latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze większy żal to mieć wąskie ramiona, nie mieć piersi i mieć wielką pupę :D


W sumie to też żal.. Już sama nie wiem co wygląda gorzej, obie wersje w sumie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam jedno zdjęcie na którym wyglądam jak anorektyczka i co :D ale ostatnio i tak przytyłam 1,5 kilo ;)


Ja 5 prawie. :and: Z 48 kg przy 168 ważę 53... W biodrach mam 92 cm i nosze rozmiar 36/ M/S a Ty? Jaki masz przy 80?
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: niż moja 15letnia matka i nie jęczę


Młoda masz matkę :ziober2:
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak tu nie mieć kompleksów? :(

Dokładnie, idzie się załamać;p Strach pomyśleć, jak postrzegają mnie inni ludzie oprócz mojego chłopaka;p

A.

lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to też żal.. Już sama nie wiem co wygląda gorzej, obie wersje w sumie :D

No ja uważam, że ten bez cycków bo się z nim borykam.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 0,5 kilo

to sobie mozemy piatke przybic, bo ja tez jakos 49.5 teraz waze :przybija pjonteczke:

:lol2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Widzisz, a ja mam rozstępy oraz cellulit większy, niż moja 15letnia matka i nie jęczę. Podobno tylko dzięki temu widać, że nie mam 12lat.


Niż moja 15 letnia matka? :woot:

Nie mówię, że cellulit jest zły, obrzydliwy, okropny, nie chciałam nikogo urazić jeśli ktoś go ma. Ale wiem po prostu jak ciężko się go pozbyć dlatego cieszę się, że nie mam...
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Widzisz, a ja mam rozstępy oraz cellulit większy, niż moja 15letnia matka i nie jęczę.

jeczysz, juz kilkakrotnie widzialam, jak o tym wspominasz :jezyk2:
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Elph06
Elph06: Strach pomyśleć, jak postrzegają mnie inni ludzie oprócz mojego chłopaka;p

Co nie? :D ja mam większą pupę niż ta pani a mój chłopak twierdzi, że jest spoko, teraz zaczynam sądzić, że on kłamie, żeby mi przykrości nie sprawić :lol:
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja 5 prawie. Z 48 kg przy 168 ważę 53... W biodrach mam 92 cm i nosze rozmiar 36/ M/S a Ty? Jaki masz przy 80?


Też ważyłam 48. Zależy od rozmiarówki, ale przeważnie dół XS, czasem S, a góra raczej S, jak obcisła to M.
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Młoda masz matkę
Wiem o tym. :D Jasny gwint całe 5 lat młodsza ode mnie. :lol:
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Elph06
Elph06: Albo Cię źle rozumiem, albo Tobie się coś kręci:P Jak dla mnie znaczy to jedno i to samo;d

i masz i nie masz racji.... :lol:

bo ja to rozważam w szerszym kontekście... a mianowicie takim że w większości przypadków duży tyłek... jest wynikiem zaniedbania, braku sportu...

To tak jakby pochwalać duży brzuch u faceta...

wolicie taki:


czy taki ??


przy założeniu że to są brzuchy 25 latków... od razu widać kto o siebie dba a kto nie to samo w moim przekonaniu dotyczy się tyłeczków kobiety :)
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to sobie mozemy piatke przybic, bo ja tez jakos 49.5 teraz waze :przybija pjonteczke:


:ziober2:

:przybijapiąteczkę: :)
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niż moja 15 letnia matka? Nie mówię, że cellulit jest zły, obrzydliwy, okropny, nie chciałam nikogo urazić jeśli ktoś go ma. Ale wiem po prostu jak ciężko się go pozbyć dlatego cieszę się, że nie mam...
Dziwne niby?
A ile masz lat?

Konto usunięte
Konto usunięte: jeczysz, juz kilkakrotnie widzialam, jak o tym wspominasz
o tym nie ;>
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:
ten, ale bez tych włosów! :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja uważam, że ten bez cycków bo się z nim borykam.


A znasz swoje wymiary? Jakie masz, wage i wzrost?

Ja mam 168, 53 kg, wymiary ok 90-65-92. Też mam figurę gruszki. Wiem cos o tym, jednak biust mam B75, ale nie takie 'zdechłe' tylko raczej pełne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.