latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011

Ja powoli zmykam, bawcie się dobrze :)

Miłej nocki :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale najgorsze jest to, jak ten caly tluszcz sie wylewa


:and: mam ciarki...
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tutaj na tym zdjęciu to akurat dupy bijonce nie widać :D
ale tu to już co innegoo


:ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ciarki...

no oblesne to :/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Prinz
Prinz: tu i tu mozesz dostac bana ;)


Wiem, dlostałam bo się poskarżyłeś :D :pavarotti: dlaczego wklejasz wiadomosci prywatne? Zaraz ja sie poskarze :D Nie chce wracac do tego tematu, ale na serio zrobiles z siebie głupka zwracając mi uwage a potem napisałeś, że pisze jest czynnością dokonaną. Zwracasz uwagę a sam zrobileś błąd, i to logiczny...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie, jakby ubieraly np te stroje korygujace, co ''wciagaja'' ten tluszcz to jeszcze nie byloby tak zle, ale najgorsze jest to, jak ten caly tluszcz sie wylewa

no wlasnie te stroje pomagaja. chociaz jak ktos ma tone tluszczu to juz nie :P

dzisiaj znajoma z klasy przyszla w kozaczkach na szpilce (w Polsce ślizgawka na ulicach) do tego wspomniane jasne spodnie biodrówki, kusa kurteczka odslaniajaca plecy, brzuch i wylewajacy sie schab :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj na tym zdjęciu to akurat dupy bijonce nie widać :D ale tu to już co innegoo


No dobra, moze nie wyglada korzystnie na tej focie. Ale otyła na pewno nie jest :-)
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Prinz
Prinz: dzisiaj znajoma z klasy przyszla w kozaczkach na szpilce (w Polsce ślizgawka na ulicach) do tego wspomniane jasne spodnie biodrówki, kusa kurteczka odslaniajaca plecy, brzuch i wylewajacy sie schab

pamiętam 3 klasa liceum - koleżanka zrobiła sobie zajebisty tatuaż.
Oczywiście wsiórski tribal nad dupą + tłuszcz = lans na maksa.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Prinz
Prinz: no wlasnie te stroje pomagaja. chociaz jak ktos ma tone tluszczu to juz nie :P

no ale zawsze choc troche jest lepiej. w sumie nie rozumie dlaczego nie nosza ich, przeciez same z siebie by zobaczyly, ze od razu lepiej sie ciuchy prezentuja :nie:

Prinz
Prinz: dzisiaj znajoma z klasy przyszla w kozaczkach na szpilce (w Polsce ślizgawka na ulicach) do tego wspomniane jasne spodnie biodrówki, kusa kurteczka odslaniajaca plecy, brzuch i wylewajacy sie schab

masakra :/
ja opatulona chodze, bo mi zimno, ale ja moze ten tluszcz ogrzewal :lol2:

znalazlam zdjecie odzwiercieglajace moja figure :rock:
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale otyła na pewno nie jest :-)

Otyła to była Missy Elliot.
a Bijonc ona jest po prostu tak zbudowana i jakby chciała być chudsza to już by se liposukcje strzeliła :tak:
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znalazlam zdjecie odzwiercieglajace moja figure

pokazuj :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pokazuj

ale oczywiscie to nie jest moje zdjecie :P

z tym ze mam mniej umiesniony brzuch, moj jest po prostu plaski :(
uj, trza zaczac cwiczyc i wyrobic w koncu jakies miesnie :ninja:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, dlostałam bo się poskarżyłeś :D

wiec badz taka jaka jestes wszedzie, nie tylko na pw ;) pozwol kazdemu zobaczyc swoje prawdziwe, plebejskie oblicze ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego wklejasz wiadomosci prywatne?

bo sa to moje wiadomosci prywatne i mam prawo z nimi robic co chcę. wklej moje. jestem pewien, ze w moich zadnych obelg nie było ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce wracac do tego tematu,

wiec po co to robisz i przezywasz? boli? boli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce wracac do tego tematu, ale na serio zrobiles z siebie głupka zwracając mi uwage a potem napisałeś, że pisze jest czynnością dokonaną. Zwracasz uwagę a sam zrobileś błąd, i to logiczny...

ja juz Ci wytlumaczylem w temacie podwieszonym, studentka i osoba z wyzszym wyksztalceniem pracujaca na dobrym stanowisku zagranicą mnie poparły ;) Ja sie umiem przyznać do błedu.

Z mojej strony temat jest skończony, jak chcesz żyj dalej w niewiedzy i pisz dyskutuj dalej.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale oczywiscie to nie jest moje zdjecie :P
wiem że to nie Ty .. Ty masz krótsze włosy :D
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011

Z resztą widziałam że tutaj niektóre dziewczyny się tyłkami chwaliły - ja nie będę tego robić :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.