latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co w nim jest nie tak?

Szczerze mówiąc to pewnie 90% z nas będzie miała taki tyłek za 40lat..

ale jeśli widzę taki u dziewczyny do 30lat to po prostu niedbałość od razu myślę o tym czy ona wogóle o siebie dba....

Chyba że jest to kwestia choroby cukrzycy i innych jej podobnych to już inna sprawa.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie. Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.


Ja mam trochę taką figurę gruszki właśnie, dosyć szerokie biodra chociaż nie aż tak, mam dosyć okrągły tyłek, nie plaski tylko odstający, wąska talia i wąskie ramiona. :-) dzisiaj akurat kolega mi powiedział że to 'figura osy' i że wyglądałam za*iście w sobote na dyskotece i że mam bardzo zgrabne, szczupłe długie nogi. To mnie ratuje chyba :-) aczkolwiek wolałabym drugi wariant i być bardziej proporcjonalna. Mam znajomą co ma tak doje*aną figurę, że szok. Wąskie ramiona, wąska talia, wąskie biodra, długie nogi
Boże jak jej zazdroszczę.. Chociaż wolę to co mam, mieć płaską pupe też jest nie dobrze. :-)
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mówiąc to pewnie 90% z nas będzie miała taki tyłek za 40lat..

Daj Boże, bo nie ma w nim nic strasznego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale jeśli widzę taki u dziewczyny do 30lat to po prostu niedbałość od razu myślę o tym czy ona wogóle o siebie dba....

:O aha.
agata181192
agata181192
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest dla was bardziej sexy?

Nie wiem, chyba najważniejsze aby sylwetka była w miarę proporcjonalna.
:woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mówiąc to pewnie 90% z nas będzie miała taki tyłek za 40lat..


Okropne :| ciekawe jak Ty będziesz wyglądać za 40 lat... :jezyk2:
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj Boże, bo nie ma w nim nic strasznego.

ja nie napisałem że jest to coś strasznego tylko że nie umiałbym zaakceptować takiego tyłka u swojej partnerki...

Konto usunięte
Konto usunięte: :O aha.

mylę się ??
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mówiąc to pewnie 90% z nas będzie miała taki tyłek za 40lat..

90% to bedzie miala taka dupe:

ta co ja pokazales to mala byla + zeby miec taki odstajacy tylek niektorzy sobie implanty wstawiaja :D
Darunia511
Darunia511
  8 stycznia 2011
Bez zdjęć nie powiem.
Ale WSZYSTKIM pośladkom w samych legginsach mówię NIE.
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okropne :| ciekawe jak Ty będziesz wyglądać za 40 lat...

ja będę siwy mam nadzieję że nie gruby, ale na pewno z gorącym serduchem :)
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie napisałem że jest to coś strasznego tylko że nie umiałbym zaakceptować takiego tyłka u swojej partnerki...


Konto usunięte
Konto usunięte: mylę się ??

No cóż, ja uważam, że ten tyłek jest bardzo przyzwoity i ja chciałabym taki mieć więc trochę mnie dziwi Twoja opinia, że niby on jest zaniedbany.
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby miec taki odstajacy tylek niektorzy sobie implanty wstawiaja :D

:szok: :szok: na serio ?? pierwsze słysze ??

no chyba że ktoś ma syndrom Jennifer Lopez...
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż wolę to co mam, mieć płaską pupe też jest nie dobrze. :-)


Nieprawda ;p
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja będę siwy mam nadzieję że nie gruby, ale na pewno z gorącym serduchem :)


Większość ludzi siwieje. Większość się roztyje... Większość będzie miała zmarszczki... Większość straci jędrność skóry... Niestety wszystkich nas to czeka. Musisz się pogodzić, że Twoja partnerka kiedyś będzie miała taki tyłek, chyba, że poślubisz kogoś w typie Madonny, z sześcioma zerami na koncie. :-) ;-)
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No cóż, ja uważam, że ten tyłek jest bardzo przyzwoity i ja chciałabym taki mieć więc trochę mnie dziwi Twoja opinia, że niby on jest zaniedbany.

i tego niegdy nie lubiłem na fotce....

Sympatyczna koleżanko ja nie powiedziałem że ten tyłek jest zaniedbany...
Napisałem że osoba mająca taki tyłek w wieku do 30lat moim zdaniem nie zadbała o siebie odpowiednio... chyba że jest to wynik choroby...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieprawda ;p


Moim zdaniem tak samo jak z biustem. Lepiej mieć niż nie mieć w ogóle :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.