latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyna była po prostu tak brzydka że po pijaku by nawet do Niej nie podszedł. A dziewczyna wykorzystała bo chłopak był nawet przystojny ale pijany że mu się urwał film ..

Tak czy siak pewnie i tak lagodniej to przeszedl niz jak by bylo na odwrot. dziewczynie by bylo bez roznicy czy wykorzystal ja piekny czy brzydki facet, a facet sie zamartwial bo byla brzydka, gdyby byla ladna pewnie by mu nie przeszkadzalo :P
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To takie nie sprawiedliwe :/ Nie mam na mysli, ze lepiej jakby laski sie puszczaly i by bylo ok, raczej jakby kolesie tez musieli sie hamowac ;]

To kwestia kultury i stereotypu - kobieta ma być cnotliwa i cnota jest jej wartością.Facet może moczyć gdzie mu się żywnie podoba.

Choć są środowiska, w których im dziewczyna więcej daje, tym niby jest fajniejsza. ale to margines i patologia.

Ja wychodzę z założenia, że niech każdy seksi się z kim i ile mu się to podoba, byle bez krzywdy dla innych i z odrobiną odpowiedzialności za swoje czyny.
SoDope
SoDope
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak czy siak pewnie i tak lagodniej to przeszedl niz jak by bylo na odwrot. dziewczynie by bylo bez roznicy czy wykorzystal ja piekny czy brzydki facet, a facet sie zamartwial bo byla brzydka, gdyby byla ladna pewnie by mu nie przeszkadzalo :P

Nie dochodziłam czy to był chłopak z tego pokroju ale raczej nie bo był zszokowany że obudził się w obcym łóżku :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Ja wychodzę z założenia, że niech każdy seksi się z kim i ile mu się to podoba, byle bez krzywdy dla innych i z odrobiną odpowiedzialności za swoje czyny.

Popieram!!!
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakos z miesiac czy dwa, ale diete miala masakryczna, ledwo co jadla, kilka razy mdlala przez to w szkole.

a no wlasnie, jesc trzeba z glowa.

Szczurzyca
Szczurzyca: Jeśli 'królowa świata' jest spaloną na solarze, farbowaną na zdechłego skunxa, ubraną jak tania dzi.ka na A4 głupią zołzą, to mają powody :D

profesji się uczą lol:

Szczurzyca
Szczurzyca: Kiepsko dobrane kolory -.-' Z różem trzeba uważać, żeby nie wyglądać jak żywa wersja lalki barbie. Mogła chociaż różowej kurtki nie zakładać

ja sie czasem zastanawiam skad ludzie takie ubrania wynajduja...

Bez chamstwa nie ma zabawy...

SoDope
SoDope
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Choć są środowiska, w których im dziewczyna więcej daje, tym niby jest fajniejsza. ale to margines i patologia.

Tego też nie potrafię zrozumieć.
Parę lat temu jak jeszcze nie miałam faceta - myślałam, że to przez to że jestem taka 'niedostępna' nie mogłam znaleźć faceta :ninja:
Metaluga
Metaluga
  9 stycznia 2011

Te bardziej kształtne oczywiście.
Kobieta powinna mieć szersze biodra, wąską talię, ale bez przesadyzmu.
Tyłki gabarytów Kim Kardashian nie znoszę, ale płaskodupie wcale lepsze nie jest.
Proporcjonalny, zgrabny ale wydatny tyłek, o.

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Prinzzz
Prinzzz: a no wlasnie, jesc trzeba z glowa.

no nie ma co przesadzac w zadna ze stron :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Parę lat temu jak jeszcze nie miałam faceta - myślałam, że to przez to że jestem taka 'niedostępna' nie mogłam znaleźć faceta

to nie ma nic do rzeczy :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Parę lat temu jak jeszcze nie miałam faceta - myślałam, że to przez to że jestem taka 'niedostępna' nie mogłam znaleźć faceta


Chwała Ci za to, że taka byłaś (jesteś?) lepiej być niedostępnym niż się skur...*ić! Amen!
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Prinzzz
Prinzzz:

Straszysz :ninja:
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proporcjonalny, zgrabny ale wydatny tyłek, o.

pokaz dupę :zakochany:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Straszysz

fajne mam laski w klasie, co?
Shakiry jeszcze szukam i nie moge znalezc :and: :lol:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

Bayje
Bayje
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie ma nic do rzeczy

No ale wtedy jak chodziło się do gimnazjum to się patrzyło na inne koleżanki one były 'bardziej gościnne w kroczu to miały chłopaków' a ja nie i myślałam, że to przez to że jestem taka porządna nie mam :ninja:.
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Prinzzz
Prinzzz: profesji się uczą lol:

no tak - jeden zarabia rękoma, inny głową, a jeszcze inny na dupie...:and:

Prinzzz
Prinzzz: ja sie czasem zastanawiam skad ludzie takie ubrania wynajduja.

bazarki z chińszczyzną, a w Gdyni to stoiska pod Dworcem głównym - żadna siła mnie nie zmusi, bym cokolwiek tam kupiła... tandeta masakryczna.

Konto usunięte
Konto usunięte: Parę lat temu jak jeszcze nie miałam faceta - myślałam, że to przez to że jestem taka 'niedostępna' nie mogłam znaleźć faceta

W sumie racja- faceta na jakiś czas znajdziesz, jak szybko mu dasz. Takiego na dłużej - jeśli będziesz się szanowała.
Bayje
Bayje
  9 stycznia 2011

napisałam słowo na K. i mnie wyrżnęło na godzine :(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.