jak ktoś ma bardzo szerokie ramiona a tyłka wcale, z profilu wygląda bardzo płasko itp. A najgorzej jak ktos ma szerokie ramiona, mega biust i brzuch a tyłka wcale. To dopiero żal...


:D nie, nie mam takich wymiarów. Mam jedno zdjęcie na którym wyglądam jak anorektyczka i co :D ale ostatnio i tak przytyłam 1,5 kilo ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :D nie, nie mam takich wymiarów. Mam jedno zdjęcie na którym wyglądam jak anorektyczka i co :D ale ostatnio i tak przytyłam 1,5 kilo ;)

to juz wazysz 50, czy jeszcze ci brakuje :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy mając taki tyłek w wieku 25 lat nie warto pobiegać, pójść na rower, pograc w siatkówke cokolwiek... ??


Ja biegam a mój tyłek wcale nie wygląda krytycznie, mój tyłek ma się bardzo dobrze, co zostało udokumentowane:


Jak widać mam dosyć okrągłe kształty. :jezyk2: Jednak najbardziej cieszy mnie brak cellulitu, to jest dopiero okropne :| i cięzko się go pozbyć...
A w ogóle to zdjęcie z pewnego eventu, Tunnel electrocity jak sie nie myle. :-)
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz wazysz 50, czy jeszcze ci brakuje


0,5 kilo :ziober2:
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dosłownie mówiąc tak

No to o co się rozchodzi? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: może wręcz metroseksualne...

Nie wiem co tu ma do rzeczy metroseksualność bo to stwierdzenie dotyczy wyglądu mężczyzn, ale ok ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: męskie... może wręcz metroseksualne...

No i to się troszkę wyklucza :p

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jeśli widzę kobietę która nie ma ogolonych nóg a często widywałem taką mającą 26lat... właśnie z takim tyłkiem co dalem na zdjęciu... to reszty jej ciała nawet nie chciałem sobie wyobrażać.

Dobra, nieogolone nogi to ja rozumiem, ale tego tyłka to nie rozumiem, kłocić się nie będę bo to Twój gust, tylko się dziwię, że masz aż tak strasznie krytyczne oko na coś, co jest w porządku. I jak tu nie mieć kompleksów? :(
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak najbardziej cieszy mnie brak cellulitu, to jest dopiero okropne :| i cięzko się go pozbyć...
Widzisz, a ja mam rozstępy oraz cellulit większy, niż moja 15letnia matka i nie jęczę. Podobno tylko dzięki temu widać, że nie mam 12lat. :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.