latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przy założeniu że to są brzuchy 25 latków... od razu widać kto o siebie dba a kto nie to samo w moim przekonaniu dotyczy się tyłeczków kobiety :)

no ten drugi to dba o siebie az za bardzo, powienien byc cos pomiedzy tymi dwoma, a nie dwie ekstremy :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: :przybijapiąteczkę: :)

z tym ze ja mam wiekszy tylek od ciebie :P
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wolicie taki:

Ja lubię oba typy brzuchów i wcale bym nie płakała gdyby moj chłopak taki miał.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Dziwne niby? A ile masz lat?


To ile Ty masz lat jak Twoja mama ma 15? :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: o tym nie ;>

dobra, dobra :P
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym ze ja mam wiekszy tylek od ciebie :P


Pokaż :pavarotti: :ziober2:
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To ile Ty masz lat jak Twoja mama ma 15? :-)
Ja mam lat 20. :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaż

:lol2:
nie wypinam tylka do zdjec, wiec nie mam jak pokazac :jezyk2:
(a nawet jak wypinam to te zdjecia nie sa dostepne dla publiki :lol2:)
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A znasz swoje wymiary? Jakie masz, wage i wzrost? Ja mam 168, 53 kg, wymiary ok 90-65-92. Też mam figurę gruszki. Wiem cos o tym, jednak biust mam B75, ale nie takie 'zdechłe' tylko raczej pełne.

No jasne że znam. W biuście mam gdzieś z 89, talia 67 a bioderka 96 :) no i biusotnosz nosze 75 a. Nie mam zamiaru już chudnąć z dupy, bo nie będę niedługo w ogole musiała nosić stanika :DDDDDDDD
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wypinam tylka do zdjec, wiec nie mam jak pokazac (a nawet jak wypinam to te zdjecia nie sa dostepne dla publiki )


Dzięki Bogu, chociaż Ty! :D :ssh:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki Bogu, chociaż Ty! :D

:rotfl:

:ssh:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Ja mam lat 20.


Nie wiem czy to zasługa wypitej z narzeczonym gorzkiej żołądkowej miodowej, czy Ty tak dziwnie piszesz? Skoro Ty masz 20 lat to jak Twoja mama moze miec 15? To był jakiś żart a ja nie zrozumiałam? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: No jasne że znam. W biuście mam gdzieś z 89, talia 67 a bioderka 96 :) no i biusotnosz nosze 75 a. Nie mam zamiaru już chudnąć z dupy, bo nie będę niedługo w ogole musiała nosić stanika :DDDDDDDD


To faktycznie. A ile masz wzrostu?
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18]To faktycznie. A ile masz wzrostu?

168.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wypinam tylka do zdjec, wiec nie mam jak pokazac (a nawet jak wypinam to te zdjecia nie sa dostepne dla publiki )


To nie był wypięty tyłek, nie wiem jak się wypinasz, ja troche inaczej :-) To było zdjęcie zrobione jak tancze, zresztą, jest one dostępne na stronie z agencji tancerek, więc czemu mam go nie wkleic tutaj :-) kto mial widziec ten widzial :-)
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy to zasługa wypitej z narzeczonym gorzkiej żołądkowej miodowej, czy Ty tak dziwnie piszesz? Skoro Ty masz 20 lat to jak Twoja mama moze miec 15? To był jakiś żart a ja nie zrozumiałam?
Dowcip polega na tym, że cały czas mi mama to mówi, że ma lat 15. Fakt, czasem tak się zachowuje, ale raczej na 18stkę, niż na 15stkę. :> A ja się czuję na 40stkę, a więc równowaga jest zachowana.
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak tu nie mieć kompleksów? :(

ja nie mam... bo po co mam sobie głupotami życie zatruwać

Sensi
Sensi: ten, ale bez tych włosów!

no ja mam inne zdanie... choć nie mam takiego jak to drugie zdjęcie.... :(

Konto usunięte
Konto usunięte: no ten drugi to dba o siebie az za bardzo, powienien byc cos pomiedzy tymi dwoma, a nie dwie ekstremy

iiiii tu się zgodzę...

ale trudno było mi znaleść coś konkretnego na szybko.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.